Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roksana15

CZY BELLISA RZECZYWIŚCIE PRZYŚPIESZA POROST WŁOSÓW ??

Polecane posty

Gość Roksana15

DZIEŃ DOBRY ;) CHCIAŁAM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY TABLETKI BELLISA RZECZYWIŚCIE PRZYŚPIESZĄJĄ WZROST WŁOSÓW CZYTAŁAM NA INNYCH TOPIKACH I ONE PADAŁY BARDZO CZESTO NA WZROST WŁOSÓW ALE CZY DZIAŁAJA ??? DODAM TEŻ ŻE MAM STRASZNIE RZADKIE WŁOSY I STRASZNIE POOOOOWOLI MI ROSNĄ... JESLI KTOŚ UŻYWAŁ BARDZO BYM PROSIŁA O SWOJĄ OPINIE ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ten problem,ale dopiero zaczelam brac belisse,wiec narazie nic konkretnego nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co na pewno Belissa wzmacnia włosy i je regeneruje. Czy przyspiesza porost nie wiem, ale być może ma jakiś wpływ na tempo. Zregenerowany włos pewnie rośnie szybciej. Poczytaj sobie o Belissie tutaj: http://www.e-lek.pl/103809,belissa,100050.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba trochę tak
wydaje mi się, że przyspiesza. ja obcięłam włosy z takich do połowy pleców na takie, które ledwo sięgają ramion. mineły dwa tygodnie, a włosy już swobodnie na ramiona opadają. rosną szaleńczym tempem. ale mi rosną tak naturalnie. jakbym brała belissę, to rosłyby dwa razy szybciej. kiedyś tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana15
Dziękuje za opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyskull
może ja się wypowiem. zaczęłam brać Belissę dokładnie miesiąc temu, najdłuższa warstwa włosów sięgała może 1 cm. za obojczyki, dzisiaj wyprostowałam je (mam bardzo kręcone wlosy) i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że włosy urosły jakieś 2 cm. od rozpoczęcia "kuracji", włosy opadają już na ramiona, nie wierzyłam, że efekt będzie aż tak widoczny. zdecydowanie polecam osobom zmagającym się z zapuszczaniem włosów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syndrom ofiary
jadłam 3 miesiące, żadnych specjalnych objawów nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×