Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość motyleek 321

gdzie warto pojechac na wakacje za granice ?

Polecane posty

Gość motyleek 321

tunezja ? hiszpania ? grecja i inne ? gdzie byliscie i co polececie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cypr na pewno,podobalo mi się tez w Turcji.Zalezy jakie masz srodki przeznaczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sikidim sikidim
Polecam Turcję - piękny kraj, mnóstwo zabytków, wspaniali ludzie. Ale raczej Riwiera Egejska (Bodrum i okolice) - trochę drożej, ale towarzystwo nieco lepsze niż np. w Alanyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już zależy tylko od Ciebie, gdzie Ci pasuje;) Ale Grecję bym raczej w tym roku odradzała... No i zostaje kwestia biura, albo czy w ogóle jechać samodzielnie;) Jak się zdecydujesz na 2 opcje to polecam http://www.hotels-globally.com/ posiada bazę hoteli na całym świecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecja jest super ja bylam na Cyprze na Skiatos na Rodos :) Polecaam Bulgarie zatrzymac sie w jednej z tych spokojniejszych miejscowosci ja rezydowalam w Pomorie a stamtad wszedzie blisko neseber zachwyca podobnie Sozopol Zlote Piaski Obzor.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bradoz lubie- to jak poszlas na targ i pojechalas na zakupy a nie na wczasy to moze i przezylas horror. Ale jako miejsce na wakacje naprawde bajka. Grecja Turcja podobne jak dla mnie a ceny naprawde o wiele lepsze w Turcjii. Ja w tym roku eybieram sie do Egiptu macie jakies uwagi albo rady:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selerowa
Teneryffa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Turcji i w Egipcie bylismy
Co możecie polecić dla rodziny z dwójka dzieci w wieku 5 i 8 lat? Planujemy wydać ok 10 tys zl za cala rodzinkę Jaki hotel polecacie, aby dzieciaki sie nie nudziły, najlepiej z aqua parkiem i nie mniej niz 4*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Turcji i w Egipcie bylismy
selerowa - mozesz polecici jakis hotel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turcja-byam na Riwierze,super hotel,ogolnie bylam zadowolona Wlochy-zjezdzona Toscania,kilka razy w Rzymie Jestem zauroczona,kocham Wlochy Hiszpania-tez fajnie w Tym roku planujemy Turcje-wybrzeze egejskie Chorwacje-jak samochod wymienimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szachownicka
Zdecydowanie warto, tam przynajmniej mamy zagwarantowaną pogodę. Często zagraniczne wycieczki są też po prostu tańsze od tych w kraju. W tym roku na pewno pojadę z Almaturem, na jakąś objazdówkę, nie wiem jeszcze gdzie konkretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfffdf
Estonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorwacja, wyspa Brac, miejscowość Bol +38521635313 kom. +385915266167, powoływać się na Norberta z Polski zrobią super cenę. Mieszkałem z tymi ludźmi przez pół roku, polecam. Jak coś to został tam mój rower i jest do dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i po angielsku tylko na komórkowy, stacjonarny tylko po chorwacku/rosyjcku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nokhsaewka
Mój pierwszy wyjazd Chorwacja byłam zauroczona tym pięknym krajem następnie Tunezja i wycieczka na pustynie . Po raz drugi piękna Chorwacja i wyjazd na Kretę ze zwiedzaniem Santorini ten kraj mnie nie urzekł.W Turcji byłam w Bodrum nic nie zwiedzałam bo było bardzo gorąco ale może tam wrócę. Po krajach muzułmańskich miałam ochotę wyjechać do cywilizowanego kraju padło na Lanzarote było bo bylismy w grudniu u nas minus 13 a tam plus 23. Kolejny wyjazd był najdłuższy 3 tygodnie Chiny zwiedzaliśmy bez biura podróży tam na pewno wrócę. Teraz wróciłam z Maroka kraj typowo arabski tam nie pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielubieuk
a dlaczego nie do united kingdom tak chwalicie ten kraj a na wakacje tam jeździć nie chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź naa pytanie
Wy tam sie znacie...:P Zdecydowanie Nowa Zelandia i Mauritius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynowysłonecznik
Dominikana ;) tylko nie jesienią, najlepiej tam pojechać zimą lub wiosną http://villapolonia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbbded
Plaże naturystyczne w Chorwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turysta kulturysta
Polecam Chiny piękny kraj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriannnna12
Francja jest przepięknym krajem. Warto wybrać się tam z najbliższymi. Ciekawa historia i ludzie. Byłam na St. Tropez i na Lazurowym Wybrzeżu z firmąwww.wakacje-we-francji.pl i przyznam że wyszło bardzo tanio jak na taką urozmaiconą wycieczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matthew67
majorka super w europie,a dalej zima mauritius polecam hotel coin de mire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matthew67
a i na mauritiusie nurkowanie z Wojtek diving fajny gosc i zaloga po polsku gada/haha/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głosik,m
Wegry- blisko, tanio i cieplo.Hiszpania- Costa Brava- ładny kraj, troche drogo. Turcja- bardzo gorąco, woda tez cieplutka, mozna kupic torebki, perfumy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karynok
Turcja drogo? To chyba zależy też jaką wycieczkę wybierzesz, z jakim biurem? Ja znalazłem w miarę niedrogą w ofercie Almaturu i jedziemy z dziewczyną we wrześniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu zwiedziłem Tunezję i na pewno jeszcze tam pojadę. Bardzo byłem miło zaskoczony z wyjazdu, tym bardziej, że był to wyjazd bardzo tani. Większość moich znajomych mówił, że to Tunezja jest przereklamowana i nie warta odwiedzenia, tymczasem moje zdanie jest o 180 inne! Sam szukałem wielu informacji o wyjeździe do tego kraju np tutaj: http://www.travelin.pl/panstwo/tunezja i jak się przekonałem, wcale nie były one przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja000
Ja właśnie wróciłam z Tunezji. Chciałam mieć spokojne wakacje na plaży. Tylko palmy, morze, ja i książki. Wyjazd udał się fantastycznie, na prawdę udało mi się odpocząć. Jeśli chodzi o biuro to byłam z Alfą i również nie narzekam. Wszystko zorganizowali jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość growing_up
ciężko powiedzieć, gdzie konkretnie, zależy, co kto lubi. Ja w tym roku byłam w Grecji i w Niemczech, ale zawsze też staram się też pozwiedzać nasz kraj i jak tylko będę miała wolną chwilę pojadę do Gdańska, do hotelu Dwór Oliwski, bo mają bardzo fajne zabiegi w spa, a z racji, że pogoda jest jaka jest myślę, że to będzie dla mnie jeden z lepszych pomysłów na spędzanie wolnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×