Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arleta M

o ile Sąd moze podwyzszyc alimenty?

Polecane posty

Gość paniii aniaa11
Editha ale piszesz ze nie ma szans wiec sa wkoncu czy ich nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zrobiła z niego sekretarko-recepcjoniste :) ale dentystka była super - poza tym są dobrymi znajomymi. Ale poważnie to podlicz dokładnie wszystko w tabelce to zobaczysz ile tak właściwie wychodzi. Pracownicy raczej nie będą ryzykować, ale jacyś np wspólni znajomi którym sie pochwalili zarobkami i tym jak im dobrze. Może się budują? Głównie takie rzeczy na które nie stać ludzi z pensją minimalną. Chodzi o to żeby stracił swoją wiarygodność przed sądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem np ze jada do Egiptu a wspolnych zbajmoych nie mamy. no moge sprobowac z nim pogadac, ale szans nie widze raczej... a poza ty mco co mam mu powiedziec, skoro on na nic sie nei zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a argument ze nie podwyzsze alimentow i nie wezme alimentow na siebie raczej nie przemowi, skoro on tylko" tyle zarabia t osie czuje pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
dokladnie, a moze na naszej-klasie wklejaja zdjecia z wycieczek zagranicznych lub widac na nich jakies luksusy domowe? A moze wiesz jakimi samochodami jezdza? jesli nie to warto by bylo udac sie ze znajoma w okolice gdzie mieszkaja i "przypadkiem" zobaczyc czym sie zrozbijaja a kolezanke na swiadka potem oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
Editha a skad masz informacje o egipcie? kojarzy mi sie topik ze chyba chca Twojego synka zabrac ze soba tak? bo pisalas topic czy poscic synka z tata do egiptu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie wyskoczyl z taka propozycja, ale nic z tego nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że czasem ktoś jest niby po prawie ma sie nijak do tego jakim jest człowiekiem i jakim ekspertem. Mam non-stop do czynienia z prawnikami i większość to chyba na zajęciach spała. no właśnie pani aniu chodzi o to żeby pokazać ze oni specjalnie zniżając te zarobki ze normalnie nikogo nie stać na wycieczkę do Egiptu przy takich zarobkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
a czemu egipt nie wypalil? nie puscilas go czy on wkoncu przestal pytac o to? czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli on np by sie wypar lze razem mieszkaja to bede musial to udowoadnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze Ci szczerze jak bylo- powiedzialam mu ze to daleko a on nie ma z malym kontaktu i zeby go czesciej odwiedzal, dzwonil do niego, bral gdzies nawet na week end zeby zaciesnic wiezi, a on mi powiedzial ze jest jego tata i wiezi nie musi zaciesniac i sie obrazil i juz nic nie bylo o Egipcie. Nie wiem po co on to w ogole zaproponowal, ale powiedzial m icos takiego ze - Markowi cos sie za to nalezy, tak jakby rekompensata ze go zostawil czy jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
mozliwe, i ladnie ze ten egipt zaproponowal w sumie, szkoda ze tak wyszlo, ze sie juz nie odezwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu niby? bo na tym forum siedzą sami piękni bogaci wykształceni - prawda miesza się z fantazją, a prowokacje z rzeczywistością i tzw projektami Właśnie najlepiej się jest zawsze dogadać - może akurat czasem się uda. Może akurat Twój eks stwierdzi ze ok zrezygnuje z tej części mieszkania a Ty nie będziesz go ciągać po sadach o podwyższenie alimentów na dziecko i ewentualnych na siebie? Skoro już sam zauważa że dziecko jest poszkodowane przez ta sytuacje to może zrozumie że odejmując Tobie kase zabierze tez dziecku. Będzie zawsze w gorszej sytuacji niż rówieśnicy bo oni nie dosć ze bedą mieli dwoje rodziców to też większe mozliwośći.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie ze zaproponiwal tylko czemu go nie wezmie najpierw na boisko w pilke pograc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
starterko nie odpowiedzials na pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniii aniaa11
paniii aniaa11 a czym sie zajmujesz w tym wydziale nieletnich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starterkoooo
wiec masz nieograniczony wglad do wszystkich kartotek spraw itd? jaki jest jeszcze zakres twoich zobowaiazków, ciekawa praca poopowiadaj troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starterkoooo
a wiesz napewno ze po 4 latach jako taki asysyent mozesz przstapic do egzaminu sedziowskiego? fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starterko czy fakt,ze ojciec jest pozbawiony praw rodzicielskich ma wplyw na wysokosc alimentow?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" Editha maz placi 450 zl na syna, o ile jednorazowo sad moze podwyzszyc alimenty jesli dziecko idzie do szkoly i jego potrzeby wzrosna? " Proporcjonalnie do tego o ile wzrosną Twoje zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
' Editha maz placi 450 zl na syna, o ile jednorazowo sad moze podwyzszyc alimenty jesli dziecko idzie do szkoly i jego potrzeby wzrosna? " Ile Ty dokładasz do utrzymania dziecka??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem, ale prosze aby Ty udzielil njapierw odpowiedzi na moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_wałcz
Zniecierpliwiony Ile Ty dokładasz do utrzymania dziecka?????? Nie martw się dokłada więcej niż 450 zł. Mam 11 letniego syna, ojciec go bierze kiedy mu się zachce, niedługo rozpoczynają się wakacje które będą kosztowały straszne pieniądze: 1. kolonie 1500 zł - 12 dni, 2. wyjazd z moimi rodzicami (mogę im podziękować że chcą go zabrać ze sobą, choć nie muszą) 1200 zł - 14 dni, 3. wyjazd ze mną 2500 zł - 14 dni (niestety jak jadą 2 osoby na dziecko nie ma zniżek). Suma: 5200 zł dzielone na 12 miesięcy = 433 zł. I tak pozostają nie zagospodarowane ponad 4 tygodnie wakacji, nie dostanę więcej urlopu, syna nie zostawię samego w domu bo bym nie miała do czego wrócić a tatuś jakoś nie ma ochoty go zabrać nawet na tydzień (powinien wg wyroku mieć go cały lipiec). A gdzie ferie zimowe też z 1500 zł, zielona szkoła z 4 stówy. 450 zł to kpina, dodaj do codziennych wydatków takie rzeczy jak meble, remont pokoju dziecka itd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do socjologów
Ja tylko z innej beczki. Mamy małe dziecko ale jak sobie wyobrażę, że się rozstajemy i mam oddać mu dziecko na miesiąc to chyba bym ze strachu padła, jestem z natury pesymistką więc ja sobie tego nie wyobrażam. Podziwiam te mamy, które potrafią tak zrobić, też bym chciała mieć tyle pewności i zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_wałcz
Policzyłam wydatki na syna arkuszem http://www.grzybkowski-guzek.pl/tekst/id/177 0, dziecko w wieku szkolnym i wyszło około 1900 zł miesięcznie, nie liczyłam tego żeby lecieć do sądu tylko dla siebie. SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfbfgbf
Hmm mam pytanie ... co w sytuacji gdy jestem w ciazy maz ma przez sad ustanowione alimenty na moja osobe (nie mieszkamy ze soba itd) i nie placi ... co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_wałcz
bdfbfgbf Hmm mam pytanie ... co w sytuacji gdy jestem w ciazy maz ma przez sad ustanowione alimenty na moja osobe (nie mieszkamy ze soba itd) i nie placi ... co wtedy ? Wiesz kto to jest KOMORNIK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×