Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna z bliznami

MIKRODERMABRAZJA a MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA - jaka jest różnica?

Polecane posty

Gość dziewczyna z bliznami

Witam, Mam 26 lat i blizny po trądziku (powiedzmy, że są średniej głębokości), w dodatku mam rozszerzone pory a na policzkach widoczne naczynka krwionośne. Ogólnie mam bardzo wrażliwą cere. Często czuje pieczenie skóry a kremy jeszcze bardziej ją podrażniają. Chciałabym przede wszystkim zlikwidowac blizny po trądziku. Pomyślałam o zabiegu MIKRODERMABRAZJI. I Pierwsze pytanie jaka jest różnica między mikrodermabrazją a mikrodermabrazją diamentową? na pewnej stronce zauważyłam, że te zabiegi różnią się ceną - Mikrodermabrazja diamentowa jest tańsza od mikrodermabrazji. Po drugie chcialabym sie dowiedziec ile nalezy zrobic zabiegów zeby był widoczny efekt. Czy ktoś miał doswiadcznie z tym zabiegem, bede wdzieczna za odpowiedzi i opinnie na temat tej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę ale muszę
A nie myślałaś o laserze? Fraxel, chciałabym ale boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z bliznami
szczerze mówiąc niewiele na ten temat wiem, czy to lepsza metoda od tej mikrodermabrazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę ale muszę
Podobno o niebo lepsza Mikrodembrazja nie zawsze jest skuteczna, z tego co czytalam w necie, wiele osob bylo niezadowolone a fraxel skuteczny i potrafi usunac nawet mocne blizny w 80 % Z tego co sie zapoznalam to moje usunalby w zupelnosci. Choc mnie efekt w 50 % bardzo by zadowolil, bo nie mam glebokich blizn, dziurek, tylko wlasnie nierownosci, widoczne pod odp katem, pod swiatlo. Ale boje sie. Sa rowniez peelingi, skuteczne. Dodam ze te zabiegi sa o wiele drozdze od mikro laser jeszcze 3 lata temu kosztowal okolo 4-5 tys zl, i peeling chemiczny rowniez, pamietam bo zbieralam kase i wydygałam Moze ktos z doswiadczeniem sie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chcę ale muszę
dzis te zabiegi sa tansze. ogladam czasami program pt 10 lat mniej, tam robia wlasnie peelingi i efekt zawsze jest zdumiewajacy choc po zabiegu wyglada sie koszmarnie fraxel piksel - nie pamietam dokladnie, po nim podobno nie ma tak zmasakrowanej skory, stad wyzsza cena, ale sama niewiele wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z bliznami
hmm znalazlm gdzies cennik: cała twarz 2000 zł za 1 zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na blizny ci to nie pomoże szkoda kasy , ja mam bardzo niewielkie blizny po trądziku i przebarwienia zrobiłam mikro i diamentową i korundową i nie było żadnego nawet najmniejszego efektu, już po zwykłym pilingu miałam gładszą bardziej oczyszczona skórę. Zabiegi robiłam u kosmetyczki która oczywiście chwaliła a jak poszłam do dermatologa i powiedział ze robiłam mikro żeby wygładzić skórę i usunąć blizny ale nie było efektu to mnie dopiero uświadomił że ten zabieg to wyciąganie kasy i że nie likwiduje blizn bo jest za słaby. Głowica ściera ci tylko wierzchnią warstwę naskórka która i tak co miesiąc się złuszcza samoistnie. Obecnie chcę sie wybrać do dobrego dermatologa z który mi poleci jakiś sposób na wygładzenie blizn bo na całkowitą likwidację to nawet nie liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z bliznami
bizzare1 W takim razie nie mam juz nadzieji....Czy istnieje wogóle jakis sposób na zlikwidowanie tych blizn, chociaz częsciowo????? Prosze niech ktos pomoze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gładka mordzia od nowa
Dokładnie, mikro gowno daje, jedynie chemiczny peeling lub laser, efekty murowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gładka mordzia od nowa
jeśli chcesz mogę wysłać ci zdjęcia mojej cery przed i po podaj maila, jutro wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z bliznami
gładka mordzia jestes jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z bliznami
Gładka mordzia od nowa Nie zauważyłam Twojego wpisu, jeśli bedziesz mogła przesłac mi te zdjęcia bede bardzo wdzięczna, przy okazji chciałabym Cie prosic żebyś napisała dokładnie jakie zabiegi miałas przeprowadzone. To mój email: otwartagazeta@interia.pl tylko nie przestrasz sie nazwą emaila:).......Będe bardzo wdzieczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z bliznami
gładka mordzia od nowa mam nadzieje że zobaczysz mój email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z bliznami
GŁADKA MORDZIA OD NOWA czekam nadal na Twojego emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka7u dermpo
ja tez dziwuszki mam juz z tym spore doswiadczenie, zabiegow mikrodermabrazji nawet nie pamietam ile mialam, az szkoda liczyc, za to przeszłam przez katorge peelingu, naprawde starsznie boli, ale tak jak mowicie efekty sa bardzo widoczne, z tym ze trzeba przez tydzien wyciac sie z zycia, wyjsc z domu raczej sie nie da, skora bardzo schodzi. Tez byłabym wdzieczna za maila z Toimi zdjeciami dariss1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z bliznami
nadal czekam na emaila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsgfbsnsytbsr ssb
nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgsr t sr
chyba sie poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×