Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sunshine.

Starające się o dziecko. Poważne rozmowy. Zapraszam :)

Polecane posty

WPADŁAM ZOBACZYĆ TYLKO CO U WAS I ZNIKAM ....Dopisuję się do tabeleczki :) Acha, chciałam tylko powiedzieć ,że od 7 dni nie plamię :) Cieszę się jak głupia :D Normalnie nawet nie wiecie jak bardzo :) Najfajniejsze w tym wszystkim jest to ,że nie wiedziałam do tej pory ,że człowiek może cieszyć się jak dziecko z takiego powodu :) Nie chcę tylko zapeszać ,mam nadzieję ,że teraz będzie już wszystko dobrze -że pojawi się w końcu "normalna" miesiączka (ostatnią bowiem miałam w LUTYM) i te cholerne plamienia już nie wrócą... cały czas szukam dobrego lekarza ginekologa , na NFZ trochę ciężko o takiego :( Nick.........................cykl starań..........data planowanej..@.wiek sunshine........................13..................01.07.2010...........24 malineczkaa...................hmm................26.06.2010...........28 hhhhd---HYZIA GYZIA..........8 .................20.06.2010...........29 CZERWONA FASOLA............7...................?????????????...........25 POZDRÓWKI :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam odebrlam wyniki i niewem co o tym sadzic pytalam na forum ale jedne pisza ze mam nadczynnosc a drugie nie moze wy wiecie cos na ten tEMAT wizyte mam dopiero w polwie lipca bo takie kolejki sa ze masakra nawet prywatnie TSH3 2.94 Z REF DOROŚLI 0.27-4.20 T3 198.9 Z REF DOROŚLI 80.O-200 T4 12.46 Z REF DOROSLI 5.1-14.1 PROLAKTYNA 13.04 Z REF DOROŚLI4.79-23.3 wydaje mi sie ze T3 jest jednak wysoki mimo ze norma jest 200 i T4 tez norma 14.1 niewem co o tym mam myslec czy mam nadczynnosc czy niedoczynnosc:/ maskara juz mnie to przeraza:/ze nigdy nie zajde w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka84-1984
Hej. Malineczka- Prolaktynę mam raczej bardzo dobrą,która też ma bardzo wielki wpływ na zajście w ciążę, Na temat innych wyników to nie mogę Ci nic powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny moge sie dołaczyc??My staramy sie dopiero 1 miesiac jeszcze kilka dni temu myslalam ze moze sie udalo bo a to tu cos zakulo a to brzuszek bolal ale teraz to wiem ze to tylko moja psychika plata mi figla do okresu jeszcze 3 dni....ehh jak ktos chce bardzo zajsc w ciaze to tak trudno jakie to niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malineczka - wedlug mnie wszystko masz w normie!! niczego sie nie doszukuj, ale wiadomo idz do lekarza skonsultować te wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrwałosc jak wytrwalosc ale najgorsze jest to ze psychika plata figle a jeszcze najgorsze ze ja mam dopiero 20 lat i juz takie problemy jestem po laparoskopi i po tabletkach lekarz powiedzial ze ponoc szybciej zajde po nich w ciaze ale ja jakos watpie.....teraz dodatkowo pije ziolka ojca sroki i lykam wiesiolek...ale strasznie sie boje ze nie zajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki :) Malineczkaa - wyniki skonsultuj z lekarzem - i tylko z nim bo zwariujesz od tego gdybania i domyślania się ..albo wpisz w neta - wyniki tsh ,t3... normy i masz jak na dłoni ale z tego co piszesz to raczej na pierwszy rzut oka wszystko w normie niestety...niestety bo każda z nas chciałaby wiedzieć dlaczego nie "zafasolkowała" jeszcze ... dzięki za otuchę !!!! :) kolejny dzień bez plamień :) Jezusieńku jak się cieszę !!!! onaxyz - witaj !!!! :) To pierwszy miesiąc ,jednak trzymam za ciebie kciuki najmocniej jak umiem - wiem po sobie ,że psychika płata taaaakkkkie figle , o siadaniu nie wspomnę :( Powodzenia !!! Co stosowałaś do tej pory jako antykoncepcję???? Sunshine - właśnie doczytałam o tym ,że jesteście zdrowi i nie zachodzicie , hmmmm..... to musi być w głowie gdzieś :( Wpadnę jutro ....pa,pa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZERWONA FASOLA- ja to w sumie tak z wlasnej woli nie stosowalam antykoncepcji jak mialam 15 lat dostalam od gina antykoncepty janine(czy jakos sie tam pisze)ale dostalam je na uregulowanie cyklu bo ja jak tylko pamietam zawsze mialam problem z miesiaczka i musialabyc wywolywana i z torbielami po operacji dostalam regulon na 3 miesiace i zobaczymy czy dostane okres czy znow nie przed operacja moja gin powiedziala mi ze musze jak najszybciej zajsc w ciaze bo pozniej moze byc za pozno i dlatego tak sie boje tego ze sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasola - no ja miałam robione badania, to wyszła lekko podwyzszona prolaktyna, zbiłam ją bromergonem i tyle. w przyszlym cyklu zrobie znowu badania hormonow dla sprawdzenia. Mój gin twierdzi, że podwyzszona lekko prolaktyna jest przewaznie wina stesu.. a ja ostatnio mialam i w sumie nadal mam duzo stresu.. mój M. się badał, wyniki wyszły dobre, ale nie idealne. wiadomo chcialoby sie miec cudne ;) dostal tabletki na miesiac i tyle. na moje pytanie do gina co dalej..... odpowiedzial mi, ze dalej.. to on czeka na telefon, ze jestem w ciazy i na wizyte.. i tak sobie czekam,.. ech. a to juz niedlugo rok minie.........jak zaczelismy starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka84-1984
