Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

03.07.2010r@gmail.com

Poszukiwana wysoka partnerka na wesele (z Warszawy lub okolic)

Polecane posty

Uwielbiasz zabawę? Nie możesz się już doczekać kolejnego wesela? Nie masz z kim iść? NIE CZEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ! A może masz koleżankę, która chętnie wybawiłaby się na weselu? DAJ JEJ NAMIARY! Kiedy: 3 i 4 lipca 2010 roku Gdzie: około 100 km na wschód od Warszawy Oferuję: - udział w tradycyjnym polskim weselu - gratis - przednia zabawa - gratis - wyżywienie, napoje i oczywiście alkohol do woli - gratis:) - nocleg - gratis - dojazd z dowolnego miejsca w Warszawie na wesele i z powrotem komfortowym samochodem osobowym - gratis - wysoki i przystojny partner - gratis:D Oczekiwania: - wzrost: 170 cm wzwyż Zgłoszenia z aktualnym zdjęciem (jeszcze lepiej kilkoma) proszę wysyłać na e-mail 03.07.2010r@gmail.com Przed weselem spotkamy się oczywiście wcześniej w Warszawie, żeby się trochę poznać, porozmawiać:) Serdecznie zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za taka przysluge kolego to ja
biore 600 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za taka przysluge kolego to ja
+ zakup stroju na taka okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezly kapec z ciebie musi byc
skoro zadna niechce z toba isc he he he I liczysz pewnei ze ladna dziewczyna za darmoche pokaze sie takim lamusem jak ty na weselichy buehehehehe bedziesz blyskal przxed rodzinka i znajomymi jaka to ty nie masz ladna dziewczyne buehehehehe. Ciagnij sie lamusie. Jak mi zaplacisz to sie zstanowie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za taka przysluge kolego to ja
jak na razie to ty nie masz z kim isc i to ty sie prosisz zeby ktoras posza z toba:D Myslisz ze za jedzenie i alkohol ktos pojdzie z toba na wesele???? Moze kolezanka albo dobra znajoma:D Ja biore 600 zl. bo za darmoche nie pokazuje sie z byle kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamus jakis zapewne
ktorego zadna nechce, a lamus jeden jeszcze wymagania stawia hie hie hie dobry. Kolezanka ma tu racje, za chodzenie z lamusami po weselach pobiera sie oplate. Myslsz ze z lamusem ktos bedzie pokazywal sie za darmo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->za taka przysluge kolego to ja Ja nie szukam osoby, które trudni się chodzeniem na wesela zawodowo. A za pójście na randkę do kawiarni z chłopakiem ile sobie liczysz? 400 zł?:P Dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safdaedfqw
ej kurde ja mam 182cm buehehe to nie bedziesz za maly jak zaloze obcacha?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->piekna_najpiekniejsza Samochód jest tu tylko dodatkiem, ale jak chcesz wiedzieć to: - wyprodukowany w 2010 roku - skórzana tapicerka - klimatyzacja Widzę, że jednak będę musiał pójść z którąś z koleżanek, bo wy nie wiecie co tracicie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasty jestes?
ile zarabiasz? I dlaczego nie masz dziewczyny? Gej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safdaedfqw
wlasnie fotka i powiedz ile amsz wzrostu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onananan
chhętnie bym poszla ale niestety nie jestem z warszawy ani okolic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma być wysoka, bo jak będzie wyglądał chłopak mający 195 cm wzrostu z partnerką mającą mniej niż 170 cm? Nic nie płacę:) Znaczy płacę: dojazd, prezent dla państwa młodych, nocleg --->Oblubienica A widzisz:D Wiedziałem! Oglądałaś może skecz "Lachony" Kabaretu Moralnego Niepokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUPIE PIPKI JESTEŚCIE
ZNAM PARĘ KTÓRA TAK SIE POZNAŁA I SĄ MAŁŻEŃSTWEM OD PARU LAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Oblubienica A ile masz wzrostu? Przyślij zdjęcie:) A ja zdjęcia wysyłać nie będę, z prostej przyczyny, tego nie było w umowie* *umowa - patrz pierwszy post w tym topiku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safdaedfqw
195:D uhuhuuuuu moglabym nosic nawet 10cm obcasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja raczej nie pójdę, bo z daleka jestem. Poza tym, jestem matką dzieciom. Ale fajna ze mnie laska i lubię zboczusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunino
poszłabym bardzo chetnie ale nie jestem z wawki a te co niby 600 zl biora no coz jak nie da sie glowa trzeba zarabiac doopa ale nie moj problem autorze,nie potrzebnie sie tak chwalisz luksusami,na pewno znajdzie sie dziewczyna,która lubi sie bawic i w nietypowy sposob poznawac znajomych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunino
masz 195 cm....mmmmmm super mozna bezkarnie zalozyc wysokie szpilki dla mnkie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->czy stan cywilny ma znaczenie? Hmm no trochę tak..., nie chciałbym potem problemów typu zazdrosny chłopak, mąż - rozumiesz:) Ja tam się luksusami nie chwalę, czy ja powiedziałem, że ten samochód jest moją własnością?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×