Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ilona18

nie mam orgazmu podczas stosunku...

Polecane posty

od nie dawna współżyje z chłopakiem. to z nim przezyłam swój pierwszy raz. na poczatku wiedzialam, ze moze bolec, ale teraz....nadal czuje ból. jest dobrez przez pierwsze pare chwil, a pozniej jest dla mnie gorzej i gorzej. nie tylko nie sprawia mi to przyjemnosci, ale w dodatku boli mnie. kiedy robi mi palcowke , czuje sie jak w niebie, ale orgazm osiagam tylko wtedy kiedy pomoge mu stymulujac łechtaczke. widze ze jest mu przykro, ze sam nie potrafi mnie zaspokoic, choc naprawde sie stara. jest sporo starszy ode mnie i doswiadczony(mial kilka partnerek). nie wiem co mam zrobic,..chociaz staram sie-i wydaje mi sie ze jestem-bardzo wyluzowana, spokojna, jest odpowiedni nastroj, bez strachu ze nas ktos nakryje...to i tak nie moge dojsc. ehhh nie wiem czemu tak jest. nie myslcie ze mysle o tym podczas stosunku-nie, jestem totalnie wyluzowana, dopeiro po chwili zaczynam sie przejmowac tym, i mysle"cholera! boli mnie to". oczywiscei mowie mu owsyztskim, jak mi dobrze, kiedy przestac i takie tam. dlaczego nie mam tego orgazmu?! help me...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Po pierwsze ból jest prawdopodobnie dlatego, że po chwili wysychasz. Użyjcie lubrykantu. A to, że nie masz orgazmu to nie jest takie dziwne. Pomagaj sobie, stymulując łechtaczkę. Albo może niech on pomaga Tobie. Orgazm, który jest wynikiem penetracji pochwy to raczej trudna sprawa. Rzadko się zdarza, żeby miała go młoda dziewczyna, która współżyje od niedawna. Daj sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
Ilona kobiety dziela sie na 2 typy te ktore osiagaja orgazm lechtaczkowy i te ktore maja pochwowy to nie znaczy ze jestes wyjatkiem i nie ma co sie zamartwiac twoj chlopak prawdopodobnie nigdy sie z tym nie spotkal bo kobiety sa swietnymi aktorkami i potrafia idealnie udawac orgazm pochwowy ty widocznie jestes szczera a on musi zrozumiec ze taki orgazm lechtaczkowy jest tak samo wysmienity jak pochwowy. mozecie nawet przez stymulacji dojsc razem do orgazmu. Odnosnie bolu to widocznie masz problemy z lubryfikacja sprobuj olejek ze slodkich migdalow jest naturalnym lubryfikantem i nie niszczy flory bakteryjnej pochwy, wyluzuj sie bo to nie problem a rzecz naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Tylko z olejkami trzeba uważać jeśli używa się prezerwatyw, bo niszczą lateks. Swoją drogą aniołku, dzięki za radę dotyczącą olejku migdałowego, mam do niego stały dostęp, więc będę używać :) Do tego świetnie działa na skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
Aha i wyzuc prezerwatywy z lateksem powoduja wiele alergi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
U mnie ani u partnera nie powodują :p Ale i tak zaraz przerzucam się na tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, wiem, dosc duzo czytałam na ten temat. wlasnie o to chodzi ze nie wysycham....na poczatku jest okey, ale po chwilei, mam wrazenie jakby to robil za gleboko, wystarczy ze deliktanie sie przekrece to juz mnie boli. naprawde sie staram....on zagaduje do mnie zeby wprowadzic jakies fantazje ale...no co ja mam wprowadzac, jak zwykly seks mnie boli... moje kumpela ma orgazm bez problemu, kurcze, czemu mi sie przytrafilo to ze ja nie potrafie dojsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
Ilonko moze poprostu jestes dosyc plytka.....a towarzyszy ci bol za kazdym razem czy np. jak masz jajeczkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Jeśli masz uczucie, że wchodzi za głęboko to spróbujcie innych pozycji. Najlepiej takiej, żebyś mogła sama kontrolować głębokość penetracji. I powiedz mu o tym, że odczuwasz ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, no nie wiem. moze po prostu za mało doswiadczenia. no nie wiem co jest grane. ehhh, a wy macie orgazm bez problemu? jak to z wami jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świński sen
ciekawe co byście powiedzieli o dziewczynie która nigdy w zyciu nie miała orgazmu przy stosunku ale miała go po przebudzeniu i wie co to orgazm zarówno łechtaczkowy jak i pochwowy? hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
W trakcie stosunku nie mam. w trakcie minetki mi się zdarza. W trakcie masturbacji zawsze. Ale bólu podczas stosunku nie odczuwam, powiedziałabym, że najbardziej lubię głęboką penetrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
ja mam orgazm lechtaczkowy i moje wspolzycie jest na 100% obrotach tzn: no limits nie wstydze sie go i ja osobiscie nie spotkalam sie z mezczyzna ktoremu by to przeszkadzalo i powiem ci ze facetow to podnieca,robie tak zeby dojsc z mezczyzna. ja osobiscie uprawiam sex od 10 lat i nigdy nie postawilam sobie tego problemu. co do bolu to ja odczuwam przy jajeczkowaniu ale wtedy obniza sie macica i mozna miac wrazenie dyzkomfortu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ILONA18 ja mam tak samo... tylko mnie boli przez pierwsze kilka vhwil, pozniej nie czuje nic kompletnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia i julia
ms. jones II jakbym miała na imię ilona to też bym miała problemy ze sobą [czesc Może zacznij od zmiany imienia o rany,żeby się już imienia czepnąc ? :O przeciez całkiem fajne imie ma dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej trysnij inteligencja jones czy jak sie tam zwiesz! nie chce podawac swojego prawdziwego imienia, mimo wszystko nie? wiec spier**** z takimi tekstami. jak nie jestes zainteresowany tematem to wez stad spieprzaj. i mnie nie wkurzaj ok? a wam dziewczyny dzieki:) dobrez jest uslyszec rade od doswiadczonych osob:P i sorry za to moje zdenerwowanie, ale ni cieprpie frajerów ktorzy sie wpieprzaja gdzie nie trezba. niewazne czy to babbka czy facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Jones to babka. Głupia babka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za to ty jestes strasznie inteligentna ze oceniasz ludzi po imieniu. pfff brawo brawo. nei nazywam sie ilona, ale nawet gdyby, to naprawde jestes pusta jesli nastawiasz sie do ludzi pod wzgledem imienia.. hehe az mi cie szkoda. jedyne co cie usprawiedliwia to to ze byc moze masz 15 lat lub mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej lask, mam jeszcze pytanie:P jaki macie stosunek do tego zeby robic gosciowi loda? nie przypadkowemu jakiemus, wiecie, temu ukochanemu z ktorym jestescie dluzszy czas. ale chodzi mi o samo robienie loda? jak wy na to patrzycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oj ludziska i po co sie nawzajem denerwowac?:) wyllooozujcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16. no to stara dupa z ciebie. tak poza tym wszystkiego najlepszego malenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .E tam....
Lody uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek1973
ms. jones jak juz jestes to wypowiedz sie na temat.. miss inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie sheyen:P szkoda czasu na denerwowanie sie z takich powodów:P po prostu porzadek musi byc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię jones
ms jones współczuje towarzystwa, no cóż ciągnie swój do swego hahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, nieźle:p ja własnie tez lubie zrobic facetowi dobrze, powiem wam szczerze ze mnie to podnieca:) a jak sie zabezpieczacie? gumki czy tabletki? czy jeszcze inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×