Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kupiłam ratlerka

Gdzie można kupić dobre karmy dla psów?

Polecane posty

Gość kupiłam ratlerka

Typu np. royal canin? Można dostać w sklepach zoologicznych, czy tylko u weta lub hodowcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyzxcvbn
Oczywiście, że w zoologicznym są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam ratlerka
Ok, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest w sklepach netowych, typu krakvet.pl chociaż Twój pies to raczej ilości śladowe będzie jadł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi początek wygodnie, zwłaszcza większe ilości, kupuje się - w sklepach netowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam ratlerka
Zapewne śladowe, ale chcę mu dawać byle czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royale jest w sklepach internetowych, jednym z nich jest krakvet.pl własnie. Zdarza mi sie tam zamawiać. A to, że piesek będzie jadł mało to nie problem, będziesz miała duży wór jedzenia na dłuższy okres czasu :) małe pieski są kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymarzona
w dobrych przychodniach weterynaryjnych dostaniesz najlepsze,nigdzie w slepach nie ma takich karm tylko w przychodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a coż to za cudaczne firmy produkują tylko od obrotu w przychodniach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No można w wielu miejscach, chociażby przez internet.. Tego Royala to na przykład niedrogo na krakvet.pl dostaniesz, mają tam w sumie spory wybór karm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakamakara
Duży wybór i przystępne ceny ma sklep e-karma.pl Korzystam z ich usług już od pewnego czasu i jestem zadowolony. Nigdy nie miałem problemów z przesyłką czy jakością karmy. Warto sprawdzić ich profil na FB dodają ciekawe filmiki o zwierzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje po 15 lub 20 kg karmy przez internet i tak wychodzi najtaniej. tylko ze moj pies wpierdziela pol kg dziennie, z ratlerkiem bedzie latwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas - mam takie samo podejście, tyle że mój pies nie je aż tyle :P ale preferuje dokonać zakupu i mieć na dłuższy czas spokój, poza tym większe ilości wychodzą taniej, i często są do nich dodawane różne gratisy. Np na e-karma.pl do większości karm 15kg dodają 3 próbki+miska+klips :) Więc całkiem miło, bo karmę tak czy siak kupić trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupowanie karmy, nawet dla mniejszego psa "na zapas" jest bardzo sensowne, szczególnie w sieci. Po pierwsze, wiadomym jest, że sklepy internetowe są zdecydowanie tańsze od stacjonarnych, a po drugie płaci się raz za przesyłkę i sprawa z głowy. Moi znajomi kupuję karmę 15-20 kg dla jamnika, starcza zdecydowanie na dłużej. Większą karmę można kupić na e-karma.pl, zwłaszcza na promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
Ja mam terierka, który też niezbyt dużo zjada. Niestety przy zakupie worka 8kg czy 7,5 kg, mniej więcej po zjedzeniu połowy karmy resztę jadł mniej chętnie. I tak miałam z Hill'sem i Royalem. Teraz kupuję 2 worki po 3kg Biomill Junior Mini za 86zł jeden i wystarczają mu na bardzo długo. Karma jest bardzo wydajna, bo dziennie mój Borys zjada ok 70 gramów. Acha Biomill'a kupuję na allegro u apport_pl , bo zawsze szybko realizują moje zamówienie. Widziałam też w sklepie zoologicznym na Ursynowie ale to trochę daleko ode mnnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zazwyczaj w sklepach internetowych nie powinno byc problemu z kupnem tych lepszych karm dla psów. Wizyta u weterynarza to nie jedyny na to sposób. Poza tym w stacjonarnych sklepach też się je kupi. W Wawie np. w sklepie zoologicznym w psychodni dla zwierzaków przy ul. Heroldów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Royal nie jest jedną z lepszych karm. W sklepach. Na necie - opłaca się bo wychodzi taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również uważam, że lepiej jet takie rzeczy kupować w Internecie. Na e-karma.pl znajdziesz spory wybór dobrych karm dla psów. Ja tam kupuję często Taste Of The Wilde i powiem Ci, że oszczędzam na tym jakieś 20-30 zł. W stacjonarnych sklepach zoologicznych ceny tych lepszych karm są naprawdę kosmiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprawdzaj sobie w sklepach internetowych, zapewne wyjdzie dużo taniej niż w zwykłych, a możesz zamówić większą dostawę prosto do domu (taniej i nie będziesz musiała tego taszczyć ;)). Pare osób powołuje się tu na sklep Krakvet, to jeden z dwóch sklepów, z których zdarzyło mi się korzystać (internetowych z żarełkiem dla psów). Z Krakvetu zamawiałam ostatnio i będę kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalna
Dobrym sklepem jest Krakvet, jest tam spory wybór, przy każdej karmie masz dokładny skład, a powyżej pewnej kwoty nie płacisz za przesyłkę. Moim zdaniem jest tam niedrogo także polecam zerknąć tam, lepiej zrobić raz na jakiś czas większe zakupy gdzie jest dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..a po siódme pełny brzuszek..
http://siedem-zyczen.sklep.pl karmy na wagę,karmy wiodących marek.szeroki wybór , przystępne ceny.bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą , szybki termin realizacji zamówień, towary bezpośrednio od dystrybutorów- zawsze świeże, z długim terminem ważności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toja#*
Ja od ponad pół roku robię zamówienia w najlepszekarmy.pl Nie mają bardzo dużego wyboru ale można u nich kupić większość dobrych karm jak np Bozita Robur, Orijen, a z trochę niższej półki ale też dobre np Brita lub Joserę. Generalnie nie jestem fanem Royala ale czasem przy dobrej promocji się skuszę - wczoraj zrobiłam zamówienie 2 X 12kg + 4 kg gratis za 379PLN więc cena za kg wychodzi bardzo przyzwoita. Zamówienie dotarło do mnie dzisiaj więc sklep jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irvig_tea
coś w tym jest, żeby kupować w karmę w internecie, przynajmniej odpada problem z tym, że nie trzeba dźwigać dużego worka karmy. Co do pytania, gdzie najlepiej jest kupować karmę najbardziej do mnie przemawia oferta sklepu krakvet. Duży wybór i jakość dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×