Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaudynka.

Nie wiem co zrobić. !!

Polecane posty

Gość Klaudynka.

Jest taka sytuacja... Mam chłopaka , który mnie baardzo kocha. Ja do niego coś czuję, ale to chyba nie miłość... Noo.. i podoba mi się oprócz tego jeszcze inny koleś... Tak jakby kręcimy ze sobą... I nie wiem co mam zrobić... Czy wybrać swojego chłopaka, z którym czuję się nie aż tak dobrze , czy też może wybrać tego drugiego... Proszę , pomóżcie.... a tak dla tych , którzy będą chcieli znać mój wiek : 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka'truskawkowa
Jeśli koleś z którym jesteś jest fajny to zostałabym z nim bez wahania:D Też tak kiedyś miałam, zaczęłam się spotykać z 2 potajemnie przed moim, ale z czasem okazało się, że ten co mi się podoba wcale nie jest taki super, jak z początku mi się wydawało:D skończyłam z nim i dalej się cieszyłam z moim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudynka.
też bym tak zrobiła , tylko jest problem w tym , że oni są kolegami. Znaczy nie takimi , że mówią sobie wszystko i wgl.. tylko takimi co skaczą razem na BMX-ach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podtrzymuje temat
myśle że jesteś w takim wieku że jeszcze wszystko przed tobą, możesz się bawić i przebierać, jednak idz za głosem serca to będzie naj leprzy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka'truskawkowa
Idź za głosem serca, ale myślisz że to będzie w porządku wobec twojego? Jakbyś się potem czuła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×