Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sunshine.

Starające się o dziecko. Poważne rozmowy. Zapraszam :)

Polecane posty

Czesc. Staram sie z mezem o dziecko juz 10 miesiecy. jak narazie nic. duzo badan za nami. Kto tez sie stara? Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie staram
juz 4 miesiac, jak narazie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Wlkp
Witajcie My się staramy dopiero pierwszy miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Wlkp
Witajcie My się staramy dopiero pierwszy miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhd
HEJ DZIEWCZYNY, U NAS 8 MC, I NIC , W LISTOPADZIE ODSTAWILAM TABSY A CIAZY NIE WIDAC DO TEJ PORY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylooooo
trzeba bylo dluzej tabsy brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wees
My zaczynamy staranka od lipca...mamy już dziecko i teraz przyszedł czas na rodzeństwo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja sie staram z mężem juz 2,5 roku wciąż bezskutecznie za tydzien wybieram sie na badania prawdopodobnie niedoczynnosc tarczycy noi męża tez wysłalam na badania zobaczymy ...jesli pozwolicie przyłacze sie do tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja staram sie od grudnia tez dlugo bralam tabletki anty odstawilam i nic w tym miesiacu mam zamiar zrobic badania moze i u mnie jest problem z tarczyca mam dwoje dzieci ale czas leci i niestety coraz mlodsza nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja staram sie od grudnia tez dlugo bralam tabletki anty odstawilam i nic w tym miesiacu mam zamiar zrobic badania moze i u mnie jest problem z tarczyca mam dwoje dzieci ale czas leci i niestety coraz mlodsza nie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno NO ja tez juz najmłodsza nie jestem mam28 lat i staram sie z mężem o swoje 1-wsze dzieciątko myslałam ze jakos zajde w ciążę ale tyle czasu juz mineło wię pora na badania zeby sprawdzic dlaczego nie potrafie zajś w ciąże i na 100% bedzie to niedoczynnosc tarczycy za tydzien badania juz nie moge sie doczekac a potem leczienie jesli to jest to!!!chciałabym w tym roku zajśc ciąże ale czy mi sie to uda woerze w to bardzo!!!chodz czasem niemam juz sily...a tak pragniemypotomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedz mi czy niedoczynnosc daje jakies objawy nigdy nie mialam z tym do czynienia jak to wyglada u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2,5 roku
2 i pół roku a ty dopiero się za badania zabierasz????!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,5 roku bo wczesnej jakos o dziecku nie myslelismy poprostu teraz tak naprawdę chcemy miec dziecko wczesniej nie mielismy mieszkania swojego i wogóle a czasem tak jest poprostu ze trzeba czasu na dziecko jednym sie udaje szybciej w ciąże zajsc jednym dłuzej to zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno a niedoczynosc dopiero teraz daje mi znaki bylam u swojego lekarza i dal mi skierowanie do rndokrynologa poniewaz zauwazyl powiększenie tarczycy nie umiem schudnac szybko np. szybko sie denerwuje ma sucha skóre noi przedwszystkim ostanim czasu wole mam powiekszone troche stąd te obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2,5 roku to dla ginekologa norma moj powiedzial ze teraz dopiero po 2 latach mozna zaczac myslec o badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno to ile ty sie juz starasz z mężem o dziecko?miałs juz jakies konkretne badania robione? no trzeba zacząc myslec o tym ja mam juz 28 lat więc latka lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśkaaaa a ty robiłas sobie juz jakies badanka ie masz lat?????dobrze ze jest takie forum mozna najwzajem jakoś sie wspierac i dowiedziec sie zawsze czegos wiecej noi nie jest sie samemu mozna porozmawiac z kim kto tez sie dlugo stara o bejbika tak jak