Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tiktaki górą

jaką macie wade w zroku ?

Polecane posty

Nosze po 6 latach soczewek okulary od 2 lat. Wada krotkowrocznosc (niemala)plus astygmatyzm czy jak to sie tam nazywa... Za rok dwa planuje operacje laserowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam -2,5 faktycznie koniecznie trzeba być pod stałą kontrola okulisty. Ja chodzę tu http://www.okulisci.wroclaw.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Mają dobry sprzęt, ale przede wszystkim bardzo dobrych fachowców. Dla mnie to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebeczka99
Mam sporą wadę bo -7 i -5, a także astygmatyzm ale wystarczyło zgłosić się do Centre de la Vision i mam swoje okularki na nosie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzcie jeszcze jedno miejsce jesli poszukujecie odpowiednich dla siebie soczewek, a jednak wiekszośc czasu spędzacie przed komputerem http://szajna.pl/ Warto sprawdzić tez na stronie w jakim salonie optycznym mozecie szukać soczewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze duzo daje nam tez wymiana okularów, oprawek na nowe, np. w innym kolorze. Od razu też inaczej bedzie wygladala cała nasza twarz :) warto dlatego postawić własnei na dobry salon, w którym idealnie nam je dobiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimba

ja sobie jednak zoperowałam moja wadę wzroku..Optegra w Katowicach jest rewelacyjna. Jestem mega zadowolona z leczenia u nich wzroku i tego jak się mną tam zaopiekowano. W ten sposób wszystko udało się szybko i bezproblemowo załatwić a wzrok teraz mam doskonały. Lentivu okazało się zabawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze wzrokiem nie mam problemu, w koncu czesciowo robie kontrole koncowa. Podobno widze za duzo nawet dzieci w domu narzekaja, ze widze najmniejszy okruszek. Niestety jestem uczulona na kurz i w pracy moje oczy czesto sa zaczerwienione (jakbym niezle dzien wczesniej popila ), pomagaja mi w tym krople do oczu.
Mam jeszcze jeden problem, moje oczy sa rowniez bardzo wrazliwe na swiatlo, to dokucza mi najwiecej podczas jazdy samochodem po zmroku, po minieciu samochodu jadacego z przeciwka przez 1-3 sekund nie widze doslownie nic. No i koniecznie musze mieć okulary przeciwsłoneczne na oczach. Ostatnio kupowałam tutaj: https://trendyopticians.pl/ 

Miejsce polecam bo dostaniesz tam okulary z dobrymi filtrami, poza tym mają tam sporo promocji ostatnio na przeciwsłoneczne ( w koncu jest koniec sezonu). 

Edytowano przez Patkanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja mam po -1,5 na oko....i zdecydowałam się na korekcję laserową w Optegrze w Szczecinie. Bo mam dosyć noszenia okularów,  generalnie bardzo dużo sportów uprawiam i to mi po porstu przeszkadza. a tak to dzięki takiemu zabiegowi wszystko dobrze i sprawnie zrobione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie jest duża wada tak na prawdę ale już bez okularów to się raczej nie widzi dobrze. moim zdaniem operacje wzroku to idealne rozwiązanie i myślę ze warto, jeżeli komuś na prawdę przeszkadza taka wada wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja swoją wadę wzroku poprawiłam sobie i w Katowicach i Optegrze i na prawdę bardzo się cieszę z tego ze tak się udało wszystko sprawnie i dokładnie zrobić! polecam korekcję na stało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×