Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonookaJagoda

facet pochwalil mi sie jaki mial sex z kurwa-jak mu powiedziec ze mnie to rani

Polecane posty

Gość zielonookaJagoda

chcialabym jakos zwrocic uwage facetowi, w jaki sposob najlepiej by go nie urazic , ale by nooo ... otoz to ... facet mnie zostawil jakis czas temu, od tak, ... ale spotykalismy sie ... prosilam go by wrocil by dal mi szanse, ale on nie i nie... byl sam ...ale od zcasu do czasu ze mna sie spotkal.. bardzo wiele wycierpialam przez niego, na poczatku tego roku wskazywalo na to ze wrocimy do siebie, ze on poprostu nie moze byc sam... ale ale, poznal pewna nastolatke z neta,i spotkal sie z nia dla sexu.. ponoc sie zakochal i afiszuje sie tym do dzis, ale ta laska olala go, bo sama ma faceta.... jak dowiedzialam sie o tym , nie moglam tego wycierpiec.. czulam obrzydzenie.. ponoc ona go wysmiala czy cos , byl sex i koniec... no i jak wrocil tu, spotkal sie ze mna i zaznaczyl ze to bedzie tylko sex... ja mu na to zenie wiem czy ja tego chce skoro on tak... a on mowi.."a co o tej kurwie myslisz" i i dalej powiedzial u mnie w domu lezac na moim lozku i tualc sie do mnie ( facet ktorego kocham) - powiedzial: przezylem z nia najpiekniejsze chwile w moim zyciu..... zranilo mnie to strasznie, fakt faktem nie bylismy w oficjalnym zwiazku ale poczulam sie jak zdradzona.. zero tupetu ... on mysli ze ja mu bede zazdroscic tego... chce mu cos powiedziec , nie nie napisac, ale jak sie spotkam, narazie na ostatnikm spotkanou emocje braly gore i nie moglam nic wydusic... w jaki sposob wyrazic tz jak powiedziec zeby mi nie mowil jakie to chwile szczesliwe z nia przezyl bo mnie to rani, bo ja go przeciez kocham, zawsze ja gpo tule kiedy on ma klopoty, i zeby tak sie tym nie afiszowal bo to tylko swiadczy o jego braku rozumu, iczy ja mu wyacze cos takiego... on mysli ze jest najwazniejszy, a nic nie robi, nie pracuje nic doslownie, ...a mamy grubo po 26lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet ma Cię daleko gdzieś a Ty żebrzesz o spotkania z nim? Zacznij się szanować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buaahahahaha, co za palant! Większego prymitywa to ciężko znaleźć. Okazik... W ogóle daj sobie spokój z takimi pajacami. Ja bym się najpierw pośmiałam przy nim, że ta laska miała z niego ubaw, dodała, że się jej nie dziwię i na koniec wywaliła za drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaJagoda
nie ja, on teraz chce sie spotykac, tamta go wykiwala, nie bede mu w esku tego pisac, chce mu powiedziec w oczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy Zenon
prawdziwy maczo z niego, bede bral z niego pzyklad :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednikk
nie marnuj zycia z takim typem, zaslugujesz na kogos lepszego pewnie ci sie wydaje ze go kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj sobie z nim spokój. To chamowaty burak. Sama przeczytaj co napisałaś. Chcesz się jeszcze spotykać z takim idiotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaJagoda
Ma la Tekla, no wlasnie... ja dowiedzialam sie o tym od osob trzecich, on myslal ze ja sie nie dowiem, ale to w jaki sposob sie pochwalil tym... przetrzymalam go .. do nastepnego spotkania.. aha ona doskonale wiedziala o mnie ... a sama ma chlopaka ... dobra facet palant, ale ona ??? ma chlopaka i na sexy umawia sie ze starsztym prawie o dziesiec lat?? cos nie halo... dodam ze on jest takim typem cwaniaka , ale taki troche ...naiwny.. jak to jego kumpela okreslila ze on jest dobry tam gdzie nie trzeba... jakies madre zdanie bym chciala mu powiedziec na ten temat... zeby mi nie wspominal o takich kurwach, tylko cos tam cos tam czy ja mu kiedykolwiejk wybacze .. zeby dac mu do zrozumienia ze mnei bardzo skrzywdzil , wogole od czasu gdy mnie rzucil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tu nikogo nie znam bo
co ty kurwa czkawke masz czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaJagoda
