Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młody prawiczek''''''

22-letni prawiczek

Polecane posty

Gość młody prawiczek''''''

Dziewczyny co myslicie o 22letnim prawiczku ? to ż ejestem prawiczkiem wynika raczej z mojej niesmiałosci. chciałybyscie mieć chłopaka który w tym wieku jeszce nigdy ........... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogłbymCiopowiedzieć
powiem wprost.. jestes przegrancem zyciowym i prawdopodobienstwo ze kiedys zaruchasz (nie wliczajac dziwki.. chociaz i tak watpie bo pewnie bys sie bal isc na kurwy) jest bardzo małe a i nie łudź się ze kobietom to nie przeskadza:) jakbys ktorejs wyskoczyl ze masz 22 i jestes prawy to w jej myślach momentalnie mialbys karteczke "leszcz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szukasz dziewicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam nic przeciwko
Mój mężczyzna miał 24 lata i też był prawiczkiem.Był, bo już nie jest :) jeżeli nie spotkałeś odpowiedniej kobiety to warto czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim123567
szanse masz 1 na miliard. nawet u najbardziej wyrozumiałem dziewczyny o usposobieniu opiekunki szansę są słabe ... sam sie łudziłem ,ale teraz już wiem że mam pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim123567
czemu wciskacie mu takie bzdury ? Ja nie mam kompleksów oprócz tego że nie miałem nigdy laski przez co czuję się gorszy i co ? i gówno.. dla mnie do zaczęcia związku muszą być spełnione 3 warunki: -1 to musimy nadawać na tych samych falach -2 ona musi mnie kręcić choć trochę fizycznie -3 ja też muszę jej wpaść w oko i co ? i chuj ...jakoś nigdy 3 pkt nie zostały spełnione tylko max 2 .. chyba największy problem to jest odszukać tą która nadaje na tych samych falach bo moje fale są dosyć nietypowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-1 to musimy nadawać na tych samych falach -2 ona musi mnie kręcić choć trochę fizycznie -3 ja też muszę jej wpaść w oko To takie dość standardowe, ja też tak mam. Tylko co ma do tego prawictwo czy nie prawictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty nie nadajesz
ty wywołujesz zakłócenia w eterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dla mnie do zaczęcia związku muszą być spełnione 3 warunki: -1 to musimy nadawać na tych samych falach -2 ona musi mnie kręcić choć trochę fizycznie -3 ja też muszę jej wpaść w oko" ale to w każdym związku musi być spełnione, wiec nic wyjątkowego. to że ktoś jest czy nie jest prawiczkiem niema tu nic do rzeczy. u Ciebie kłopot nie w braku doświadczenia, a w nietopowości fal, jak sam okresliłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim123567
no więc właśnie z tym że u jednych osób to co 2ga będzie pasować bo ich "fale " są bardziej uniwersalne ,a u mnie to może jedna na milion i tu jest pies pogrzebany ,a na dziwki nie pójdę bo do seksu potrzebuje uczucia ,a nie tylko seks dla seksu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym wieku nie ma juz dziewic
wiec bierz sie za mlodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej sie powies
jestes posmiewiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukaj wśród zmęczonych życiowo 30stek, nie które po rozwodach, dzieciate, szukające delikatnej odskoczni i luzu z lat młodzieńczych są w stanie pójść do łóżka z 20 letnim prawiczkiem :classic_cool: chociaż i tak wątpię był byś w stanie ją na tyle omotać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze chlopaki ( prawiczki)wezcie ich nie sluchajcie...no i co z tego ze macie tyle lat ile macie? szanowac sie powinny nie tylko kobiety ale i mezczyzni. plus dla was ze sie nie puszczacie z byle kim ;) i lepeij zebyscie byli 40letniki prawiczkami niz dzi*karzami. :) a co do jednego typa... heh glupie podejscie masz do sytuacji i sadze ze i nawet 30 letnie dziewice sie zdarzają wiec co to ma do rzeczy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do try walking in my shoes
kazdej kobiecie to przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadna nie chce
prawiczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś ochotę na przygode z laseczką zza wschodniej granicy? Jestem gorąca Nadia tu znajdziesz moje fotki i kontakt:http://zboczone.co.pl/ Zadzwoń i poznajmy się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×