Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gawart

jak najszybciej schudnąć

Polecane posty

Gość gawart

jestem gruba chcę schudnąc jak najszybciej może macie jakiś sposób algo skuteczne leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka9999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedz mniej tlustych dan,odrzuc slodycze,nie pij wiecej coli,duzo ruchaj sie i trenuj albo biegaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enseme
jedz co 2-3 godziny w małych ilościach. pij do 2 l wody dziennie. ruszaj sie troche. odrzuc biale pieczywo, slodycze itd. fajna dieta ja schudlam troche za duzo prze co zatrzymal mi sie okres.. ale dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karosss
najszybciej, nie da się. Po pierwsze ćwiczyć , po drugie ćwiczyć a po trzecie miej jeść i ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karosss
mniej*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legionista-1Bryg. Desantantowa
1.Dieta Oświęcimska lub dieta MŻ (mniej żreć) 2.Zabiegi WR (więcej ruchu) w ostateczności zabiegi OG (ostre grzmocenie) Najlepiej załatw sobie jakiegoś wojaka z którym spalać będziesz kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bądź naiwna
Gdyby te niby-leki odchudzające działały to na świecie nie byłoby grubasów. One działają w ten sposób, że albo odwadniają albo powodują sraczkę, jednocześnie nabijając kabzę producentom. To tak jak z tymi activiami, actimelami i innymi bzdetami co to niby leczą wszystko, a tak naprawdę to zwykły jogurt tylko droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROSTA dieta sprawdzona przez kilkunastu (!) moich grubych - do niedawna - kolegów. Zrzucali bez wysiłku po 10-12 kg w 3 miesiące. Odrzuć węglowodany - zwłaszcza cukry. Mowa o chlebie, potrawach mącznych i słodyczach. Odrzuć wieprzowinę. Resztę jedz do woli ile chcesz. Wiecie, jak faceci lubią się odchudzać ... Brzuch musi być pełny!! :) Dlatego ta dieta jest bardzo skuteczna. W przypadku panów zgubne jest także piwo - to jest zupa kaloryczna. W przypadku pań soki z kartoników. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek_K__
Polecam dietę MŻ albo ŻP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcesz napiszę ci parę rad na @ lub gg, chociaż na tym mogę powiedzieć że się znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawart....jedyną skuteczną dieta i najszybszą ....JEST DIETA PROTEINOWA DR DUNAKA..............polecam....sama szybko schudłam......ale to dieta na całe zycie nie tylko na chwilkę...............ale efekt masz gwarantowany i nie chodzisz głodna........polecam..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jesteś gruba to nie chudnij szybko bo obwiśniesz rusz dupę a nie chcesz leki, bez ruch ani rusz ;-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×