Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Katarz_yna

Panny młode 2010 pokażcie swoje zestawy ślubne:)

Polecane posty

Gość Katarz_yna

Panny młode z 2010r Pokażcie w czym pójdziecie na ślub:) jaką macie suknie, buty, welon, dodatki, fryzurę, makijaż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarz_yna
Ja mogę zacząć od siebie. I nie żebym się chwaliła bo nie mam czym. Chodzi mi o to żeby popatrzeć na inne piękne kreacje i fajnie byłoby stworzyć taki wątek co o tym sądzicie? to jest tak:D suknia http://www.brautmoden-isabel.de/wp-content/galerie/braut/Kollektion-Veromia-Bridal/brautkleid-veromia-bridal-VR6976-1.jpg buty http://allegro.pl/item1031663350_buty_biale_slubne_rozm_33_42_obcas_wygodny.html welon http://allegro.pl/item1003777066_wlony_welon_nowa_kolekcja_3_wartwy_ciety_60_70_80.html#gallery kolczyki http://allegro.pl/item1006167730.html#gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piekna suknia, na prawdę :) ja nie mam na razie czym sie pochwalić bo przede mna jeszcze długa droga,ale chetnie poogladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sliczna suknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfj
konstancja ale z ciebie obrzydliwa dmuchana kurewka :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarz_yna
dzięki dziewczyny wklejajcie swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przepraszam, przecież to tylko linki do stron, niestety zdj. sukienki mam zapisane na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko przepiękne
a zwłaszcza suknia, fryzurka (chcę podobną) i bukiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarz_yna
Bleufille może jak wiesz z jakiej kolekcji i z jakiego sklepu to znajdziesz na necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo - urocza ta kiecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka początkowo miała być w stylu Twojej sukni, ale okazało się, że to niestety nie moja bajka... i padło na tą :-) zobaczymy jak się sprawdzi w akcji, bo impreza już za miesiąc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie łapię za głowę. Zostało równe 3 tygodnie, a jeszcze tyle rzeczy do ogarnięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septolete plus
Autorko, jak mogę wyrazic swoje zdanie to, te buty wyglądają jak komunijne- dla mnie są takie mało kobiece a bardziej dziewczęce. Nie wiem, może to kwestia wysokości obcasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hush to jedziemy na jedym wózku! ja nie mam jeszcze ani koncepcji bukietu ani bizuterii... do ustalenia fotograf i kwiaciarka, nie mówiąc o menu weselnym... na szczęście w kościele wszystko juz załatwione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja juz po slubie
ale lubie ogladac suknie :) bardzo podoba mi sie zestaw Hush, wszystko do siebie pasuje, jest prosto i skromnie. jedyne co mi troche nie podchodzi to ten kawalek w sukience ktory jest na plecach i pod biustem - nie wiem jakos tak mam mieszane uczucia. ale poza tym kroj sukni jest piekny :) ech, zaluje ze suknie slubna zaklada sie tylko raz w zyciu :( co do butow - zakladam ze zadna z was nie wierzy w przesady? ja bym sie nie zdecydowala isc do slubu w odkrytych butach. jesli chodzi o styl butow, to te z dlugimi czubkami sa dosyc niewygodne w tancu - kiedys takie kupilam i zalowalam cale wesele bo zaczepialam noskami o partnera :) tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maleństwo - co od bukietu i biżuterii podpytaj "niestylistkę" z topiku "Pan młody musznik czy krawat" (http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4111593). Jej sugestie są na ogół warte wzięcia pod rozwagę, zwłaszcza jeśli chodzi o kwiaty, na których ja się znam słabo :) Menu ustalonego nie mam, ale to dopiero za tydzień. Kościół - podobno wszystko załatwione. Obecnie bawię się w logistykę, a ponieważ dużo gości jest z innego miasta, a samo wesele 30 km od naszego miasta rodzinnego, to mamy co robić :] ja juz po slubie - dzięki wielkie za miłe słowa :) Nie, nie jestem przesądna, poza tym model Ryłko wypróbowany, dobrze znany, mam identyczne czarne buty i wyprobowałam je na paru imprezach. To przeważyło. Poza tym ciężko ustrzelić ładne buty, zwłaszcza w odcieniu jasny krem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarz_yna
hush-śliczna suknia naprawde:) septolete plus- może są jak komunijne, ale muszę takie mieć, bo jestem w 5msc ciąży i nie dam rady w obcasach:( a przecież butów i tak nie widać spod sukienki więc sie tym nie przejmuje:) ja juz po slubie- też tak uważam, że buty z wąskimi noskami są nie wygodne i poza tym nie podobają mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg good luck
moim skromnym zdaniem panny mlode z brzuszkiem w sukienkach jak katarzyna wygladaja zalosnie. nie lepiej bylo kupic suknie ciazowa lub poczekac ze slubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarz_yna
omg good luck- ja jestem bardzo szczupła i mam taki brzuszek że go nie widać wogóle to po co mi suknia ciążowa? a na co mam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarz_yna
up no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×