Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lily*

Jakie meble lepiej kupić? Drogie czy tanie?

Polecane posty

Gość pschalina
mamy podobny gust :) a może zapytaj jakiegoś stolarza, ile by kosztowało zrobienie mebli wg projektu np. ze zdjęcia. Wtedy odpadałaby mega marża sklepowa i może byłoby coś taniej. ewentualnie są jeszcze firmy handlujące rękodziełem, meblami kolonialnymi itp. cena almi to w dużej mierze płacenie za markę. a jeśli masz trochę czasu i cierpliwości możesz kupić za grosze antyki do renowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Mnie ostatnio zauroczyły drewniane meble. Przez pewien czas wolałam wystroje bardziej nowoczesne, chyba dojrzałam do tradycyjnego wnętrza ;) Chciałabym sobie urządzić kuchnię w takim stylu: http://www.esmebel.com/_img/marco1Family.jpg . Niesamowicie podoba mi się ta jasna sosnowa witrynka. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm - moim zdaniem, jeśli meble mają służyć dłużej i są wykorzystywane przez nas codziennie to można kupić sobie coś droższego. Takie przynajmniej mam podejście... meble są wizytówka naszego domu także nie zaszkodzi mieć niektórych z wyższej półki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaciebiewszystko - tak jest - u tego producenta akurat meble sa bardzo solidne i jeśli już decydować się na meble drewniane to właśnie w ten sposób najlepiej. Poza tym, cały dom przecież nie musi być wypełniony drogimi meblami więc sprzęty, które nie muszą wcale być solidne można kupić za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam meble ze strony esmebel.com , bardzo ładne drewniane meble w całkiem atrakcyjnych cenach (jak na lite drewno). Fajne meble sosnowe i bukowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie "emokiller", na tej stronce są świetne meble - bardzo dobrej jakości i jeśli chodzi o "wygląd" też super. ja mam kilku swoich faworytów, zwłaszcza jedna z szaf jest piękna i komoda :) Muszę tylko jeszcze trochę zaoszczędzić i już będę moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle - to zazwyczaj w każdym domu tak jest, że część mebli jest drogich a części tańszych i z niższej półki - ważne jednak, żeby po prostu do siebie pasowały ;) I wcale nie muszą być wykonane z tego sameg0 materiału - warto je łączyć ze sobą ;) Ale i tak jak dla mnie - meble drewniane są na pierwszym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili* zastanów się moja koleżanka pracowała w almi decor kiedyś i mówiła, że jak przyszły meble np mahoniowe poobijane z wierzchniej warstwy, bo odpryski były po podrózy, to właściciel dawał im markery i kazał zamalowywać, żeby nie było widać, że uszkodzone. Więc zastanów się nad tym sklepem, bo nie jestem pewna czy są warci swojej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie dużo lepszą opcją jest kupno solidniejszych, nieco droższych mebli. Meble ze sklejki rozpadną się wcześniej niż zdążą się znudzić, więc trzeba będzie wymieniać - co to za oszczędność. Jednak drewno to drewno. Fajny wyjazd możecie sobie zorganizować za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że jeśli chodzi o meble to zdecydowanie lepiej jest w nie zainwestować więcej i przynajmniej mieć pewność, że będą one służyły przez długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agrafka...
a ja wole z kolei meble z Ikei i innych tanszych sieciowek. przynajmniej jak sie cos zepsuje to bez zalu wyrzuce i kupie nowe. a te za kilkz tysiecy byloby mi szkoda wyrzucic pewnie i po 20 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio zmieniając meble w domu postawiłam na nieco droższe meble z drewna i uważam ,że to dobry wybór przede wszystkim dlatego ,że są trwałe i pasują do niemal każdego wnętrza, po za tym jestem pewna , że będę je mogła mieć na lata , po za tym znalazłam fajną stronę z takimi meblami esmebel.com , są w dużo konkurencyjnych cenach niż w innych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim porządne. Mają służyć przeciez na lata a nie tylko na rok, nie będziesz pewnie ich co chwilę zmieniać. Zależy też jaki design Ci się podoba, co upatrzyłaś, niektóre mniej dostępne modele są zwyczajnie droższe; lepsza jakość też kosztuje, np. meble bukowe są bardzo dobre, twarde i porządne i automatycznie trochę droższe ale z pewnością warto. Zależy też do jakiego pomieszczenia ale np. na meble do kuchni czy sypialni bym nie oszczędzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guli
Polecam meble stylowe z Włoch. Na pewno doskonale będą wyglądać we wnętrzu. Niestety mogą kosztować lecz warto zainwestować, aby czuć się dobrze w swoim domu. www.meble-sabo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważną radą, jaką udzielić można osobom szukającym odpowiednich mebli, które będą dobrze służyć im w mieszkaniach jest ta mówiąca o tym, że na meblach nie powinniśmy oszczędzać przecież raz kupione meble będą nam służyć przez wiele długich lat. Warto więc wybrać meble wygodne oraz wytrzymałe, jak również funkcjonalne i dobrze zaprojektowane. Takie właśnie są meble Forte z kolekcji Alto http://zdrowotne-materace.pl/index.php?route=product/product&path=154_155&product_id=401 Wykonane z najwyższej jakości materiałów i z myślą o Państwa komforcie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. Doradca Justyna www.zdrowotne-materace.pl tel.730 787 814

