Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aleprzypaljaaa

ale mnie olała !!! ale wstyd !!!

Polecane posty

Gość aleprzypaljaaa

Panowie i Panie.. .przedstawiam sytuacje: na mwoim osiedlu mieszka sobie pewna kobietka.. bardzo atrakcyjna fizycznie. Z owym osiedlem ma mało wspólnego.. tylko tyle, że tu mieszka, bo z nikim się tutaj nie zadaję ma 25 lat, ja sam mam 22 trzy dni temu znalazłem ją przypadkowo na portalu Nasza-Klasa wysłałem jej wiadomość, dosłownie cytuję: " witam sąsiadkę, więcej uśmiechu kiedy idziesz przez osiedle:)" liczyłem na jakąś odpowiedź a tym czasem.. SIE KURWA PRZELICZYLEM laska na pewno odczytała wiadomość bo weszła potem na mój profil, by sprawdzić kim jestem. na bank mnie rozpoznała (czyli, wiedziała, że mieszkam obok) nie odpisała mi... poczułem sie jak szczoch, ale to nie jest najgorsze dzisiaj ide chodnikiem.. i co?? NA PRZECIWKO MNIE IDZIE ONA!! o rany to bylo CIEZKIE mijanie... oczywiscie ona wzrok w ziemie bo na bank mnie rozpoznala , ja to samo... ALE WSTYD!!! zbłaźniłem się! ALE MNIE OLAŁA!!!! zal kurwa zal, a taka sexowna jest... rany, jak ja bym ją kochał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co mu tatus po takim czasie
zwykła niewychowana tandeta ii tyle, kulturalna by odpisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eksy
ale się uśmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wieliczki
nie ma pamięci do twarzy i małolatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej ja to blachara
jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrażaj się kolego
żaden wstyd, nic jej negatywnego nie napisałeś. Ona powinna się wstydzić, że się tak zachował! Jeśli nie była zainteresowana Twoją wiadomością to nie powinna wchodzić na Twój profil i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewucha z czystej przyzwoitości powinna odpisać. Trochę nieładnie z jej strony. To jej powinno być głupio, a nie Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfgdfg
może jest zajęta i niezainteresowana kontaktami z młodszymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt mogla cos napisac... ale zobacz patrzysz na nia tylko i wylącznie fizycznie ze jes seksowna. no i co z tego ze jest?... jak cie ta olala to pewnie niedlugo znajdziesz inną. a moze zagadaj jak sie bedziecie mijać? wtedy bedzie musiala cos odpowiedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleprzypaljaaa
to chyba oczywiste, ze patrze na nią fizycznie poki co.. nie znam jej osobiscie, wiec nie bede sie wypowiadal jaka jest a w realu to ja nie chce juz jej wiecej mijac.. taka siara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette11111
wydaje mi się że może być nieśmiała i ją speszyłeś albo poprostu wogóle nie zainteresowana ale biorąc pod uwagę to że mało z kim utrzymuje kontakty to prędzej to pierwsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette11111
samo świadczy o tym że może być nieśmiała jak nie patrzyła na Ciebie, jak by chciała z Ciebie zadrwić albo olać to pewno patrzyła by prosto w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie wiem co bym
odpisała na taką wiadomość na nk...bo co można odpisać na taki tekst?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam eeee tam
nie wyszedłeś, przecież nic się nie stało :). nic głupiego nie napisałeś, wręcz przeciwnie - to było miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona:)hhhh
nie była zainteresowana, więc po co miała odpisywać? Tylko byś sobie nadzieję zrobił. A tak wiesz, że musisz ją olać :) a z tym wstydem nie przesadzaj, ja sobie większe przypały zrobiłam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i właśnie dlatego
nie ma mnie na Naszej klasie :D Znajomych sama dobieram ... im mniej, tym lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot..co......
glupi tekst walnąłeś. wiecej usmiechu? :O to tak, jakbys jej zarzucal ze jest gburem. poza tym moze ona po prostu nie chce utrzymywac kontaktow z takimi osobami jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona:)hhhh
ja bym tego nie odebrała jako "ataku", w sensie, że jestem gburem. Jak laska ma dystans do siebie, to zrozumiała, że to był podryw itp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym olała jakiegoś obcego gówniarza, który pisze do mnie wiadomość o niezbyt udanej treści, sugerując, że jestem ponurym gburem i dając dobrą radę na przyszłość... kuźwa, co Ci strzeliło do łba, żeby takie coś napisać :o dobra rada dla Ciebie: zachowaj swoje rady dla siebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6756ufdg
Autorze a skad wiesz jak miala na imie i nazwisko ze ja znalazles na naszej klasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgdgdg
Też bym nie odpisała na taki tekst i nie widzę w tym nic dziwnego. Ogólnie odpisuję tylko na wiadomości odludzi, których znam i którzy piszą w konkretnej sprawie. Natomiast jeśli ktoś mnie podrywa na nk, to jest spalony. Trzeba było na żywo zagadać i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czego ty sie gosciu
a czego ty sie gosciu spodziewales jak ja mijales? ze pierwsza ci dzien dobry powie? to na nk to zaden wstyd ale potem jak ja minales bez slowa to dopiero pokazales brak klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś jesteś śmieszny
dobrze,że laska Cię olała od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette11111
a nie przyszło Ci do dłowy zwyczajowe dzień dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś jesteś śmieszny
no właśnie,trzeba było powiedzieć zwyczajnie cześć czy dzień dobry i uśmiechnąć się :o "ale widocznie ona jakas przyj**ana i przymulona cnota jest i woili byc tutaj szara myszka, ktorej nikt nie zna... " a może woli. i co z tego? co Cię to obchodzi? dla takich jak Ty tez wolę być "przyjebaną i przymuloną cnotą" :O autorze, kultury to Ci naprawdę brakuje.pewnie to widać i laska to od razu dostrzegła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleprzypaljaaa
a o czym ty teraz piszesz? nie czyasz tego co ja pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45tetg
Pewnie to jakas wysoka blondi z duzym cyckiem :P co autorze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozaludzienocozaludzie
A fajna chociaż ta laska jest ze dostajesz takiej piany ? co ci sie w niej tak podoba ze wariujesz na jej temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×