Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marszcząca się

Nie chcę mieć zmarszczek :( PYTANIE

Polecane posty

Gość Marszcząca się

Mam 20 lat. Ostatnio zauważam, że skóra na moim czole nie jest już tak ładna jak kiedyś. Może nie mam jeszcze jakichś widocznych zmarszczek, ale jak się przyjrzeć dobrze w lustrze to można zauważyć miejscami takie jakby początki zmarszczek. Czy mogę już zacząć używać kremów przeciwzmarszczkowych??? Chyba lepiej jest zapobiegać niż "leczyć". Właśnie oglądałam kremy mojej mamy i właściwie nie jest na nich napisane od ilu lat można ich używać. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co się stanie
Sądze że to głupie....nie ma kremów przeciwzmarszkowych ani na zmarszczki dla kobiet w Twoim wieku. A czego bedziesz stosować jak bedziesz mieć 30 lat?? kremów dla 50 latek?? Używaj kremów z filtrami, odżywiaj się zdrowo, nie opalaj się, pij duzo wody a skóra znowu odzyska kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
zajmij sie wolontariatem zobaczysz zawszonych, zasyfionych...to może olej wróci do głowy pustoto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhghghgo0
kremy przeciwzmarszczkowe i tak guzik dają. najważniejsze to sie nie opalać i dobrze nawilżać skórę, bo to trochę opóźnia powstanie zmarszczek, ale jak masz z natury cienką, delikatna i suchą skórę, to i tak wiele nie poradzisz. szukaj kremów, które dogłębnie nawilżają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znasz kogos kto chce mieć zmarszczki? :-) To prawda - kremy przeciwzmarszczkowe to ściema, chwyt marketingowy - wcale nie likwidują zmarszczek, więc nei łudź sie, że jak Ci sie juz cos pojawia, to zniknie. Nie zniknie ...... Ja mam 37 lat i generalnie moja twarz jest ok, ale mam dwie zmarszczki na czole, z którymi walczę od jakis 3 lat. Uwierz mi, wypróbowałam juz wiele kremów - i tych tanich i tych bardzo drogich. Ostatnio kupiłam sobie też kolagen oraz kwas migdałowy, a zmarszczki jak były, tak są ...... No nic, trzeba po prosru zaakceptowac, bo ludzie mają większe zmartwienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghgjmh
jeszcze rok temu bym sie smiala z tego posta a od kilku miesiecy rowniez zauwazylam na czole delikatna pozioma kreske-zmarszczke, jest bardzo plytka ale jesli teraz w wieku 22 lat juz ja widac to boje sie co bedzie za 10 lat... z reszta delikatne kurze lapki w kacikach oczu rowniez mam :( mam taka urode i figure ze wszyscy mowia mi ze wygladam bardzo mlodo ale co z tego jak bede miala twarz pomarszczona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się, mnie też zawsze mówiono, ze wyglądam bardzo młodo, bo mam takie rysy twarzy - i nawet teraz, mimo tych dwóch duzych zmarszczek ludzie daja mi 10 lat mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że to wcale nie jest głupie. Skóra z wiekiem traci jędrność i wiotczeje. Mi też już się robi lwia zmarszczka. Oczywiście nie chodzi o to, żeby w wieku 20 lat stosować kremy przeciwzmarszczkowe dla pięćdziesięciolatek, ale żeby dostarczać skórze kolagenu. Kup sobie krem z kolagenem i pij dużo wody, dobre nawilżenie komórek pochodzi także od wewnątrz. Lepiej zadbać o siebie niż potem żałować, bo dekolt, szyja i twarz zdradzają wiek tylko jak są zaniedbane. Zobacz sobie ten krem, jest z naturalnych składników więc ci nie zaszkodzi: http://aanatural.pl/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=21&Itemid=39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7y66
kremy twojej mamy z cala pewnoscia nie sa dla ciebie, przeciwzmarszczkowe mozna zaczac uzywac po 25 roku zycia pierwsze.. w twoim wieku to zyj zdrowo, nie opalaj sie, nie pal papierosow, wysypiaj sie, zdrowo odzywiaj i uzywaj kremow nawilzajacych i powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×