Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna bez dziecka

przygarnę persa

Polecane posty

Gość panna bez dziecka

przygarnę persa, jakieś oferty? będzie pod stałą kontrolą lekarską, w domu z dużym ogrodem, jedzenie - gourmet, royal i mięso przynajmniej 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna bez dziecka
oczywiście w grę wchodzi również zapłata za kicie, najlepiej kotkę niebieską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Mandersan
ojej, ale nie odeslesz go do Iranu? Zzy on ma wize W sumie wolałabym persa niz Araba podobno symatyczniejsi. Ja bym mogłą go przygarnąc ale wiesz zeby nie było żadnego przypału z urzedem emigracyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Manderson
słuchaj to skad wytrzasnac tego Persa. łątwiej zlowic Murzyna albo Hindusa jak sadze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antre
ja zamienie krolika na persa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Manderson
ja zmanienilabym Krolika na Araba ale Hindusa, ale to troche niehumanitarne- nie sadzicie?? ogarnijcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna bez dziecka
Ha,ha,ha! Dobre. Nieźle się uśmiałam. Ale taki brudak murzyński, hinduski, arabski itp. mi nie potrzebny. Pewnie pracować nie potrafi i jeszcze w jakimś amoku by mnie zlał. Pierdole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja przeczytałam 'przygarnę penisa' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna bez dziecka
O nie, nie. Aż tak źle ze mną nie jest. :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozrollowana srajtasma
na Hindusa mocno owlosionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Manderson
kicia119- a masz w znadrzu jakis zielonych Holendrów albo zółtych Wietnamczykow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam. :( Przykro mi bardzo. Ale jak coś ciekawego dorwe na ulicy to Ci prześle. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozrollowana srajtasma
ona ich zbiera z ulicy, doslownie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamela Manderson
a czy to gle jest legalne?? OK brytyjczyczy czy Holendrzy to UE ale inni?? ja bym sie bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie zbieram, ale zacznę. Lubie robić innym prezenty i ich uszczęśliwiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna dziołka
kup sobie dwa trony, to od razu ksiaze Ci sie trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż byłby niepocieszony, gdybym jakiegoś księcia przyniosła do domu... Kupie sobie dwa trolle. Będą mieszkać w kurniku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greczynka1307
ja mam do oddania kotke perska niebiesko biala. ma 6 lat. jesli jestes zainteresowana napisz andzia_01@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellored
Oddam w dobre ręcę 6 letnią kotkę Persa o imieniu Fiona. Oddaje kotka, poniewaz wyjezdzam za granice i nie mam mozliwosci zeby zabraj jej ze soba. Kotek jest bardzo spokojny i pogodny. Zależy mi aby kotka trafiła w dobre i cierpliwe ręcę. Chciałabym aby wziełą ją osoba najlepiej starsza która ceni sobie spokój. Kotka niekiedy potrafi spać całymi dniami i nie potrzebuję ciągłego głaskania i chodzenia z nią na rękach. Niechciałabym aby trafiła do domu pełnego dzieci lub innychzwierząt. Z racja iż jest to kot rasy Pers należy dbrać o jej sierść-często czestac. Bardzo lubi domowe jedzenie- w szczegolności zupy. Jest wielkim czyściochem, załatwia się tylko w kuwecie a od niedawna nauczyła się załatwiać także na dworzu. Kotka posiada książeczkę zdrowia z pełnymi szczepieniami. 2 szczotki do czestania, kuwete. Kotka znajduję się w Stargardzie Szczecińskim- 30km od Szczecina.kontakt 511795424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×