Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Coco Marie

Kiedy wiadomo, że to miłość?

Polecane posty

Gość Coco Marie

Jestem z chłopakiem od ponad 2 miesięcy. Znaliśmy się wcześniej, może nie aż tak dobrze, ale jednak. Jest to mój pierwszy poważny związek. Ja mam 17 lat, On 18. Może niektórzy pomyślą, że to za mało jak na poważny związek, ale to się czuje. Niedawno pierwszy raz powiedział mi, że mnie kocha. Ja nie mogę tego jeszcze stwierdzić. Nie jestem pewna swoich uczuć. Z jednej strony czuję się szczęśliwa na myśl, że się zobaczymy, uwielbiam patrzeć Mu w oczy, przytulać się do Niego i czuć Jego ciepło. Uwielbiam Jego zapach, uśmiech. Czuję, że mogę Mu ufać, że jestem przy Nim bezpieczna. Dzwonię do Niego tylko po to, by usłyszeć Jego głos. Gdy coś się dzieję martwię się o Niego i odwrotnie. Myślę o Nim praktycznie cały czas, a gdy się pożegnamy tęsknię za Nim już po 5 minutach od rozłąki. Wszyscy mi mówią, że nie ma czegoś takiego jak miłość z książek i filmów. Czuję radość, ale nigdy nie czułam tych przez wszystkich opisywanych "motylków" w brzuchu. Lekki dreszczyk kiedy mnie dotknie, czy coś to wszystko. Wiem, że na to potrzeba czasu. Może to przez to, że nie widujemy się za często - zazwyczaj w weekendy (mieszkamy w tym samym mieście, ale on uczy się 100km dalej). Jak to było z wami? Proszę o POWAŻNE odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu będziesz wiedzieć :) nie ma jakiejś gotowej regułki :) ciesz się tym co masz, a z czasem będziesz wiedziała czy go kochasz i będziesz umiała, ba, nawet chciała :) mu to mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×