Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszkaaaaa

Pomyłka lekarza!!! Chłopak czy Dziewczynka???

Polecane posty

Gość Agnieszkaaaaa

Ginekolog na pierwszym usg dość wcześnie powiedział, że będzie córka, ale na wszyyystkich kolejnych usg, ze 100% chłopak! Dodał, że w przypadku dziewczynki zawsze można się pomylić, ale w przypadku chłopca NIE i, że on nie ma co do tego wątpliwości. Mamy kupione wszystko dla chłopca i wczoraj byliśmy na ostatnim usg. rodzę na dniach, a wczoraj widział DZIEWCZYNKĘ :) no jestem w ciężkim szoku Spotkała się któraś z przypadkiem, że ze 100% chłopca zrobiła się dziewczynka? Wiem, że odwrotne przypadki się sprawdzają, ale żeby lekarz widział jajeczka kilkakrotnie i w pełnej PEWNOŚCI obstawiał chłopca, a nagle jajka znikneły? My z mężem nie wiemy teraz czego się spodziewac przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrr
wybierz się do innego lekarza. A co do takich lekarskich "pomyłek" to mojej ciotki znajomej kiedyś lekarz powiedział ze bedzie dziecko z wodogłowiem. Wiadomo- przez całą ciąze chodziła podłamana, a tuurodziły się...bliźniaki. Fakt faktem tpo bylo daawno temu, ale jednak... Proponuje isc do innego lekarza. co Ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszkaaaaa
Nie wiem czy zdołam się gdzieś wcisnąć do lekarza, a termin porodu mam pojutrze... no i niczego to już nie zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam taki przypadek
to moja chreśniaca, która do połowy 9 miesiąca była chłopcem....i rodzice do końca nie mieli pewności. Większość ubranek kupili niebieskich, które w większości na szczęście wykorzystali, bo przecież dziewczynka w niebieskim jest ok;) powodzenia i nie myśl za dużo, co ma być to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makumba skaa
Na pewno urodzisz chłopca. Nie ma sie co stresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przez całą ciąze lekarka mówiła że będzie chłopak no i jest :D Ale moja przyjaciółka całą ciąze była przekonana że będzie dziewczynka(prowadził ją inny lekarz) .Kupiła wszystko w różowym,kokardeczki,falbaneczki :D A po wyjściu ze szpitala pruła kokardy bo urodził się chłopiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjkldjksajka
Co za różnica. Ważne, żeby było zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
Mnie lekarz w 14tyg powiedzial, ze bede miec syna, ale w 22 zmienil zdanie-no i mam sliczna coreczke :) Mial byc Mikolaj-jest Maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genitalia żeńskie
są opuchnięte i można łatwo je pomylić z jąderkami, także wszystko możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej bratowej cały czas mowiono ze bedzie dziewczynka a dzień przed porodem chłopczyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szokkkkkkkkkk szok doslownie
ale wy jesteście tępe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba autorka wyraźnie pyta czy znacie przypadek ze z chłopaka dziewczynka wyszła, bo autorka pisze wyraźnie ze WIE iż w drugą strone są pomyłki, ale pyta o to czy z jajek cipulka!!!!!!!!!!!!!! A wy tępe dzidy pidzecie U MOJEJ KOLEŻANKI Z DZIEWCZYNKI WYSZEDŁ CHŁOPAK itp ;/ no szok co za debilizm ludzki :///////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 2 synów którzy
z USG mieli byc dziewczynkami :D ...się skubani dobrze maskowali - przez co przez 1 tygodnie śmigali w dziewczęcych fatałaszkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie płeć chłopców wyszła zgodnie z usg - przez całą ciążę wiedziałam że będą chłopcy. a teraz raz chłopiec, raz dziewczynka. więc ciuszki mam w neutrealnych kolorach a jak się urodzi to sie bardziej ukierunkuję na niebieski lub różowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam taki przypadek, koleżanka rodziła chyba trzy lata temu. Do końca mówiono że chłopak, po porodzie była zszokowana jak jej pogratulowano córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z.. Gdyni
Gratuluje nie ważne co sie urodzi ważne zeby było zdrowe :) U mojej siostry lekarz powiedział ze dziecko prawdopodobnie nieżyje i kazał jej sie udac do innego gdyby nie to że sam nie mogł stwierdzić może by żyła.. A dziecko nie żyło w niej już od 2 tygodni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyżej
Twoja siostra nie żyje? Nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka30
Jaki szok? Wyszukujesz problem, ktorego nie ma. Dziecko zdrowe i albo bedzie chlopcem, albo dziewczynka. A kto by sie przejmowal w jakim kolorze bedzie przez pierwsze miesiace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdghhtyyyy
Ja miałam mieć syna, w czasie ciąży dwukrotnie zmieniałam lekarza i każdy z nich twierdził, ze to będzie chłopak. Jakież było moje zdziwienie gdy lekarz pogratulował mi slicznej córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko Ty sie modl zeby dziecko bylo zdrowe a nie tami pierdolami sie zajmujesz. :O Piszesz, ze kupiliscie wyprawke dla chlopca.. a przepraszam dziewczynka w pierwszych dniach zycia kategorycznie odmowi chodzenia w niebieskim kaftaniku czy jak? Matko !!!!! , ludzie jacy wy pusci jestescie to mnie normalnie szlag trafia jak czytam takiego debila jak autorka... Ty nie wiesz chyba co znaczy chore dziceko bo gdybys wiedziala to chcialabys tylko zeby bylo zdrowe a nie afere robisz ze to dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz (jeden z najlepszych w miescie, sprzet 4d) w 12 tyg stwierdził chłopca. Po 8 tyg zmienił zdanie :) Zosia ma dzis 3,5 miesiąca. Pomyłki sie zdarzają w obie strony. Nawet najlepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz (jeden z najlepszych w miescie, sprzet 4d) w 12 tyg stwierdził chłopca. Po 8 tyg zmienił zdanie :) Zosia ma dzis 3,5 miesiąca. Pomyłki sie zdarzają w obie strony. Nawet najlepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możecie kupować
tych wszystkich rzeczy na przykład żółtych? wszystko musi być albo różowe lub niebieskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umniemiał..
u mnie miał być Damian przez cały okres ciąży tak wychodziło a mam Kasie :) na porodówce usłyszałam "śliczna zdrowa dziewczynka" na co ja jak to przecież miał być chłopiec? a położna: reklamacji nie uwzględniamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem......
tak że byłam ostatnio na usg to usłyszałam chyba dziewczynka i teraz nie wiem co robić ubranka można kupić różne pościel do łóżeczka jaką są tylko jednolite kolory jak kupię różową i będzie chłopiec zgłupiałam serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×