Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kobieta, lat 23

Boli mnie brzuch, od dwóch tygodni ... co to moze byc?

Polecane posty

Gość kobieta, lat 23

A wiec tak, od jakis dwóch tygodni boli mnie brzuch, ból nie jest nie do zniesienia jednak jest uciązliwy, jest o tyle dziwny że boli zawsze od ok 15 do wieczora, potem na noc przestaje i zaczyna nastepnego dnia znow po południu (niezaleznie czy jem obiad, czy tez nie), nie mam zadnych problemow z trawieniem ani nic z tych rzeczy, do lekarza boje sie isc wiec na razie pytam tuytaj, poki co czekam ale czasem naprawde ten bol wkurza np. teraz, prosze o pomoc, niech ktos napisze co to moze byc... i czy jest czym sie martwic. z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta, lat 23
podnosze, moze ktos zna sie bardziej ode mnie i jednak mi troszke pomoze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC OFFTOPOWW!!!!!!!!!
stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta, lat 23
w niedziele po południu? raczej nie, nigdy nie mialam takiego bólu (takiego dziwnego) stres jak mam to owszem ból brzucha jest ale nie taki regularny, no a poza tym to jakos nie mam strasznych powodów do stresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta, lat 23
no nic, dzieki z pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC OFFTOPOWW!!!!!!!!!
a jakie masz inne objawy? a stres to nie jest tak, że w niedziele nie pracujesz to nie boli, bo stres się odbija na organizmie cały tydzień, a nie tylko od poniedziałku do piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta, lat 23
ciaża jest wykluczona (zapewniam) no dobra załózmy ze to stres (ostatnio mam dużo zaliczen idzie sesja) moze i tak, ale skad taka regularnosc? od 15 do 21 boli, potem nic nie czuje? to dziwne, innych objawów nie mam tylko ten ból, nie jestem osłabiona ani nic z tych rzeczy, apetyt normalny, wszystko ok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC OFFTOPOWW!!!!!!!!!
jeśli jest taki regularny to prędzej bym stres podejrzewała niż np. chorobę, bo w chorobie aż takiej regularności nie ma. może być tak, że do te 15 jesteś zajęta, adrenalinka, a potem schodzi napięcie i boli. nie wiem. proponuję może meliskę popijaj sobie, ona rozluźnia mięśnie brzucha, o ile nie masz żadnych innych objawów, bo jak do tego dochodzą biegunku, mdłości, wymioty, zawroty głowy, wysypki, gorączka czy cokolwiek, to do lekarza idź koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC OFFTOPOWW!!!!!!!!!
ale mi się błąd wdarł :O melisa rozluźnia jelita, nie mięśnie brzucha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta, lat 23
wiesz co teraz kiedy powiedziałes (as) o mdłościach to ze dwa razy było mi niedobrze w autobusie - własnie zbierało mis ię na wymioty, ale to było chyba od pogody bo wtedy to nie tylko ja się zle czułam) dzieki, bede cos popijac na uspokojenie i rozluznienie miesni brzucha, i zobaczymy, nie wiem czy to tak ze do 15 jestem zajeta, zazwyczaj, ale bywa tez ze boli mnie juz na zajeciach kiedy trwaja one do 17 np :/ ale skoro nie ma innych objawów to zrobie jak mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta, lat 23
hmm a mozesz mi cos innego polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC OFFTOPOWW!!!!!!!!!
do lekarza tak czy inaczej warto się wybrać, przez forum nikt cię nie zdiagnozuje. a nie odżywiasz się źle czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC OFFTOPOWW!!!!!!!!!
melisa jest dobra bo i na trawienie działa dobrze, i na nerwy. szałwia też jest dobra, może szałwię z melisą sobie popijaj. naprawdę, na pewno nie masz innych objawów? zaparcia, wzdęcia, biegunki? regularnie się odżywiasz, jadasz potrawy raczej sprzyjające zdrowiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta, lat 23
od 4 lat jestem wegetarianka od roku półweganka wiec nie jadam świństw:) nie mam biegunki, trawienie jak zawsze ok. Dzieki za pomoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC OFFTOPOWW!!!!!!!!!
ja też byłam wegetarianką po tym dopiero zaczełam mieć problemy ze zdrowiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg zegara biologicznego /med.chinska/ wyglada, ze masz problemy z ukl. moczowym i moze z krazeniem. Malo osob wie , ze chore nerki moga dawac bole brzucha i nudnosci. Sprawdz na gornej stronie dloni przez ucisk miejsce lezace na linii zaczynajacej sie miedzy palcem wskazujacym a srodkowym w strone zegarka w polowie tej odleglosci.Nacisnij kciukiem drugiej reki. Drugie miejsce lezy na tej samej wysokosci na linii od miejsc miedzy malym palcem i serdecznym /mozna wyczuc takie male zaglebienia/ Jezeli bola to natychmiast do lekarz a i napisz do mnie Zrob badanie moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta, lat 23
kurde nie moge się połapac gdzie sa te miejsca:/ nie mozna tego jakos jasniej napisać? :P kurde głupia jestem chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość who i am?
może masz pasożyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przez trzy lata bycia wege
byłam względnie zdrowa, później się spieprzyło, okres mi się wstrzymał. jak tylko zaczęłam jeść mięso to okres wrócił, schudłam i lepiej się czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tasz. bolał kiedyś brzuch i co się okazało to miałam torbjela. na jajniku. 8 cm i musiałam mieć operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli mnie brzuch od 2 tygodni i boję się Rze to znowu torbjela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odpowiadam po czasie, ale może komuś pomogę, bo miałam to samo. Też jestem półweganką i u mnie jeszcze dochodzą silne leki na trądzik tzn izotretynoina, ona wysusza wszystko i jestem narażona na uszkodzenie śluzówki i niedobór enzymów trawiennych.

Do czego zmierzam: chodzi o nadmiar błonnika nierozpuszczalnego, zwłaszcza tego ze skórek owoców i orzechów. To boli dopiero, gdy treść dojdzie do jelita, tzn parę godzin po posiłku, ból nie jest bardzo silny, ale uciążliwy w .... My weganie mamy dużo tego błonnika i jak tak codziennie dokładamy to podrażnia nam jelita.

Jak już ból wystąpi to pomaga kisiel z siemienia i herbatka miętowa, nie brać ibupromu, aspiryny! Ja raz wzięłam 3 tabletki na ten ból i ledwo to przeżyłam, bo one uszkadzają śluzówkę, bolało mnie tragicznie, myślałam, że się przekręcę. Jak coś na ból to paracetamol- np apap

Co do diety to ograniczyć błonnik nierozpuszczalny i jeść maksymalnie lekkostrawne rzeczy. Polecam dietę wrzodową, ja żeby dojść do siebie jakiś czas jadłam zupki dla niemowląt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×