wiecie co, poswiecalam sie , mial klopoty, zawsze bylam na jego zawolanie, .. tam bardzo pragnelismy dziecka , zaniedlugo styknie nam trzydziestka na karku, pragne dziecka, .. ale wiem ze bede sama.. tylko teraz dla mnie najwazniejsze jak zaczac zyc, jestem spokojna osoba, zdrowie mi podupadlo, zle sypiam, codziennie placze, a on jak pies ogrodnika, on mysli ze moze gdzies tam z kurwami a potem do mnie, o ja kochana zawsze go przyjme i wszystko wybacze... chce mu cos powiedziec ... moze nie dosrac, ale w sparwie tamtej panny ze o niej mi mowil , zabolalo mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im dłużej będziesz o nim myśleć, tym dłużej będziesz bezdzietną panną. Poszukaj poważnego faceta, który będzie umiał dać szczęście i opiekę. Który będzie Cię szanować i kochać. Ten z pewnością do nich nie należy, więc jeśli zależy Ci na czasie to uciekaj do innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna będąca z kubusiem
kopnij w dupe takiego fagasa autorko szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka, Ty dobrze wiesz ze ten facet to gówno i nic dobrego z jego strony Cie nie spotka. Czasami bardzo trudno jest panowac nad uczuciami, ale nie pozwol zeby milosc do tego kolesia zniszczyla Ci zycie. Zacisnij zeby i skoncz ze spotykaniem sie z nim. Zerwij zupelnie kontakt, zadbaj o siebie, o zaiteresowania, wyglad albo o prace. Troche sie pomeczysz ale za jakis czas poczujesz ze odzylas! i na peeeewno pojawi sie na Twojej drodze jakis fajny facet, a nie taki burak. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani ogrowa
zostaw, zapomnij, jak najdaej od niego!! to debil przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale aleeee....
Ty kobito jakas dziwna jestes, sama siebie nie szanujesz to myslisz ze facet bedzie Cie szanowac?? Koles takie rzeczy Ci mowi a Ty zastanawiasz sie jak mu "delikatnie powiedziec ze Cie rani"????!!!!!!!!!! no zesz kuuuurrwa!!! Ogarnij sie najpierw, sprzedaj mu kopa i zaangażuj sie w zwiazek w ktorym bedzie szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co takiego zrobiła
ze z nią mu było tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaJagodka
ze tak powiedzial to ty myslisz ze ja w to uwierze?? heheh.. a co mnie to.. pewnie nie tak ze nic z tego.. a mu to zawsze z taka dobrze ktora go nie chce ..zawsze tak jest ..on sie zakochuje, ale potem jak jest zycie to ...hmm boi sie .. ze bedzie uwiazany i ze na dziwki nie bedzie mogl chodzic.. on ponoc myslal ze oni beda raezm, ona bogata on biedny itp..wiesz jakby pobyl to zapewne tze niedlugo... ma taki charakter ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaJagodka
tak delikatnie " bo moze jestem taka dobra ze ze swieczka takiej szukac co ??? nie znasz nie oceniaj, to ze sie z nim spotkam to nie znaczy ze sie nie szanuje, byl w szpitalu-poszlam go odwiedzic, bo to ja tak czulam , nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodka normalnie zal mi Ciebie. Twojej glupoty szczegolnie. Poczytaj, co piszesz, ale sprobuj poczytac jako topik obcej Ci osoby i sama zobaczysz, jakie bzdury wypisujesz. Spotykasz sie z lebkiem dla seksu, jestes dla niego pogotowiem seksualnym, pocieszasz go jak rzuca go inne laski i masz nadzieje na zycie z nim??? Obudz sie! Jestes dla niego TYLKO laska do dymania, niczym wiecej. Niewazne co mu dajesz- on bierze wszystko i o resztki nie dba. Przestan sobie nim zawracac glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaJagodka
ja nie napisalam ze z nim spalam teraz na ostatnim spotkaniu, byl u mnie przytulal sie do mnie, ale ... jak wspomnialam powiedzialam mu ze nie wiem czy chce to zrobic ... i on wtedy o tamtej ... przeciez taka glupia nie jestemmmmmmmm, powiedzialam ze brzydze sie nim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie jestes dla niego tylko dziura, nie ostatnio. Kobieto, przeczytaj jeszcze raz swoje wypociny. To, ze ostatnio mu odmowilas wcale nie swiadczy o tym, ze sie szanujesz. Ani Ty sama, ani on Ciebie nie szanuje. Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci wyczuwaja
wrażliwe kobiety i jesli trafisz na dupka psychola to będzie miał przyjemność raniąc ciebie i taki facet nie zmieni sie żebyś nie wiem jak sie starała jesli ci to odpowiada to ok alejesli nie to bierz nogi za pas i nie oglądaj sie za siebie bo im bardziej uzaleznisz sie od niego tym gorzej dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Planujesz kolejne przytulane spotkania z facetem, ktorego sie brzydzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i ach
Zanikł ci instynkt samozachowawczy? Może farmakologicznie trzeba go obudzić. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pijaki to k***y. Sprzedaliby swoja matke za wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×