Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość guarana z rana

faceci poznani przez internet są w większości sprzypadków dziwni

Polecane posty

Gość guarana z rana

Już na wstępie przepraszam tych, którzy nie są dziwni oraz tych którym udało się kogoś fajnego w ten sposób poznać. Ja już jakiś czas temu dałam sobie spokój z internetem właśnie przez dziwne przypadki jakie mnie spotkały;). Ale jeszcze jakis czas temu dałam ogłoszenia na takiej jednej stronie i nie usuwałam go, to było kilka miesięcy temu. Na żadnym portalu już nie jestem, ale zdarza się że ktoś napisze jeszcze coś z tego ogłoszenia. I teraz jest najczęściej tak: pisze parę razy a później przestaje - umarł w butach i już się nie odzywa....dodam że to wszystko jest jeszcze przed wysłaniem zdjęcia, czyli nie widzi jak wyglądam, więc nie ma opcji że mu się nie podobam:) I tak dalej. Teraz od kilku dni piszę z takim jednym facetem z mojego miasta, który też się właśnie w ten sposób odezwał. Najpierw napisał że z chęcią mnie pozna, że podoba mu sie to jak o sobie napisałam itp. Teraz nasza korespondencja przez parę dni to jedne wielkie referaty na tematy różne.....tzn on przeważnie pisze te referaty i zadaje pytania światopoglądowe. Co sądzę o żebrakach na ulicy, dlaczego moim zdaniem dobry sportowiec nie może być dobrym muzykiem, dlaczego dziewczynom podobają się romantyczni faceci itp.....męczy mnie to już i nie wiem czy nadal jest sens mu w ten sposób odpisywać. Skoro napisał że chciałby mnie spotkać i poznać to dlaczego nie pisze nic co bardziej dotyczy właśnie mojej osoby: co lubię, czego nie lubię, co robię itp.....dlaczego nie mówi nic o wymianie zdjęć aż w końcu dąży do spotkania....to jest jakieś dziwne, co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no dziwne.. jak ktoś wydaje Ci się dzwny to przestan pisać ;) z moich doświadczen wynika ,że w necie można spotkac ,albo dziwaków ,albo dziwkarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joOopi
sprawdza czy jestes inteligentna ma jeszcze czas na to aby poznac Ciebie i Twoje zainteresowania o tym mozecie gadac jak sie poznacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo każdy jest
w większości przypadków dziwny... Tak się kręci ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guarana z rana
wydawał się w porządku jak napisał pierwszego maila, ale nie lubię takich podchodów i zabawy w kotka i myszkę. Albo chcę kogoś poznać i go poznaję albo pieprzę o dupie maryni, ale w tym drugim przypadku to po prostu nie rozumiem po co w ogóle pisać. Między wierszami domyślam się, że facet uprawia boks.....i dlatego pisal mi te wstawki że sportowiec nie potrafi dobrze tańczyć i takie tam. Pieprzenie kotka za pomoca młotka, nie ma jak poznac kogoś w realu, tylko ja już presję czasu czuję niedlugo 25 lat mi stuknie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju 96
ja w internecie poznałam świetnego faceta , niestesty nic między nami nie będzie , gdyz ja nie mogę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guarana z rana
ze mną mozna na wiele tematów porozmawiać, ale oczywiście alfą i omegą nie jestem. Przyznać jednak muszę, że pisanie do kogoś anonimowego maili na tematy światopoglądowe i moich własnych opinii mnie po prostu męczy:O:O nie wiem dlaczego....co innego rozmawiać w cztery oczy. No i co innego forum, bo tu może się każdy wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paladine
jestem z facetem z netu,Cudowny>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guarana z rana
paladine - tak jak mówię ludziom się też w ten sposób udaje i jest ok, mnie po prostu męczy sama forma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coz...ja wlasnie
wolalabym najpierw popisac a potem sie spotkac - odrzrzuca mnie od tych, ktorzy od razu nalegaja na fotki, spotkania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paladine
mnie to nie meczylo,uwielbiałam z NIm pisać,poznawac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guarana z rana
odrzrzuca mnie od tych, ktorzy od razu nalegaja na fotki, spotkania itp. od takich tez mnie odrzuca bo są to najcześciej 'swawolne chłopaczki' trzeba wypośrodkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslisz ze tylko faceci
i ze tylko z netu? ludzie ogolnie sa dziwni i trzeba miec szczescie zeby trafic na kogos wartego uwagi faceta, kobeite, w necie czy poza netem jak bedziesz miec jakies doswiadczenia spoza netu to zrozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paladine
jejku ile sie nasłuchałam wtedy o INNE FOTKI,:(masakra,masz inne fotki?nie mam tylko jedna(hehe).ja wysiadam;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guarana z rana
myślisz że tylko z netu - mam doświadczenia poza netem i niestety zgadzam się z Tobą:O, muszę przyznać rację, niestety takie czasy tak to jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslisz ze tylko faceci
no widzisz, mi np tez taka forma poznawania ludzi nie pasuje kojarzy mi sie to z jakiims targiem, gdzie wybiera sie towar przebierasz az znajdziesz najmniej wybrakowany albo probujesz sie sprzedac jak najlepiej dla mnei to jest smutne i przykre i z zasady odrzucam np wszelkie proby nawiazywania kontaktu w ten sposob a jak dla ciebie rozmowy na wstepie sa praca to odpusc sobie zreszta z doswiadczenia powiem ci ze najwieksi gawedziarze o najbardziej godnych podziwu zasadach najszybciej sie ich wyzbywaja albo po prostu zrzucaja maske no... nie chce generalizowac, ale w ogromnej wiekszosci tak wlasnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja rozmawiałam przez
dwa tygodnie z dość ciekawym, inteligentnym facetem, ale właśnie się przyznał, że jego żona w czerwcu rodzi :).....jaki on biedny, sexu nie ma od miesiąca...no cóż, pewnie znajdzie się jakaś, która mu w końcu ulży, na pewno nie będę to ja! :o No comments...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×