Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

summerwine

Problem z zespołem

Polecane posty

Od kilku tygodni rozglądamy się z narzeczonym za zespołem na wesele i okazuje się, że to chyba największy problem w tych całych przygotowaniach. Do tego wszystkiego dochodzi to, że włączył się w te poszukiwania mój tata i znalazł swój typ, który nam nie bardzo się podoba. Trudno będzie mu odmówić, bo wiem jak bardzo przeżywa ten ślub. Też miałyście taki problem z orkiestrą? Może macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My popytaliśmy po znajomych. I poszliśmy na wesele gdzie grali. I na naszym weselu sprawdzili się super. lepiej niż się spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem zielona
ja podoobnie jak przedmówczyni :) byliśmy na weselu znajomych, orkiestra nam się spodobała, wzięliśmy namiary i mają nam grać :D mam nadzieję, że goście będą zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam problemy i też bardzo udzielał się mój tata, który poniekąd bardzo dobrze zna się na muzyce... Kolega strasznie zachwalał jedną orkiestrę, i wolny termin mieli, ale gdy zobaczylismy kasete z wesela na którym grali.. Eee... Same stare kawałki w jednym i tym samym rytmie, a zabawy - nudne! Tacie kolega polecił inną, góralską kapelę no i tata nawet ich nie słysząc był praktycznie zdecydowany. Ale mielismy pojechac i posłuchać, no cuż... przynajmniej grają znane kawałki i są przyjemniejsi. Miałam tylko 2 zespoły do wyboru. Wszystko zajęte, ale za takim czymś trzeba się oglądać 2 lata do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojojojjjj
Do Bleufille - co z tego, że zabawy mieli nudne? Przecież można wymyślić swoje! Zresztą takie rzeczy ustala się przed weselem z miesiąc lub dłużej, u mnie przynajmniej tak jest. To samo z muzyką, mówi się im, żeby grali tak i tak, podrzucasz im wybrane kawałki dla "młodych" i "starych" i grają tak jak chcemy. Ja mam ślub za rok z kawałkiem. Zespół już mam wybrany, i właśnie pare miesięcy przed jediemy do nich ustalić szczegóły A, i też zanim ich znaleźliśmy to minęło sporo czasu a to dlatego, że Ci lepsi byli już od dawna pozajmowani :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj... No tak, ale Ci gdy ich przesłuchwialiśmy podali nam zeszyt z kawałkami które grają na weselach i mieliśmy sobie wybrac co mają pokazać, problem w tym, że zadnej z tych piosenek nie znalismy oprócz białego misia;d! Prawda, że na wszystko dobre trzeba szybko polować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ślubu rok z kawałkiem, więc w moich okolicach to najlepszy czas na takie wybory. Ogólnie jestem przerażona tym, że mój tata jest zdecydowany na zespół, bo grają w nim dwie młode, ładne dziewczyny. Niestety nie zwrócił uwagi, że śpiewają trochę jak w kościele... A sprawa wygląda też tak, że byliśmy prawie zdecydowani na zespół, przy którym bawiliśmy się w Sylwestra, ale gdy pokazali nam płytę z wesela to jakby zupełnie inny zespół, grali smętnie, prawie nikt się nie bawił, a do tego były to same biesiadne kawałki... dziwię się, ze taka płytę w ogóle pokazali, bo robią na niej tak złe wrażenie, że chyba wolę nie ryzykować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego najlepiej podjechać an wesele gdzie akurat grają. U nas na wesele też wpadła para która szuka zespołu na swoje. I też się na naszych zdecydowali. Akurat nie jestem zwolenniczką zabaw - u na były tylko dwie króciutkie zaraz po oczepinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyjcie na naszą stronkę www.korsrelax.pl tam znajdziecie szczegóły działalności i promocje na ten rok, po kontakcie telefonicznym wysyłamy płyty DVD z wesel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony weselnik
wybierajcie tylko takie kapele które można usłyszec i zobaczyć w akcji przed weselem,np. w pubie,restauracji lub na wczesniejszym niż wasze wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×