Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie rozumiem ską w was tyle...

dlaczego na kafe jest tyle wrednych osób????

Polecane posty

Gość nie rozumiem ską w was tyle...

Nie moge tego pojąć dlaczego tyle tu wrednych, prześmiewnych ludzi, którzy wszystko krytykują i zawsze są na nie. Dzień bez zgnojenie kogoś to dzień stracony. Czy te osoby nie potrafią dać ujścia emocjom w realu? Boją się? Muszą to robić anonimowo, bo nic im za to nie grozi, a może ktoś poczuje się przez te bzdury źle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem ską w was tyle...
pewnie sami jadowici zostali o tej godzinie i dlatego nikt się nie wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ogólnie jest tyle wrednych osób, ale nigdy na nie nie trafiasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Besta
Najgorsze, co można zrobić w celu uzyskania wsparcia, to wbić się w neta po północy. Powodzenia. ( napisane z zamierzonym sarkazmem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem ską w was tyle...
No tak pewnie większość śpi. Właśnie w realu nie trafiam na takie osoby, a tutaj, na forum, gdzie nie wejdę to chamstwo do potęgi i gnojenie wszystkich dookoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem ską w was tyle...
Besta - nie szukam wsparcia. Sama potrafie się wesprzeć i dobrze mi idzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha.
mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmiencie nazwe na
tylko sie nie rozplacz!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani wodnik ma 100% racji. Tak zachowują się osoby, które są na maxa sfrustrowane, zakompleksione, którym źle się powodzi. To biedni ludzie - należy im współczuć. Ja takich ignoruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha.
nie chyba :) kicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userka w pomarańczachchchc
haaaha :D no ręka do góry dziewice orleańskie która nie jechała jakiejś znienawidzonej zołzie w pomaranczy albo pod projektem wpisywać się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka wyrocznia kafe
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy tutaj nikomu nie ubliżyłam w chamski sposób uważam że język polski jest tak bogaty że można komuś dopiec w kulturalny i inteligentny sposób nie używając wulgaryzmów a to że ktoś nie zalapie i nie potrafi czytać ze zrozumieniem trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Besta
A to odrobinę zmienia postać rzeczy. Tak więc uszczegółowię. po północy budzą się demony i 70% społeczeństwa właśnie wtedy zaczyna je dokarmiać.Cały boży dzień staramy się spełniać oczekiwania i wymogi innych. Chłopaka, małżonka, nauczyciela, rodzica. Kiedy te wymagające esesmany pójdą spać, szaleje dusza napełniona jadem, a jej naturalnym środowiskiem jest powietrze zwane "wolność". Nie dziw się więc, jakbyś trzymała głowę pod wodą cały dzień, też rozpaczliwie chciałabyś się wydostać na powierzchnię, nie bacząc na to, kogo przy okazji pazurami drapniesz. Odmian tego zjawiska jest zresztą jeszcze wiele. łącznie z tym wg mnie najpopularniejszym: "Skoro mnie zgnojono, to też poszukam błota, może ktoś się nada na zmieszanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userka w pomarańczachchchc
bla bla bla też Wam się nudzi ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha.
a ja topierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userka w pomarańczachchchc
koorwa mat co za dzień same Joanny D'arc :O może to sen... uszczypnijcie mnie muszę się obudzić 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi ukradli dzis
rower i zaczynam to odbierać jako dobry znak choc byłam zdruzgotana kiedy zobaczyłam ze nie ma go tam gdzie powinien byc ...masakryczne uczucie idziesz patrzysz i qrwa nie ma brak ...w pierwszej chwili to jakby ci ktoś w pysk dał śmiejąc sie ....... ciekawa jestem kto go ukradł ...kiedyś był taki film "złodzieje rowerów" Boże gdzie jest mój rower ? ludzie nie są wredni to życie jest qrewsko wredne więc każdy orze życiowe morze jak umie i rozumie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka w pomarańczach szczypie
kaczko w pomarańczach szczypie cie w dupsko, obudziła się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userka w pomarańczachchchc
mi ukradli dzis o ja pier.... a siodełkiem w łeb nie rzucili ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userka w pomarańczachchchc
kaczka w pomarańczach szczypie kaczko w pomarańczach szczypie cie w dupsko, obudziła się? chuj wie :P takie tu UFO odłazi że nie wiem czy ja jestem jeszcze w tym wymiarze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi ukradli dzis
do userka w pomarańczachchchc a co ty qrwa myślisz ze jak nóg na dzień dobry nie rozkładam to od razu obuchem po główce dostałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Besta
Wicky **, przecież podałam precyzyjnie swoje nieprecyzyjne przypuszczenia "Ok 70%" Czyżby za ciasno było Ci w tych 30%???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userka w pomarańczachchchc
[pusty śmiech mnie ogarnia] tak Wicky jestem głupią pindą która po pijaku musi zjechać jakieś zjawisko takie jak Ty na przykład odreagowuję w ten sposób kochankę mm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość userka w pomarańczachchchc
mi ukradli dzis do userka w pomarańczachchchc a co ty qrwa myślisz ze jak nóg na dzień dobry nie rozkładam to od razu obuchem po główce dostałam ? a wybacz... powinnam napisać 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×