Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska kobietka

Dobra kochanka

Polecane posty

Gość ciekawska kobietka

Panowie bardzo proszę żebyście się wypowiedzieli na temat tego jak powinna się zachowywać waszym zdaniem dobra kochanka w łóżku, co powinna umieć, czego nie unikać etc.;) Bardzo dziekuję za wszystkie wypowiedzi, a zwłaszcza te inteligentne i szczegółowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość briko men
dama w salonie dziwka w łóżku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winiarz
głębokie gardło zabawa w sukę i pana lizanie rowa oral , anal trzepanie sutkami ruchy dziwko - kocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boberro
Kochanka...powinna być przeciwieństwem żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobietka
Żona nie może być jednocześnie dobrą kochanką? W sumie trochę to smutne,że takie ograniczenia nakładasz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninuno
zona moze byc jak najbardziej dobra kochanka ale....jesli zmienia sie od czasu do czasu na cudza zone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobietka
Nie dbacie o swoje zony, wolicie cudze,a póżniej waszymi też się ktoś inny zajmuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Nie dbacie o swoje zony, wolicie cudze,a póżniej waszymi też się ktoś inny zajmuje ;P Tu nie chodzi o to kto jak o kogo dba gdy pojawia się kochanek lub kochanka w małżeństwie świadczy to o tym że jednemu z partnerów drugi partner poprostu czegoś nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobietka
Masz w 100% rację, ale te braki w pewnym sensie biorą się z zaniedbywania partnera lub odpuszczania sobie w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Masz w 100% rację, ale te braki w pewnym sensie biorą się z zaniedbywania partnera lub odpuszczania sobie w związku. W pewnym sensie tak ale pamiętaj że niektórych cech charakteru i zachowań jakich brak partnerowi nie idze nabyć podczas życia jeśli się z nimi nie urodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobietka
Ale tu już wchodzisz w kwestie dopasowania sie partnerów pod względem charakteru, temperamentu. Natomiast jak się tak chętnie wypowiadsz, to może dorzucisz coś do głównego pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Natomiast jak się tak chętnie wypowiadsz, to może dorzucisz coś do głównego pytania? Tego ci niestety nie powiem bo nie miałem nie mam iniebęde nigdy wżyciu kochanki mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*nigdy nie mów nigdy Ok to powiem tak PEwnie że będe miał kochanke ale dopiero po tym jak piekło zamarznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobietka
Racja, nigdy nie mów nigdy, bo tak zapierać to się można ale w godzinę śmierci ;) Natomiast nie rozumiem dlaczego kochanka zupełnie nie kojarzy się wam z partnerką... Cóż, męski sposób myślenia wprost ;) Jeśli miałeś kobietę w życiu, to możesz się wypowiadać jak najbardziej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Cóż, męski sposób myślenia wprost Jeśli miałeś kobietę w życiu, to możesz się wypowiadać jak najbardziej. Dla mnie partnerka i kochanka to ta sama osoba. I zawsze tak jest bo nie potrafię w życiu 2 rzeczy zrobić 1 kochać 2 kobiety naraz 2 uprawiać seks nie czując miłości do partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycerrro
Pavlo-potrafisz kochac 2 kobiety naraz tylko jeszcze o tym nie wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobietka
Dobra i o to mi chodziło, że kochanka może być jednocześnie partnerką. W końcu się dogadaliśmy, choć sporo to trwało ;) A teraz gdybyś mógł się wypowiedzieć na temat pożądanych zachowań takiej partnerki - kochanki, bo o to w głównym pytaniu chodziło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Pavlo-potrafisz kochac 2 kobiety naraz tylko jeszcze o tym nie wiesz Nie mów mi co potrafię a czego niewiem co mówię był taki okres w moim życiu gdy z 2 się spotykałem i niezbyt mi się to podobało :) Skończyło się na tym że wybrałem jedną zammiast dwie mieć a na obu mi tak samo zależało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycerrro
młody pewnie jesteś i mało wiesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycerrro
na obu tak samo Ci zależało, wiec czym sie kierowałeś wybierajac tą jedna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*A teraz gdybyś mógł się wypowiedzieć na temat pożądanych zachowań takiej partnerki - kochanki, bo o to w głównym pytaniu chodziło. Hmm no to akurat jest trudne pytanie bo każdy z pytanych ci co innego odpowie :) Dla mnie najważniejsze to wrażliwość, poczucie humoru, czułość,empatia w takim stopniu żeby wyczuwała kiedy coś jest nie tak,wzajemne dogadywanie się,oraz najważniejsze kobieta musi się szanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobietka
Wiem, że każdy inaczej się wypowie dlatego pytanie jest skierowane do wszystkich panów będących na forum, a odpowiedzi powinny stworzyć jakiś spójny obraz, bo jakaś część pewnie powtórzy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* na obu tak samo Ci zależało, wiec czym sie kierowałeś wybierajac tą jedna? Z reguły jak 2 produkty na półce w sklepie do ciebie przemawiają to na co patrzysz??Bo ja na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem sobie robot młody
nie boję się ja wody gdzie woda to ja hyc nie boję się nic a nic oj danaż moja dana do białego rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobieta
Podnoszę temat... Może ktoś jeszcze sie wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze primo - musi lubić seks, jak koń owies albo bardziej. ;) po drugie primo - musi mieć to coś w oczach. KURWIK. po trzecie primo - otwarty umysł, czyli skora do eksperymentów. jesli w poprzednich związkach przerobiła już całą kamasutrę, to z nowym facetem zawsze może być inaczej. po czwarte primo - inicjatywa. dobrze jest czasem żeby wzięła sprawy w swoje ręce i nie tylko ręce. ;) po piąte primo - jeśli chce być naprawdę dobra, powinna przełamywać swoje bariery. w imię miłości. tak jak to opisuje pewna Iza na swoim blogu. (Hi, izaczek_ona) po szóste primo - nie może brzydzić się ciała mężczyzny swego.. ani żadnej rzeczy która jego jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska kobieta
Dziękuję za wypowiedź. Uważam, że jedna z ciekawszych i bardzo dobrze obrazuje całość zagadnienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×