Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ślubinka

kto ślubuje w lipcu 2011?

Polecane posty

Gość ślubinka

Hej! kto planuje ślub na lipiec 2011? My 23 lipca 2011 :) Co macie już załatwione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa 2011
ja mam 30 lipca... tydzien po Tobie ;) Załatwiona sala, orkiestra, fotograf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy najwcześniej z was bo 9 lipca 2011. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdaCzekolada
ja ślubuje 25 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam slub 9 lipca 2011 r. Tak sie zlozylo ze mam w 28 rocznice slubu moich rodzicow.Mam juz sale kucharke orkiestre kamerzyste sale i ksiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrollinka
23 lipca ja tez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrollinka
mamy juz wszystko oprocz ksiedza i kamerzysty/fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza89m
Ja też 23. lipca:) widzę, że bardzo popularna data;)mam już salę, zespół i fotografa. W wakacje załatwię kamerzystę i kościół:)a na resztę jeszcze jest czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. sory ze wchodze w nie ten miesiac co trzeba ja mam maj 2011... ale mam pytanko... bo ja mam sale catering orkiestre kamerzyste fotografa i dekoratorke... a widze ze niektore maja jeszcze kosciol.... czy to juz powinnam zalatwiac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjjjjjjjjjj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też 23.07.2011 r. Jeszcze nic mam niezałatwione..ale już wszystko poplanowane. muszę tylko zaliczki powpłacać,a z tym czekam na zaręczyny,które odbędą się na dniach :) A skąd jesteście ślubowiczki? Ja z Kielc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,powiedzcie mi jak to jest z noclegiem dla gości? U mnie będzie bardzo dużo przyjezdnych osób,jednak będę miała 1-dniowe wesele. Czy powinnam wynająć wszystkim gościom pokój hotelowy,czy tylko tym,którzy mają dzieciaczki? Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdziagwa ;)
zakochana brunetka tak powinnas zaplacic za nocleg i go zorganizowac jak ktos mieszka do 30 -50 km mozna wynajac autobus ktory bedzie rozwozil gosci jednak osoby z daleka musza miec nocleg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy termin 2 lipca 2011 :) Mamy załatwioną datę i godzinę w kościele, kamerzyste, fotografa, lokal, zespół, kupione obraczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* Mam taki problem..mój kościół jest w remoncie i nie wygląda za ciekawie (duże,szare,puste,betonowe ściany) i marzy mi się ślub w Katedrze w Kielcach.Nie jest to ano moja parafia,ani narzeczonego.Wiem,że będę musiała wziąć pozwolenie z parafii,aby pobrać się w innej świątyni. Jednak w mojej parafii jest fantastyczny,młody ksiądz :) Straszny jajcarz :D Chciałabym Was moje drogie zapytać,czy nie wiecie,czy jest taka możliwość,aby pobrać się w Katedrze,lecz by sakramentu udzielił ksiądz z mojej parafii?? Sama pójdę zapytać w kościele,jednak chciałabym wcześniej mieć choćby strzępek informacji. Jak ktoś miał ślub w Katedrze w CK to proszę napisać,kiedy można termin rezerwować (23.07.2011). Buziaki i czekam na ino :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda że dopiero dzisiaj
16...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×