Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

croyone

APARAT RUCHOMY - Kto ma? Na jakie wady zgryzu?

Polecane posty

Mam w zamiarze założyć sobie ruchomy aparat ortodontyczny. Mam nieznaczny kłopot z moimi "trójkami" w ilości sztuk: 2, które to są zdecydowanie krzywe i chciałabym to zmienić. Aparat ruchomy zasugerowała mi moja stomatolożka, która stwierdziła, że przy moich łukach nie byłoby potrzeby decydować się na aparat stały. Piszcie proszę - jakie mieliście/miałyście wady zgryzu? (Nie urażając nikogo, prosiłabym o wypowiedzi osoby w wieku 20+)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdtstgy
ja mam 26 i noszę ruchomy a miałam szparę między jedynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdtstgy
jeszcze go noszę ale już właściwie prawie nie mam szpary między jedynkami i zsuwam dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, miałem wadę zgryzu do 25 roku życia, ale postanowiłem z nią skończyć korzystając z oferty nakładek prostujących od http://www.clearaligner.pro/. To bardzo fajne narzędzie, które skutecznie zastępuje aparat stały. Dobrze leży i jest wyjmowany. Tobie też polecam zamiast ruchomego aparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka miała sporą szparę między jedynkami i ruchomy pomógł. Druga koleżanka miała poważniejszą wadę 2 i 3 rosną za wysoko,bo z powodu zbyt szerokich zębów i zbyt wąskiej szczęki nie miały gdzie się wybić ruchomy nie pomógł. Za dwa tygodnie będzie mieć zakładany stały aparat. Podobno widoczne efekty będzie widać najprawdopodobniej już pod koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie znam osoby, której pomógł ruchomy aparat. Ja mam stały i polecam. Trochę się trzeba namęczyć ale efekt niesamowity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wszystko zależy do tego jaka dokladnie masz wadę zgryzu. Akurat w przypadku mojego leczenia wady zgryzu wystaczyl aparat ruchomy. Ortodonta do którego chodze z trójmiasta ma bardzo dyzu wybór aparatów wiec nie tez obawy ze będziesz strasznie głupio wyglądac. http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałem się na inne rozwiązanie, i wybrałem nakładki ortodontyczne od www.clearaligner.pro, które podobnie jak aparaty ortodontyczne prostują skutecznie zgryz i zęby a są zdecydowanie mniej inwazyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×