Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hellohellobaby

NIGDY NIE MIAŁAM CHŁOPAKA

Polecane posty

Gość hellohellobaby

Mam 19 lat i jeszcze nigdy nie miałam bliskiej osoby(mężczyzny). Na studniówce byłam sama a wszystkie koleżanki na około już miały partnera. Wiele chłopaków mówiło mi że jestem atrakcyjna, mam dwie bardzo dobre koleżanki z którymi najczęściej sie spotykam.Wiem że są ode mnie ładniejsze, czy to może byc tego wina że ja przy nich jestem najbrzydsza? Chciałabym kogos poznac z kim fajnie spedzałoby się czas. Myślicie że ze mną może byc cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlekoZagęszczone
Też nigdy nikogo nie miałam - chociaż znalazło się paru adoratorów, to nigdy nie wychodziło. I sama wiem, że jest coś ze mną nie tak ;) To nie kwestia urody - mam koleżankę, która naprawdę jest brzydka :O nie dba o siebie, a jednak chłopak świata poza nią nie widzi. Dodam, że charakter też ma nieciekawy, jest ciągle wściekła, marudzi, nic jej nie pasuje, grymasi - a mimo wszystko on z nią jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterekk
No w tych czasach 19lat to jeszcze nie problem. Aczkolwiek skoro mówisz o sobie atrakcyjna to daj w końcuu szansę któremuś z tych, którzy się do Ciebie zalecają :-) Najwyżej skończy się na koleżeńskiej znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaaaaaaaaaa
kazda mowi ze jest atrakcyjna tylko czasem lustro peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×