Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna mambaa

Jak szukaliście pracy?

Polecane posty

czy szukając pracy chodziliście od zakładu do zakładu i pytaliście czy Was przyjmą czy raczej dzwoniliście albo wysyłaliście maile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakosm smutnohbdcjkcs
wysylalam cv wszedzie gdzie sie dalo, do sklepow , dzwonilam, meile wysylalam z cv , i nigdzie mnie niechcą :( ciagle tylko slysze ze doswiadczenie jest potrzebne w danej branzy, ale jak ja mam je zdobyc skoo nikt mnie niechce przyjac?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee małpa
a jakie wykształcenie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyższe mam, 2 podyplomówki, ale właśnie zaczynam szukać pracy i nie wiem jaka forma jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeee małpa
to szukaj w gazecie w necie nie łaź bo to obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy w ogóle takie szukanie bez chodzenia ma sens? Boję się że przez net albo przez telefon mnie spławią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak?
ale jak chcesz chodzic? gdzie? jak masz dobre wykształcenie to chodzisz do powaznych firm a tam sie trzeba dostac przez kadry do szefa. nie ma po co chodzic. chyba ze masz jakies znajomosci, jestes z małej miejscowosci, mało ofert pracy, znasz z widzenia dyrektora jakiejs tam firmy to umów sie przez sekretariat i idz na spotkanie. miej od razu przy sopie kopie swojego cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po wybranych firmach miałam zamiar chodzić. Pytać czy kogoś potrzebują, ewentualnie czy potrzebny im stażysta, bo taka opcja też istnieje. Ja się na tym nie znam, więc dlatego pytam jak Wy szukaliście pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaaczej
Tylko cv przez mail .Jak bedą zainteresowani dzwonia na rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaaczej
Oczywiście,ze tak ,trzymaja sobie takie cv jak kogos potrzebuja dzwonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
smieszne jest to ze wszędzie pisza że przyjma z doświadczeniem tylko jak je zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaaczej
Syn dzis pojechał na rozmowę jako grafik wysylał tam cv choc ogłoszenia tej firmy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jeśli mam powybierane miejsca w których ewentualnie chciałabym pracować to wysłać maile i może w końcu się ktoś odezwie :D tylko to do kogos konkretnego sie pewnie wysyła, to kadr czy do dyrektora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milli_wanilll
ludzie wyksztalceni nie musza szukac pracy - to praca szuka ich. ja nie wyslalam ani jednego cv a jestem menedzerka kierujaca dzialem liczacym 107 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milli_wanilll
za pomoca znajomosci zawartych podczas studiow na prestizowym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta znajomości u mnie był raczej wyścig szczurów niż znajomości, więc u mnie taka opcja odpada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milli_wanilll
nie mam na mysle jedynie znajomosci wsrod studentow. a co z letnimi praktykami, organizacjami studenckimi, wolontariatem, organizowanymi przez korporacje imprezami, na ktorych wybieraja sposrod rzeszy studentow najwieksze talenty? wszedzie mozna dac sie poznac z dobrej strony i zostac zapamietanym/na, niektore kontakty pozniej zostaja i procentuja szansami szybkiej kariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u mnie jakoś to nie wyszło, ale nie zmienia to faktu że wykształcenie mam tylko kwestia znalezienia pracy teraz ;) więc może ktoś ma jeszcze jakieś cenne rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
to zależy od branży w jakiej będziesz szukać. Przecież w niektórych firmach prawie w ogóle nie dają ogłoszeń (nie ma takiej potrzeby, ludzie sami się zgłaszają) i na pewno nie szkodzi wysłać swoje cv i lm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja to rozumiem, ze niektóre firmy nie daja ogłoszeń. Tylko teraz nie wiem gdzie mam to CV wysłać do działu kadr czy raczej do dyrektora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata0----
duze firmy robia rekrutacje przez internet, ja tak wlasnie dostalam prace, wysylajac e-maila;) hm i nie mialam zadnego doswiadczenia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
na pewno nie do dyrektora (chyba, że masz znajomości). wierz mi, że dyrektorzy firm mają ciekawsze rzeczy do pracy niż przeglądanie cv kandydatów, od tego są działy kadr. czasem są wyjątki, ale to raczej w małych firmach, kiedy szef zajmuje się wszystkim. tylko popracuj dobrze nad dokumentami aplikacyjnymi! i w treści maila wpisuj jaka praca cie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata0----
wysyla sie do dzialu HR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile latek
ok dzięki za rade :) już bym chciała mieć to za sobą ;) strasznie to szukanie pracy stresujące jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
a tak z ciekawości - jaka praca cie interesuje? w jakiej branży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×