Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość depakine

gdzie kupie ładne buty ślubne w wojl śląskim

Polecane posty

Gość depakine

kupowal ktos w deichmanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość digimonka
w lublincu na targu!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na www.butyslubne.pl sa cudowene buciki polecam bo sama kupowałam i były bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
w Silesia City Center :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swoje kupiłam w deichmanie,ale założę je dopiero w sierpniu,powinny być wygodne,bo ogólnie mam dużo butów z deichmana i sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywista oczywistosc
Ja kupilam w deichamnie i bylam zadowolona,ladne a przede wszystkim niedrogie,nie chcialam wydawac pieniedzy na buty ktore zaloze tylko raz i ktorych prawie nie widac spod sukni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakeshka
w fashion house w sosnowcu. Nowe rzeczy ale z końcówek kolekcji, z poprzedniego sezonu lub z jakiś nadwyżek. Przekłada się to na cenę - ja za moje zapłaciłam 150 zł a pierwotna cena wynosiła 390 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.stakato.pl - kupiłam buty do tańca, proste czółenka ecru ze skóry. super dopasowane do nogi :) przetańczyłam w nich całą noc i nie miałam ani jednej blazy! były maksymalnie wygodne, a przypominam przyszłym pannom młodym, że ślubne obuwie powinno być przede wszystkim wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukalam w deichmanie i nie znalazlam w ogole bialych butow :( a tez szukam tanich bo szkoda mi wydawac kase na drogie ktore zaloze tylko raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deichman to g***o Buty ślubne powinny być za minimum 5 stów, nie rób wiochy na własnym ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha jasne, pięćset złotych za bytu, których właściwie nie widać! Za 200 też można kupić ładne, porządne i wygodne buty. Ale w deihmanie nie kupiłabym butów za nic w świecie. Jeden wielki SZAJS. Bałabym się, że rozlecą się w trakcie wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje kupilam w salonie Evita w Katowicach , sa mega wygodne i na wysokim obcasie no i sliczne , maja tam rozne buty nie tylko slubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Evicie na slasku jest duzy wybor butow zreszta jak w kazdym z ich salonow.W Katowicach spotkalam sie z fajna oferta obuwia firmy witt.Masa mozliwosci ze zmiana wygladu.Kolor ,tkanina i ozdoby.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoja kupiłam przez internet, nie miałam takich typowych ślubnych butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kolekcji butów ślubnych dostępnych jest na stronie http://butyslubne.com.pl/ Sklep oprócz tego że sprzedaje online, to ma też swój salon w Kraku na Kasztanowej. Ciekawy design butów, solidne wykonanie i co najważniejsze but się wygodnie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justyna
Też kupiłam w Evicie trochę się bałam końcowego efektu bo sama zaprojektowałam ale w rzeczywistości wyglądały przepięknie , i popieram zdanie poprzedniczki buty są wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Jaskrowie, koło Mstowa. Nie tylko ładne i niedrogie, ale przede wszystkim wygodne (mają naprawdę bardzo dobre formy) i bez problemu wytrzymasz w nich, tańcząc całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×