Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniaMM

Na co najbardziej zwracacie uwage przy wyborze partnerki/partnera?

Polecane posty

Gość AniaMM

Na co najbardziej zwracacie uwage przy wyborze partnerki/partnera? Cechy osobowosci? Status spoleczny? iNNE RZECZY? Jakie? Ciekawa jestem Waszego zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczniczka spraw sercowych
jaki ma charakter. Bo to z nim żyjemy:) czy wierny, złośliwy, czy oszukuje, kradnie- charakter decyduje w ostatecznosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- na to jaki ma stosunek do kobiet, do mnie - na to czy ma poczucie humoru :D - na to czy jest czysty i zadbany, nie jakis wymuskany ale czysty - na to jaki ma stosunek do pracy, nauki Na to wszystko zwracałam uwagę gdy 4 lata temu poznałam mojego Ukochanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMM
Co masz na mysli pisząc wyglad? musi byc zadbana czy piekna na barbie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejszy jest charakter, po za tym musi mi się podobać, co jest chyba oczywiste. Status społeczny nie ma zbyt wielkiego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaMM
Ech.... mam wrazenie ze z wiekiem wymagania rosną i rosną.... i jest coraz trudniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najważniejsze są cechy charakteru- musi być inteligentny, oczytany, dobry i wesoły. Jeśli chodzi o wygląd to piękny być nie musi- ale jedno pewne- musi mnie pociągać i być zadbany (głównie w sensie czysty:P). Poza tym mój parter powinien studiować. Nałogów nie toleruję, ale palenie papierosów jeszcze bym była w stanie znieść, jeśli oczywiście by je rzucił;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niewiem....
Na wygląd i teraz mam za swoje. Ale już niedługo - mam nadzieję. Może znajdę kogoś kto będzie miał - delikatnie mówiąc - więcej ogłady. Oczywiście wygląd jest nadal ważny, ale już nie może być decydujący. Choć prawda jest taka, że na początku każdy robi dobre wrażenie i kto się spodziewa, że za kilka lat przypierdoli Ci w łeb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huihui
WYGLADDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×