Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsahcdsuykdasfioydsaoysdsdvdww

pomocy

Polecane posty

Gość dsahcdsuykdasfioydsaoysdsdvdww

jak wygladam w tej sukni i czy jest ładna, mam 28 lat czy pasuje na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie link??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsahcdsuykdasfioydsaoysdsdvdww
nie, wiem czemu ale wkleic nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie wklejają
wkelj to na jakiś fotosik czy coś. to skrót do Twojego komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuć na imageshacka czy fotosika a potem na forum. nie bezpośrednio z kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsahcdsuykdasfioydsaoysdsdvdww
do szczupłych nie należę, ale wydaję mi sie ze dobrze leży gorset nie był zapiety i dlatego tak odstaje.Napiszcie co o niej myślici , mam ok. 30 i nie wiem czy za jest ok dla mnie, bo mezowi mojemu niestety sie nie podoba i potrzebuje rady:( dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jaką okazję byś ją założyła? Bo jak dla mnie to co najwyżej na bal sylwestrowy się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsahcdsuykdasfioydsaoysdsdvdww
na ślub szwagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy bym takiej nie zalozyla nawet na bal sylwestrowy nie podoba mi sie i Ty tez nie wygladasz w niej rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc szczerze teraz już się takich sukien na weselach nie spotyka. Dziewczyna w sukni balowej to rzadkość. Nosi się sukienki koktajlowe i bez gorsetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejnaaa
beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsahcdsuykdasfioydsaoysdsdvdww
byłam na zakupach z koleżnkami i mi ja doradziły, i co mam teraz zrobić?!jużnie wiem na prawde co myśleć. trudno było dla mnie cos znalesć, bo za szczupła nie jestem.Ale dziekuję za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obosz, nie gniewaj się, ale wyglądasz w tej sukni jak stara baba pod 50tke :o WCale nie jestes taka gruba, żebyś nie mogła znaleźć czegoś nowoczesniejszego, lepiej zakrywająceog mankamenty urody a podkreslająca atuty i seksapil. Mężowi się nie dziwię, masz 28 a ten strój dodaje Ci jakieś 30 więcej. Zastanów się nad zmiana, jesli masz taki wybór. Napisałam szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kolezanki to chyba niezbyt bliskie?:P kiecka fatalna, nikt w takich nie chodzi juz od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym takie 'coś' założysz raz a potem będzie wisiałó w szafie i czekało na jakiegoś Sylwestra XX', ja bym to oddała (jesli dasz rade i nie urwałaś metki i masz paragon) a wzięła Męża pod pache na zakupy i wybrała jakąś fajną sukienkę która przyda Ci się potem na jakieś inne wyjścia, chociażby w niedzielę do kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsahcdsuykdasfioydsaoysdsdvdww
Nie mogę, już parę dni ją w domu mam..., i co teraz pocznę,już mam mętlik w głowie. miałam taka wymarzona ale jest bardzo droga i nici z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsahcdsuykdasfioydsaoysdsdvdww
metki to ona już też nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydula, super kiecka :D czy na chudej tez bedzie dobrze wygladac :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsahcdsuykdasfioydsaoysdsdvdww
tak, tylko gdzie taka kupie bo bez przymiarki to jak kulą w płot, normalnie jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po co odrywalaś metki skoro jeszcze nie musialaś w niej iść? Ja mekti zawsze urywam tuż przed założeniem, ogolnie prawo konsumenckie mówi, że możesz oddac każdy produkt do 7 dni bodajże albo przynajmniej zamienić na inny. No ale niektóre sklepy z góry sobie wymyslają, że zwrotów nie przyjmują..... Spróbuj zrobić tak, że idź kup sobie jakąś inną, nawte może tańszą ale lepiej pasującą....a ta wystaw na allegro albo popytaj jakąś ciocię czy starsza sąsiadke, czy by nie odkupiła. chociaz trochę koszt Ci sie zwróci żeby Mąz nie bdyczyl, że wydalas niepotrzebnie na badziewie. Ja bym tak zrobiła. Poza tym trzeba bylo od razu nas sie poradzic to bys mogla jeszcze oddac jak mialas metki, a tka to tylko odsprzedac Ci radze, jakaś starsza pani z Twoimi rozmiarami się znajdzie...może teściowa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Brzydula - ta sukienka co pokazałaś jest FANTASTYCZNA! Wspaniała, na autorkę jak znalazł :) Autorko, poszukaj na allegro, wybierz sobie ręce, biust, i pod nim, w takiej sukience nie ma obaw, że rozmiar nie podejdzie, to nie dżinsy czy suknia slubna :) Nawet jak by byla ciut za duża to możesz taką sukienkę u krawcowej łatwo podpiąć, jest PIEKNA! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, gdzie ja kupic? 😭 tez mam jakies wesele w wakacje, a nie chce znowu biegac 3 dni przed bo nic mi sie nie podoba dobrze ebdzie wygladac na chudej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*wymierz gdzie taką sukienkę można kupić bo akurat mi by się przydała jako ciężarnej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, jakiej to firmy? gdzie to cudo kupic? brzydula mozesz wrzucic linka do strony a nie do obrazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dawaj szybko bo jest świetna, bardzo mi się podoba kurcze, te kolory i fason! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×