Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam już dośc ściemniactwa

faceci czy ten sex jest aż tak naj ważniejszy na świecie????

Polecane posty

Gość mam już dośc ściemniactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla kobiet bezwzględnie tak, przez was jest porównywany i stawiany na równi z potrzebą fizjologiczną, dla wiekszości nawet ważniejszą niż jedzenie. Szkoda tylko że dla kobiet seksualność nie idzie w parze z przestrzeganiem jakichkolwiek norm społecznych. Dla mężczyzny seks nie jest czymś co determinuje jego życie, nie staje się egoistycznym, nieczułym, niewrażliwym zwierzęciem. Tak więc dla nas jest ważny ale dla seksu nigdy nie pozwolimy sobie by zdradzić swoją partnerkę czy rozbijać czyjś związek, dla kobiet zdradzać to najnormalniejsza rzecz na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam już dośc ściemniactwa
popieram poprzednika faceci to totalne maszyny do ruchania biorą co się rusza nie myślą o uczuciach kobiety że potrzebuje bliskości miłości i wtedy dopełnienia czyli sexu wy faceci chcecie tylko zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam już dośc ściemniactwa, powinnaś urodzić sie mężczyzną bo kobiety nie mają takich poglądów jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdfdfgfgfd
dominik - ja jestem facetem i ci powiem tyle, że seks jest bardzo ważny dla facetów i nie ma co tu się oszukiwać. z kobietami bywa różnie, ale zawsze seks będzie ważniejszy dla faceta niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
dominik a ty powinieneś urodzic się kobietą... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prawda bo ja potrzebuje milosci i nie nazywam to seksem tylko kochaniem się, ale po co ja sie tlumacze nie jestes moją kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety do seksu podchodzą emocjonalnie, i jest im ciężko robić to bez uczuć (poza niewielkim procentem puszczalskich dziwek), natomiast większość facetów podchodzi fizycznie - byle się rozładować, nieważne z kim. Niestety nawet jak są w stałym związku, to czują czasem potrzebę skoku w bok. Są też tacy, którzy podchodzą do seksu emocjonalnie, z uczuciem. I takich trzeba szukać :) Niestety - wielu to świnie. Ale rasowe, bo z ogonkiem z przodu. A póżniej zwalają wszystko na kobiety - jak tu w pewnym przypadku doskonale widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888888888888888
zgadzam się że kobiety do tego inaczej podchodzą faceci mogą wszędzie i z każdą a kobiety normalne najpierw czują jakieś zauroczenie i pociąg nie tyle co pożadania ale i emocjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mężczyzna jako człowiek bardziej rozwinięty umysłowo ma w życiu dużo innych rzeczy do zrealizowania. Czy ja pisałem że dla faceta seks się nie liczy? Proszę nie wtykać mi słów ktorych nie napisalem. Tylko że różnica jest taka, że facet najpierw sie zakochuje a później idzie do lożka. Kobiety na odwrót. Facet nie klasyfikuje ludzi pod względem ilości parterek seksualnych czy dokonań lóżkowych. Kobiety owszem, czym większy ogier tym wartościowszy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet bez sexu w zwiazku zdradzi !! kobieta bez sexu w zwiazku bedzie miala w glowie mysli o zdradzie, aczkolwiek cześciej pomysli o konsekwencjach swoich dzialan i w pore sie wycofa ! facet bez wzgledu na wszystko nie cofnie sie przed tym ! odpowiadając na pytanko - dla fanatycznego katolika sex nie jest istotny..poza tym nie ma wyjątkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888888888888888
Dominik pieprzysz głupoty facet naj pierw idzie do łózka a pózniej albo spodoba mu się i zauroczy albo olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888888888888888
faceci to psy i szukają żeby gdzieś zamoczyć taka prawda nie oszukujmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mieszajmy do tego religii, mężczyźni nie potrzebują tego by być dobrymi ludźmi. Także nie popadajmy w paranoję, skoro facet ma żonę to ma też seks. Takich glupich teoretycznych rozważań nie ma co stawiac. Facetowi wystarczy jedna partnerka seksualna, nawet na calę życie. Kobieta potrzebuje przynajmniej 4 rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888888888888888
Dominik znowu gupoty gadasz kobieta która jest w związku i ma w nim sex nie myśli o żadnych skokach w bok bo jest zazwyczaj oddana mężowi nawet wtedy gdy sex jest do dupy a kocha swojego faceta a tym się róznimy bo jeśli facetowi brakuje sexu w związku albo jest już rutyna wtedy nie ma pochamowań i szuka tego gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwień słońca jakby nie patrzeć wszystko co cię otacza zawdzięczasz nam mądrym, inteligentnym, twórczym mężczyznom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam już dośc ściemniactwa
to kurde ja jestem chyba jakimś wyjątkiem kobiety chyba nie z tego świata masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby tak
Dominik poprawiłeś mi humor, dziękuje. W środowisku akademickim - nauki przyrodnicze - powszechna jest opinia o wyższości biologicznej mężczyzn. Wynika to z prostego zdarzenia które zachodzi w życiu płodu. Więc po zapłodnieniu rozwija sie zarodek który bez dostatecznej dawki testosteronu w zyciu płodowym pozostaje niższą formą życia. Dopiero testosteron pozwala na rozwinięcie się istoty ludzkiej w postaci najdoskonalszej - oczywiście pod wzgledem ewolucji Wszystko to a nawet szczegółowe wykresy zawarte jest w książeczce "Płeć mózgu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baby są bardziej uzależnione od seksu. Nie przeruchana, chodzi taka wkurwiona, wybucha z byle powodu etc. Mało który facet robi z siebie takiego idiotę tylko dlatego, że nie umoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja absolutnie nie szydzę z tego że kobiety nie maja aż tak rozwiniętego mózgu pod względem inteligencji, zdolności zapamiętywania itd. Zupełnie nie o to mi chodzi. Wkurza mnie to że są takimi zdemoralizowanymi, wyrachowanymi, bezuczuciowymi, egoistycznymi, okrutnymi, nietolerancyjnymi, zarozumialymi, zdradliwymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dośc ściemniactwa
Dominik wydaje mi się że ktoś cię kiedyś bardzo skrzywdził ale nie możesz tak zagarniać wszystkich kobiet do jednego worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rowerka => Aj, nie przeszkadzaj mu. On tu ciężko pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:)ups....więc nie przeszkadzam ,już jestem cichutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrózka Anna Anelia
Moi drodzy zapraszam serdecznie na mój topik na wróżby darmowe zarówno jak i płatne symboliczną kwote ale dokladne Otóż myśle i mocno zastanawiam się nad dokładniejszą wróżbą wyglądałoby to tak mniej więcej dla każdego wróżba długości A4 kartki w każdej sferze finansowej i uczuciowej plus zdjęcie kart jakie wyszły wr wróżbie z opisem każdej z nich co oznacza ale taka wróżba to czas ok 25minut wróżba plus napisanie dokladnie jej i zdjęcie dodanie przez kabel także jeśli miałabym wróżyć jak dziś dziennie emailem ok 30 os sporo czasu ...Myślałam o symobilicznej opłacie ok 3zł za taką wróżbę.ALe nie jestem pewna tego pomyślu to wasz pomysł.Oczywiście nadal za darmo będe odpowiadać tu raz dziennie na 2 pytania każdemu.zapraszam wszystkich albo na dlugą wrózbe platną symobliczną kwotą albo na darmowe 2 pytania oto adres http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4459176&start=1050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×