Hej dziewczyny. Ratujcie bo nie wytrzymuję już od wczoraj,jak tylko się dowiedziałam że kolejna moja przyjaciółka urodziła piękną córeczkę.Nie to żebym jej zazdrościła,nie bo tego się nie zazdrości,tylko wielki żal czemu też nie ja??????_Przepłakałam cały wieczór zadając sobie pytanie czy ja kiedyś będę mogła poczuć się matką.Kocham dzieci i na każdym kroku jestem nimi otoczona a mimo starań nie mogę ich mieć.Każdego dnia liczę ile miało by moje pierwsze maleństwo(poroniłam)termin miałam na 8 marca(Dzień Kobiet)miał być wspaniały prezent,a była rozpacz i łzy. 1 lipca powinnam dostać miesiączki i na pewno dostanę czuję po sobie jakie mam napięcie i kolejny miesiąc bez rezultatu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każda z nas miała takie uczucie.. u mnie też dookoła wszyscy w ciązy.. lub maja dzieci.. dołujace.. ale wierze, ze kiedys kazda z nas sie doczeka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........................cykl starań..........data planowanej..@.wiek Sunshine........................13..................01.07 .2010...........24 malineczkaa...................hmm................26.06.20 10...........28 HYZIA GYZIA....................8 ..................20.06.2010............29 CZERWONA FASOLA............7...................?????????????......... ...25 Ja też mam lekkiego doła.. pomału mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! na poprzedniej stronie napisalam posta ale nie wiem czy go zauwazylyscie... wkleje go tutaj: witajcie babeczki:] pobuszowalam troche w necie i znalazlam cos ciekawego, ponoc ziola pomagaja zajsc w ciaze, jesli ktos ma problemy z jajnikami ,itd tu jest link http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/viewtopi c.php?f=6&t=16077&start=75 co o tym myslicie? ziolka ponoc rozpuszczaja zrosty na jajnikach , udroznaija jajowody i oglnie pomagaja w zajciu w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzewczynnki dostałam @ ale jestem wsciekla jak niewem co mi sie chyba nigdy nie uda masakra:(((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisio
hejka dziewczyny doradzcie!kochalam sie z mezem dwa tygodnie temu. okres mialam 5-10 czerwca. teraz mi niedobrze ale nie wymiotuje, mam biale grudki przy sutkach, piersi sie nieco powiekszyly. czy to moga byc objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisio zrob test to bedziesz wiedziala czy jestes czy nie ale juz tyle czasu minelo a okresu nie masz alej to raczej to ciąża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisio
okres planowo powinnam miec okolo 5 lipca wiec na test chyba za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisio aha chyba ze tak to poczekaj jeszcze te pare dni i sie przekonasz to sie tak nie da ale po co za wczesnie sie rozczarowac? a jak bys teraz zrobila moze wyjsc negatywny raze ci poczekaj i zrob najwyzej w dniu spodzewanej@ no chyba ze dostaniesz bo to moga byc objawy na @ przynajmniej ja tak mam zawsze ja sie staram juz ponad 2 lata i marne rezultaty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisso - my tego ci nie powiemy, czy jestes w ciazy czy nie, musisz poczekac do 5 lipca i wtedy test. O tych ziółkach to czytalam, podobno są bardzo dobre, ale nie dobre hehe :)) moze sobie zakupie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja wlasnie dzisiaj czekam a wlasciwie nie czekam na @ ale pewnie i tak przyjdzie jak zawsze nie proszona :/ Czy moge dopisac sie do tabelki?? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ziolek to ja pije mieszanke nr.3 ojca Sroki i to napewno dzieki nim mialam owulacje i wogole czulam tak jakos prace tych jajnikow tez duzo czytalam o tych ziolach i bardzo duzo dziewczyn udalo sie zajsc po nich w ciaze kiedys taka dziewczyna pisala ze starala sie 2 lata i nic a w drugim cyklu picia tych ziolek zaszla byly tez dziewczyny co zaszly w pierwszym cyklu staran wiec w jakis spopsob napewno pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITajcie:) gdzie mozna kupic te mieszanke ojca sroki? na allegro? zaraz sprawdze:) witaj w naszym gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka84-1984
Witam. Niestety kolejny miesiąc zmarnowany,tyle starań i nic.Już nie wiem co robić totalna załamka,nawet mój mąż się dziś delikatnie zdenerwował.Jutro jadę zapisać się na wizytę do kliniki bezpłodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka---- bardzo mi przykro :( ja od jutra robie testy owulacyjne. a poza tym chyba musze isc do gina, bo to juz 2 miesiac, jak po okresie przez kilka dni ciagle bola mnie jajniki i podbrzusze, tak jak na okres, nie wiem,co jest grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×