Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość nie wiem juz co robic.........

Bardzo słabe, łamiące się paznokcie

Polecane posty

Gość gość
Jak chcesz szybkiego efektu to polecam Ci AXN total repair płynne złoto od Bielendy. Ja owszem zmieniłam dietę itd., ale jeśli chcesz szybkiego efektu to sprawdź tę odżywkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjulaaa289
Tez walczyłam z osłabionymi paznokciami i do tej pory najlepiej sprawdza się u mnie eveline 8w1 total action. Tania, skuteczna, efekty pojawiły sie u mnie juz po kilku aplikacjach. A co najwazniejsze, nie mam zadnych efektow ubocznych, mimo że moje paznokcie należą raczej do delikatnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesławaM
Ten suplement LookUp dostępny na grinday.com jest rewelacyjny. Przeczytałam o nim przypadkowo na jakimś forum kilka miesięcy temu i spróbowałam. Już po pierwszym miesiącu zobaczyłam wyraźną poprawę skóry jak i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pomogła dopiero drastyczna zmiana diety i manicure tytanowy z pudrami Revi... A właściwie zaczynałam od kuracji wzmacniającej. Warto, bo nie trzeba rezygnować z zadbanych dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskagocha1
Ja od lat używam odżywki utwardzającej z diamentami od eveline i tylko ona mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalela

Jak manicure jest najlepszy na słabe paznokcie ? Taki który nie będzie ich niszczył? Hybryda i te różne bazy witaminowe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe paznokcie fajnie wzmacnia manicure tytanowy. Tylko ważne jest aby wybrać dobre produkty, ja postawiłam na markę LART i zarówno klientki jak i ja jesteśmy zadowolone z efektów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapuściłam paznokcie dopiero w momencie, jak zaczęłam robić manicure hybrydowy - dla mnie było to jedyne rozwiązanie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zacznij brać biotynę to po pierwsze. A od zewnatrz to stosuj odżywki do paznokci. Ja Ci mogę polecić SOS dla kruchych paznokci z Eveline. Dla mnie jest super i szybko widać efekty działania 🙂 no i cena jest zachęcająca bo kosztuje około 10 zł 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadam się, biotyna jest naprawdę bardzo ważna dla kondycji włosów i paznokci. Stosuję ją od lat, za każdym razem pomaga. Na paznokcie mam od niedawna serum z biotebala. Po częstym myciu i kilkukrotnej dezynfekcji rąk w ciągu jednego dnia robiły się suche i się ciągle łamały. Teraz znalazłam na nie metodę i wiem, jak je odpowiednio nawilżyć. W ciągu dnia, w pracy, staram sie pamiętać również o kremowaniu dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj odżywki od Eveline. Mega wzmacniają paznokcie i nie powodują żadnych podrażnień. Kupiłam w Rossmanie, cena spoko, a m.in. na tym mi zalezało. Jeśli chodzi o działanie to jestem mile zaskoczona, nie spodziewałam się, że tak szybko będę widziala jakieś zmiany na pazurkach. A już się wzmocniły, szybko rosną i coraz twardsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×