Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zona z dzieckiem. szok.

zona policjanta. szok.

Polecane posty

Gość zona policjanta. szok.
Oj dziewczyny dajcie spokoj.... po co sie wyzywac i obrazac... powiedzcie mi an co ta dziewczyna liczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość provokejszyn jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytus romek i atomek w akcji
W takich sytuacjach baby mnie po prostu rozwalają!!!! Porozmawiaj z nim, może ten esemes to żarcik....Ludzie facet zdradza to już fakt! Czego ta rozmowa miałaby dotyczyć? Bądz kobieto twarda sztuka, poczekaj, poobserwuj, choć byś miała wywalić hajs na detektywa... musisz mieć dowód, asa w rękawie, coś absolutnie niepodważalnego. A potem możesz rozmawiać, potem zdecydujesz czy wybaczasz mu czy wypierdalasz na bruk...ale najpierw trzeba podejśc do tego jak zimna suka a nie ciepłe kluchy. Wiem, że to trudne bo to mąż, druga połówka... ale on nasrał do swojego gniazda więc czuj się usprawiedliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytus romek i atomek w akcji
co sobie myśli kochanka? Albo w ogóle nie myśli, albo ma w dupie Waszą rodzinę bo ma fajny sex bez zobowiązań, albo wierzy ze Twój men jest w trakcie rozwodu-tak tak że go nie rozumiesz i jesteś ta zla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poddawaj się. Nie płacz. Bądź dzielna. To ty teraz musisz pokazac, ze masz "jaja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIESZ......TO JEST BARDZO SMUTNE........ale ja tez słyszałam, ze policjant ma dwie kobiety : zone i kochanke........a ta młoda pewnie leci na dojrzałego bo prawi jej komplementy, kupuje czekoladki.....to żałosne jacy faceci potrafia byc........poza domem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczka20
wiesz jak zrób, codziennie musisz zajebiście wyglądać, pomaluj paznokcie, nie musisz jakiejś fryzury robić, po prostu ładnie się uczesz, wypśikaj perfumami, zawsze jakiś delokolcik, bądź dla niego bardzo miła, aż za miła, przywitaj go buziakiem z pracy, spytaj jak minął dzień? powiedz że tęskniłaś, wysyłaj mu smsy typu, tęsknię i myślę o Tobie, kocham Cię.....w między czasie dogadaj się z rodzicami czy ni mogli by popilnować maleństwo bo chcielibyście gdzieś wyjść na spacer, i że nie będzie to długo trwało. Odwal się fajnie, i wyjdźcie....Rozmowę wcześniej sobie zaplanuj i zacznij ją w bardzo delikatny sposób, aż stopniowo dojdziesz do punktu kulminacyjnego,....o smsie nic nie wspominaj broń boże, bo zacznie je kasować później, albo będzie uważał, zasugeruj mu że ktoś Cię poinformował o tym i o tym...i co on o tym sądzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo własnie, miałyście jej pomoc a nie kłócić się miedzy sobą. Widzę, że znacie dość dobrze stereotyp o policjantach; a znacie stereotyp że jesli ktos nie ma nic mądrego do powiedzenia to zaczynają się wyzwiska ? Bardzo Ci wspołczuje, ale nie wiem co poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
Ta mloda ma pewnie jakies prezenciki.... tylko dlaczego w taki spobo sieo tym dowiedzialam..ciekawe czy jest ta jena tylko czy wiecej ich ma.... boze jak tu dalej zyc... nie bede nim mieszkac to napewno !!! niech idzie gdzie chce....ale narazie musze udawac jeszcze.... juz powinien wrocic z pracy.....i wciaz go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O w sumie dobry pomysł. Zasugeruj że doszły Cię słuchy, że coś takiego się dzieje. Bo jak powiesz o smsie to będzie się własnie bardziej pilnował, racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymaj jeszcze trochę, i nie okazuj że się domyślasz. A potem zapytaj, powiedz, że doszły CIę takie słuchy - jeśli zrobisz to z zaskoczenia, on nie będzie się spodziewał takiego pytania, to być moze po samej jego reakcji a nawet minie jąką zrobi, będziesz wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
Dla jakiejs mlodej cizi porzucic dom i rodzine!!!!!! to jest nie wybaczalne..... obiecywal mi przed oltarzem....i to tak nei dawno...;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczka20
kochana, chyba nie wierzysz w to że ołtarz załatwi sprawę szczerości i wierności w związku?? Dobrze mówi Gabrielle, weź go z zaskoczenia by nie był przygotowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malineczka20
Ja uciekam do domu dziewczyny, a Autorce tematu życzę wytrwałości w dzielności, wierze w to że poradzisz sobie! Trzymaj się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
Dziewczyny moje zycie leglo w gruzach ;(( dobrze ze mam prace i utrzymam sie sama z dzieckiem... nie musz nikogo o nic prosci a juz w szczegolnosci jego ;( ale jak mozna tak oklamywac ta druga osobe?? i o ta dziewczyna mysli??ze ja kocha?? ze beda zyli dlugo i szczesliwie..... boze ...;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sciekla bestiaa
wszystkie młodki są takie, bez wyjątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
Dziekuje MAlineczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CNUSINUSNE HABGBCCJFJSY
JAK CHCESZ WYSLE CI SMS ZE SŁYSZAŁAM ZE TWOJ MAZ CEI ZDRADZA A POZNIEJ MU GO POKAZESZ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
Wogole co mloda dziewczyna leci na 30 paro letniego faceta??? O ze on nan ia to napewno bo mlode zgrabe jednre cialo....wiele potrafi..ale ona nan iego?? wiedzac ze ma dziecko i zone??? Mlode kurwy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co powiem Ci tak... Może nie chce porzucić, może po prostu chce się zabawić, a potem to skończyć.. Opowiem Ci coś. Niedawno weszlam na czat, zalogowałam się w pokoju o tytule 'zdrada'. Nie mam faceta, ani nie poszukuje, ale zrobiłam to z ciekawości. Rozmawialam z paroma facetami. Wszystkim zadawałam to samo pytanie- Kogo zdradzają, czemu, i jak zamierzają to zakonczyc... Wszyscy, ale to wszyscy, odpowiedzieli, że zdradzają bo szukają wrażen, ostrzejszego seksu, itp. I wszyscy powiedzieli że ich celem jest tylko niezobowiązujący numerek, po ktorym wrócą do swych kobiet.. Ale narazie chcą się wyszaleć. Więc wiesz... Ale to nie oznacza, ze nie powinnaś cos z tym zrobić. nie daj się oszukiwać, ani złamac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
Ale zdrada jest niewybaczalna....a skoro on pisze do kogos "seks?" to wiadomo ze to robia juz od jakiegos czasu bo nie bylby taki otwarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z tym sms-em. Pamiętaj, że nie jest najgorzej. Masz dziecko, dla którego warto ułożyc sobie życie dalej, masz pracę - wierzę w Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona policjanta. szok.
Wciaz nie moge w to wszytsko uwierzyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeczytałaś tylko początek "seks?".... a moze dalej było napisane ----seks? nie dzieki ja mam żonę .... ja nie zobaczysz dalej co bylo napisane to nie osądzaj, bo mozesz wpakowac sie w kłopoty przez oskaraznie.. badz pewna ze cie zdradza i dopiero działaj! to takie moje skromne zdanie/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×