w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki... My staramy się od grudnia , ale mamy duży problem , brałam tabletki wiele lat a teraz cały czas plamię , nie wiem jak wyliczyć swój cykl , bo okresu nie mam od lutego tylko plamienia i plamienia , zaczynam się załamywać już :( badania podstawowe takie jak morfologia , tsh ,cukier,ob,aso itp. bardzo dobre ,ginekolog przepisał mi wcześniej jakieś cholerne czopki doodbytnicze,"wybrałam" tak jak kazał ale nic się nie zmieniło , na ostatniej wizycie powiedział ,że jak do września nie pojawią się 2 kreski do mam się zgłosić...i tak czekam :( :( :( a plamienia jak były tak są ...kilka razy robiłam test ,teraz już nie robię, bo to mnie ma sensu ...czy to w ogóle możliwe żeby zajść w ciążę przy takich objawach ??? Uważacie ,że powinnam zmienić lekarza??? Zastanawiam się nad tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZERWONA FASOLA ja bym na twoim miejscu zmienila lekarza moja kumpela np tez nie umiala zajsc w ciaze zmienila lekarza inne leki leczyła sie w sumie 7 miesiecy i 4 miesace temu jest mamusia cudowonej córeczki trzeba sie wszystkiego chwytac moze akurat inny lekarz ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od grudnia czyli 6 miesiecy trafiamy w owu potwierdzamy to testami owu i nic 28 mowisz ja w niedziela 30!!! piekny wiek tylko na ciaze pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno czyli jestes 2 lata starsza odemnie czemu pozno na ciąże wlasnie nie coraz wiecej kobiet rodzi grubo porzed 30 lub nawet po 30 -stce iwe bez obaw moja droga jeszcze sie bedzie smiac z tego wszystkiego jak zobaczysz wyczekiwane 2 kreseczki na tescie ja o tym marze a jest t twoja 1-wsza ciaża?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to mialoby byc trzecie ale pierwsze z moim drugim mezem wtedy po prostu podjelismy decyzje i zaszlam a teraz ehhhh martwi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno to nie jest tak zle jak macie juz dzieci ja sie zamarwiam bo mam 28 a jeszcze jednego niemam a latka no niestety leca 6 miesiecy to jeszcze krócitko sie staracie zobaczysz niedlugo 2 kreseczki ja sei co miesac załamuje ale trzeba byc silnym i wierzyc sie sie uda ja zrobie badania tez bede wiedziala co jest grane mysle ze tak bedzie i leczenie jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
2 i pol roku to nie tak zle. ja zaszlam w ciaze po 4 latach staran (choc nie zawsze intensywnych) bez zadnych badan. po prostu w ktoryms momencie odpuscilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thaisse80 to ladnie ci sie udalo jak juz dawno odpuscilam bo myslalm ze cos sie ruszy zmieniam prace inne zajecie itd i coz dalej nie moge zajsc w ciążę mimo ze odpuscilam juz dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się bo nie wiem jak długo jeszcze pociągnę psychicznie z tymi plamieniami :( ... ufam mojemu lekarzowi ,chodzę do niego od 18-nastki,dlatego jestem niezdecydowana na jago zmianę , tłukę się z myślami-zaufać do końca i czekać do września a potem "razem" z lekarzem zaczniemy się martwić co dalej(dokładniejsze badania jakieś?) czy poszukać innego lekarza -boję się ,że następny też mi powie ,że trzeba czekać i ogólnie mnie zleje , bo staramy się stosunkowo niedługo ...Ehhh...macie rację dobrze ,że można pogadać na forum , poradzić... nie wszyscy mają z kim pogadać na takie tematy :( A wy wcześniej jak zabezpieczałyście się przed ciążą?Jak u was wyglądała sprawa po odstawieniu ??? Czy tak samo fatalnie jak u mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz tez odpuszczam niedawno mierzylam temperature rano bralam witaminy pierdoly a teraz wiesiolek bo pomaga mi na pms i folik to tyle ale chcialabym tak wylaczyc myslenie ale jak moj maz mieszka w niemczech widujemy sie co dwa tygodnie i staramy sie trafiac w owulacje bo inaczej sie nie da:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×