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja nie zmieniam mebli co roku czy co dwa i dlatego stawiam na jakość, a nie tylko na cenę.Polecam meble Gawin, ponieważ są ładne, każdy znajdzie coś dla siebie, w salonach spotkamy profesjonalnych doradców. Ceny z resztą też nie są z najwyższej półki, trochę droższe od Bodzia, ale tańsze od BRW. Meble od Gawina mam i w kuchni i w sypialni i w pokoju i jestem na prawdę zadowolona:) Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym powiedział że drogie. Dlaczego? To trochę jak z butami. Zapłacisz więcej, ale wytrzymają znacznie dłużej. Ja sam mam takie meble od Studia Prostych Form i nie mogę narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje się pod tym obiema rękami. I dlatego właśnie ja również wybieram meble ze Studia Prostych FOrm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje się pod tym obiema rękami. I dlatego właśnie ja również wybieram meble ze Studia Prostych FOrm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania234
Jak z sieci tom jak ktoś się trochę boi kupować to lepiej może żeby zamawia w dużych sieciach sprzedażowych np. http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/ tam raczej nie grozi nam że ktoś przyśle cegłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wywalcie wreszcie te reklamę studia jakiegośtam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellen34
No właśnie, każdy wybiera meble takie na jakie go stać. Meble na każdą kieszeń są zazwyczaj w takich salonach jak Agata meble, znajdziesz tam droższe i tańsze, nowoczesne i klasyczne i myślę, ze w pierwszej kolejności warto tam się przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta466
ja kupiłam meble na wymiar, ponieważ w żadnym meblowym salonie nie było szafek o odpowiednich wymiarach, postawiłam na stronę iform.com.pl wykonanie solidne, wysyłka szybka a z montażem poradził sobie mój chłopak bez trudu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia234
Niestety tańsze meble są zazwyczaj słabej jakości i może okazać się, że za rok trzeba będzie kupować nowe meble. Dlatego najlepiej jest postawić na jakość. Dobrymi opiniami cieszą się meble Kler - sferawnetrz.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2323
Powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie innej stylistyki w domu niż orientalna;-> Na mnie meble z egzotycznego drewna, takiego jak palisander działają wręcz kojąco...Co do sklepu, to ja polecam sprawdzić sobie witrynę www.cudnemeble.pl. Tutaj jest szeroki wybór, oryginalnych, robionych ręcznie mebli prosto z Indii, Indonezji itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że najlepiej poszukać kompromisu pomiędzy ceną i jakością, bo wbrew różnym wypowiedziom i reklamom, te dwie cechy, jakiegokolwiek produktu, zawsze idą w parze. Meble nie najtańsze, bo takich nie da się używać bezstresowo (niepasujące drzwiczki, trące o prowadnice szuflady, odklejające się okeliny itp.) ale rozwiązanie pośrednie z drugiej półki, płyta laminowana, szuflady na meta-boxach, systemy cichego domykania, to już są rozwiązania na przeciętną kieszeń. Ponadto w internecie można często natrafić na bardzo interesujące promocje lub sklepy sprzedające z niską marżą jak http://artbo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupić meble w dobrej cenie w stosunku do jakości. Ja ostatnio do salonu kupiłem (i przeklinam ten dzień beztroski) meble Mikołajczyk. W tej chwili uważam, że to najlepszy przykład wcale nie najtańszych mebli, które dobrze wyglądają w sklepie, a są beznadziejne pod względem trwałości i użytkowania (prowadnice szuflad brrrrrrr). Dlatego też z ciekawością czytam uwagi z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej dobre jakościowo i w rozsądnej cenie :) Ja polecam Adriana Furniture - mam od 2,5 roku i spisują się nieźle. Dostawa gratis, wiec plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie zakończyłam remont salonu. Zrobiłam go ze Studiem Prostych Form - mam piękne i oryginalne meble, których zazdroszczą mi chyba wszyscy. Są ekskluzywne, wyjątkowe, i niepowtarzalne, ponieważ SPF nie prowadzi sprzedaży taśmowej. Polecam przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamojka
Ważne generalnie żeby meble były solidne a taką jakość można też przecież i w sklepach internetowych dostać. A zazwyczaj jest w nich większy wybór - chociażby w Agata meble . Tam maja też szeroką ofertę mebli w różnych cenach, każdy coś sobie ciekawego znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×