Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość he he h ale sie hahaham jak to

slyszeliscie te reklamy w radiu tych burdeli z rozbierajacymi sie prostytutkami?

Polecane posty

Gość he he h ale sie hahaham jak to

Jak slusze ta reklame "Panowie juz jest, nareszcie jest na co popatrezc i gdzie powtykac" to sie hahaham za kazdym razem do jakich tlukow musza byc skierowane te reklamy???? A w ogole co to za dziwna moda na lansowanie kurew zasyfialych i kurestwa? Jakim trezba byc prostakiem zeby zapierdalac tam i stac zalosnie jak ten dupek i sie gapic na te zasyfiale prostytutki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona owżona
ale co ta reklama reklamuje ? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego akurat nie słyszałam, ale na dworcu Głównym w Poznaniu jest taka reklama na telebimie... Bardzo dużo widać na tym ekranie (całą ofertę od tańców na rurze po czerwone pokoiki z jacuzzi oczywiście na reklamie już z paniami w środku), jak dla mnie aż za dużo bo jednak dzieci też się tam przewijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci nie dzieci ja sama jako
dorosla osoba nie zycze sobie reklamowania a tym samym przymuszania mnie do ogladania tych reklam pan dupodajek :D Brzydzi mnie to i napawa niesmakiem. Po obejrzeniu czegos takiego caly dzien mam popsuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra to jedna z tych
rozkraczonych w tej reklamie z otwartym dziobem gotowym na przyjecie sokow:D To taki przedmiot do ruchania i wystawiania w reklamach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze nie tylko mnie draznia te kurewskie reklamy ktore chca zrobic z faceto szmateksy do wtykania byle gdzie i byle komu a z kobiet szpary na zetony dla takich burkow ruchaczy...zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona owżona
nie widziałam takich reklam ...ale żenada ...ja piertole biznesmeni pewnie zatrudnili jakieś bidulki albo ukrainki i dają takie reklamy ...to poniżające , gdzie chodzą kobiety z dziećmi i mężami żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat schodzi na psy
kto by pomyslal ze bedzie sie wary- obcigary reklamowac:classic_cool: dobrze ze ja jednak nadal mam rzyganie jak widze taka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E przeciez wiadomo ze normalny
facet nie korzysta z takich wycieruchow. Swoj do swego ciagnie i jesli nawet ktos korzysta to przeciez wiadomo ze lepiej go nie dotykac bo to meska szmata jest. Szmata do szmaty zawsze bedzie ciagnac🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×