Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marysia ze Wspólnej

dzień matki, co kupić?

Polecane posty

Gość kustra
chyba nie ważne co kupimy ale jak spędzimy z Mama ten dzień, nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 88
Ja mam wielki plan podarować mamie w tym roku coś oryginalnego :) wymyśliłam taką fotoksiążkę http://fotobistro.pl/fotoksiazki już nie mogę się doczekać kiedy ją podaruję swojej mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulinnka
Mojej Kochanej Mamci kupuję kryształowe kieliszki do wina, duży bukiet kolorowych kwiatów i ulubioną wedlowską bombonierkę Pasjonata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mulinnka
Mojej Kochanej Mamci kupuję kryształowe kieliszki do wina, duży bukiet kolorowych kwiatów i ulubioną wedlowską bombonierkę Pasjonata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonitttka
Nie wiem czy któraś z Was planowała zabrać mame na zakupy... Ale jesli tak to polecam odwiedzić ten sklep z butami-http://www.mivo.pl/ Tutaj znajdziecie fajne promocje przygotowane własnie dla mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata kraków
Ciekawe propozycje mają na www.skladtowarow.com.pl Na dodatek robią indywidualne zamówienia jak ręcznie malowane szkło z dedykacją bądź wypalanie dedykacji w drewnie. Sama kupiłam mamie ładny zestaw przyborów do kuchni z drewna oraz dużą chochlę na której sprzedawczyni wypaliła dedykację dla mojej Mamy. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup karnet do....spa, empiku, rossmanna, kwiaty, coś z alkoholi.... do wyboro i koloru propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12bdb456
ja bym kupiła kolczyki albo jakis naszyjnik lub coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisk
ja myślę że fantastycznym pomysłem jest zakupienie biżuterii tutaj są bardzo ładne modele + nie drogie jak na tę jakość ;) : http://pytamy.pl/kat,6,title,co-kupi-na-dzie-matki,pytanie.html polecam sama zawsze się tam zaopatruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może kosmetyki będą dobrym pomysłem na prezent,co o tym sadzisz? Zresztą zobacz na www.GrotaBryza.pl ja zawsze tam kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaanglia
moja mama to straszy "kawosz" wiec zdecydowalam sie kupic jej ekspres dolce gusto w zestawie z kawa latte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam dla swojej Mamy piękną bransoletkę z Galerii Artystycznej KuferArt:) Zawsze zachwycała się moimi dodatkami, teraz ma coś własnego, była zachwycona:) Także polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika4
Moim prezentem będzie fotoksiążka http://www.pixbook.pl/fotoksiazka fajny nowoczesny prezent, w przystępnej cenie mozliwosc wstawienia własnych zdjęć i opisów na każdą strone książki, pamiątka na całe zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę, że perfumy czy też kwiaty to trochę oklepane.. ja wolę praktyczne prezenty, coś co z pewnością będzie używać, ale sprawi jej przy tym radość, dlatego wybieram takie też prezenty ze stronki allinside.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygodna123
Polecam sklep online z akceoriami do telefnów www.comsan.pl i stronę z rękodziełami www.maladie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej kupuje zazwyczaj kosmetyki, do makijażu, jakieś lakiery do paznokci itp., mama lubi o siebie dbac więc ułatwiam jej to,. Ostatnio dostała ode mnie maski dermokosmetyczne i kremy (na twarz i pod oczy) od Biodermic, bardzo się ucieszyła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na łeb wam padło, w marcu Dzień Matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiefka
Dzień, czy nie dzień - zawsze warto coś kupić, nawet bez okazji - nie ma co się unosić tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajkaB
Mojej nie dawno padł laptop ale nie stać mnie na nowego , więc aby miała łączność ze światem kupuję jej tablet w electro.pl Powinna się ucieszyć że znów może pobiegać po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×