Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość do mam coś do powiedzenia
ja też to zauważyłam, raz czy dwa razy zadałam pytanie, przy okazji życząc pannom młodym szczęścia itd. i nie doczekałam się odpowiedzi :( Ale to wszystko mówi o charakterach, nie widzę dobrze przyszłości takich małżeństw muszę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam coś do powiedzenia
Ten topik długo nie pożyje. Wszystkie panny młode które się tu wypowiadają zdadzą szczegółową relację ze swojego idealnego ślubu i wesela (oczywiście pozostałe będą miały to w dupie, nawet tego nie przeczytają i rzucą tylko gratulacje) Nie muszę pisać że w tych relacjach pominięte zostaną wszelkie nieprzyjemne szczegóły i wpadki Na koniec napiszą jakie to one są mega szczęśliwe ewunia89 dwa razy się chwali że jej suknia się podarła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAINTERESUJE CIĘ TO
tnij.org/nakx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalę się i co z tego ?!ty mi tego raczej nie zabronisz ! a Ty żalisz się czy chwalisz ze nikt ci nie odpisał na Twoje pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewunii89
ale powiedz mi małżonko, nie uważasz, że to właśnie takie bez sensu, że każda tutaj tylko o sobie i tylko ona a to co ktoś inny ma do powiedzenia już nie jest takie ważne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na tym forum liczy się opinia innych ludzi - ale ludzi których interesuje dany temat a nie piszących czegoś na złość drugiej osobie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam sobie większość wypowiedzi w tym topiku i widzę że znalazło by się sporo panienek którym nikt nie odpisał. Możesz się chwalić ale nie wierzę że nie zauważyłaś że reszta ma to głęboko w dupie, tak samo jak ty będziesz miała w dupie ich relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewunii89
wiesz ja zadałam pare pytań (pod innym nikiem) i nie były to chamskie odzywki tylko grzeczne pytania, nawet dorzuciłam coś miłego w waszą stronę ale nie uzyskałam odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyłączam się
Ja też się wypowiedziałam ale tak samo jak poprzedniczka nikt mi nie odpisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahossik1991
My ślubujemy 10tego i jak z pogodą? Raz kiepsko raz dobrze Niby burza w polsce wschodniej-sprawdzam pogodę dla msc Siedlce-90km na wschód od Warszawy. Kochani nie kłócić się proszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zawsze ktoś odpisał .. nie wszyscy ale zawsze się ktoś znalazł i bardzo dobrze czuje się w tym gronie .. nie wiem czemu i co kogo tu tak naprawdę boli... A po za tym nie warto się kłócić i rozbić złośliwości przecież jak komuś się tu nie podoba nie musi tu zaglądać .. może znaleźć inne forum które mu odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
Witam Was już jako mężatka ;) Nie będę pisać długich relacji bo tak jak ktoś zauważył, niewiele interesuje innych ślub, z którym nie miało się nic wspólnego. Napiszę tylko, że lepszego ślubu i wesela nie mogliśmy sobie wymarzyć, było tak wspaniale, że wracając wczoraj do domu beczałam jak głupia na wspomnienie tych wszystkich fantastycznych chwil. Kolejnym Wrześniowym Pannom Młodym napiszę tylko tyle: Dziewczyny, korzystajcie z tego dnia ile wlezie, tańczcie do upadłego, jedzcie w miare możliwości i nie uciekajcie z sali do pokoju czy "przewietrzyć się" bo ten dzień NAPRAWDE mija jak 1 godzina. Ja tak szalałam, że suknię i buty starłam "w proch" a z małego palca u stopy chyba zejdzie mi paznokiec :D Korzystałam z każdej chwili na maksa a i tak przemineło to wszystko błyskawicznie. Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pogody, to prognozy są różne, ale moja koleżanka powiedziała mi, aby w noc przed ślubem postawiła buty ślubne na parapet, to będzie słonecznie ( podobno działa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żartownisia
wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie niestety
ten dzień mija niepostrzeżenie i potem pozostaje płacz i żal, że już koniec, niestety ten płacz i żal trwa zdecydowanie dłużej niż wesele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusiaczek20
Oj dawno mnie tu nie było, dziewczyny jak tam prognozy pogody na 24 września? Coś wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie w sumie
najbardziej interesuje 10 wrzesień i tarnowskie góry ale podobno ma być 27 stopni i pełne słońce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrzesniowka
Mowili na tvnie w pogodzie, że podobno "kiedy wrzesien z pogodą zaczyna potem cały miesiąc pogoda trzyma" czego Wam mocno życzę :) A do złośliwej osoby, ktora już mimo że mnie nie zna wie że oboje z mężem jesteśmy w rozpaczy bo się pobraliśmy: nie wiem co jest złego w płakaniu ze szczęścia, że własny ślub i wesele było piękniejsze niż w najśmielszych snach ;) Jako mąż i żona czujemy się znakomicie, zwłaszcza, że czekaliśmy na to naprawdę ładnych kilka lat żyjąc już praktycznie jak małżeństwo. Wiele się u nas oprócz mojego nowego naziwska i obrączek na palcu nie zmieni, ale jednak TE słowa usłyszane przed ołtarzem od ukochanej osoby... Nie, tego nie nie da się nawet z niczym porównać...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
nasz ślub tuz tuz:) 24 wrzesień-mam nadzieję,że pogoda dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panny młode na 10 września nie martwcie sie o pogode ma być słonecznie a conaj ważniejsze ma nie padać.. Ja mam ślub 17 września sprawdzilam dzis pogode na tvn meteo i ma być pochmurnie ale ma nie padac i tak sie ciesze bo jak sprawdzalam pare dni temu to pokazywali deszcz... :/ moze jeszcze sie poprawi ta pogoda ;)czym blizej terminu tym wiarygodniejsza pogoda a dziewczynki na 24 wrzesnia musicie jeszcze poczekac dwa dni az bedzie pogoda na Wasz Wielki Dzien ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę to jakośc wytrzymać
a tu co tak cicho, nikt się nie interesuje jutrzejszymi pannami młodymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PM@#$%^&
jutrzejsze panny młode siedzą u kosmetyczek, a juz napewno nie maja czasu na siedzenie przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem jutrzejszą panną młodą i mam czas siedzieć przed kompem, a mój przyszły mąż montuje głośniki w samochodzie. Mi zostało trochę posprzątać, spowiedź załatwiliśmy z rana. Pozdrawiam wszystkie zestresowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna wrześniowka
A ja wszystkim jutrzejszym pannom młodym życzę dużo słoneczka, uśmiechu, radości i oczywiście wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Dziewczyny, cudowne chwile przed Wami, nie stresujcie się nic a nic, wszystko wyjdzie pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mów tak :) Ja mogę już tylko śpiewać z łezką w oku " ale to już było i nie wróci więcej" a Ty ciągle masz ten piękny dzień przed sobą :) Przed swoim ślubem ciągle mówiłam, że chciałabym żeby było już po i żebym już mogła oglądać zdjęcia z uroczystości na spokojnie, teraz sama się sobie dziwię ;) Chociaż przyznam, że tytuły męża i żony dają nam ogrom radości, wreszcie jesteśmy rodziną a tyle na to czekaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×