Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariankas

płód nie rośnie

Polecane posty

Gość mariankas

2 tygodnie temu robiłam sobie badanie usg i dzisiaj znowu je powtórzylam i zaczynam sie martwić bo z biometri płodu wynika że dziecko przez ten czas nie urosło.Dodam że jestem w 36 tyg ciązy. Czy coś może być nie tak ?? Czy to może wina usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cc:)
Jeśli badanie robione u tego samego lekarza i na tym samym sprzęcie, trzeba sprawdzić przepływy, jak siadły przepływy to dziecko nie urosło. Moja co lekarz i co sprzęt to chudnie lub tyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodzilam124344
nie martw sie usg czesto sie myla, ja bedac w 34 tc ciazy maly wazyl 2,5 kg po miesiacu poszlam na usg przybral tylko 250 gram bylam zalamana itp. po 2 tygodniach urodzilam maly wazyl 3,5 kg usg czesto sie myla, jeden cm pomylki robi roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usg ma zawsze tolerancję
+/- 500g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penelopa pomponia
moje dziecko w 34 tc wazyło z usg ok 1850 po 2 tyg u tego samego lekarza na tym samym sprzęcie ta sama waga, skierowanie do szpitala dziecko nie rośnie, podejrzenie hipotrofii mimo ze przepływybyły ok podjeto decyzje o rozwiazaniu pierwszego dnia 37 tc urodziłam syna 3 kg:) mały tak sie sprytnie skitrał w brzuchu ze na sprzecie szpitalnym tez wyszła waga ok 2 kilo. Nie ma co się martwić choć wiem, że łatwo się mówi bo sama sie umierałam ze strachu. W kazdym razie błąd usg wynosił ok1 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak piszą poprzedniczki i u mnie różnica na tym samym sprżecie była 500 gramów waga z usg a porodowa. Trzeba pamietac że usg to tylko maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się byc kulturalna
Ja na swoim wyniku usg nie rozumiałam jednego wymiary wg których oblicza się wagę wahały się do 32 tyg do 34 tyg. więc jakim cudem ten aparat wagę wyliczył na 31 tydz.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×