Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość allejaja

w jakich sklepach internetowych kupujecie sukienki?

Polecane posty

Gość gość
Jest tyle stron i sklepów, że naprawdę dobrą uniwersalną sukienkę można znaleźć wszędzie np. wpisując hasło w wyszukiwarce i szukanie po grafice. Mi bardzo się podobają sukienki koronkowe, które są uniwersalne i nie założę ich tylko na jedną okazję. Polecam ten artykuł: http://iw.bydgoszcz.pl/2018/03/08/uniwersalne-sukienki-koronkowe/

Gość Martynaxx
Ja zawsze stawiam na coś kolorowego! Nie wiedzieć czemu ludzie boją się zakładać kolorowe ubrania czy też sukienki we wzory etniczne. W końcu nikt z nas nie lubi być pomijany, ani ignorowany. Pewność siebie jest ważnym atutem w życiu każdego człowieka. Pozwala nam zdobywać cele i przełamywać się w kłopotliwych dla nas sytuacjach.http://www.pr (...)astroj/

Gość gość
www.aleksandrashop.pl Polscy producenci , najwyższa jakość , 100% zadowolenia. Konkurs ! Na facebook’u 300 zł na zakupy !

Gość Siwiec
www.aleksandrashop.pl Często są kupony rabatowe np -25% wiec najlepiej śledzić stronę i wtedy upolować coś idealnego

Gość ssabinkaa
Też zamawiam w necie, o wiele szybciej. Zobaczcie jakie cudo odkryłam- sklep Angell. Suknie, spódnice dla kobiet lubiących limitowane kolekcje. Polscy projektanci, najlepsze materiały przeważnie włoskie, świetnie wykończone. Ja jestem oczarowana kolekcją , od razu zamówiłam tą zwiewną sukienke na wesele kuzynki https://angell.pl/pl/sukienki/75-241-sukienka-mia.html#/25-rozmiar-xs_s/41-kolor-wzorzysty

Gość StrelicjaW
Hej wszystkim. Moim zdaniem godny polecenia sklep to www.roseblack.pl Duży wybór sukienek na każdą okazję. Robiłam zakupy już 5 raz i zawsze byłam mile zaskoczona. Szybko wysyłaja towar zatem nie trzeba czekać na zamówienie jak to jest w przypadku innych sklepów

Gość Kamila1312
Ja ostatnio często kupuję na http://welldressed.pl/. Stosunkowo nowy sklep, ale mają duży wybór PRZEDE WSZYSTKIM POLSKICH MAREK, co bardzo sobie cenię. Także jak najbardziej mogę polecić :)

Gość teklazz
Znalazłam całkiem niedawno nowy e-butik Octavilla, mają fajne sukienki najnowszych kolekcji z Włoch i innych europejskich krajów. Na https://octavilla.com/sukienki są sukienki w różnych kolorach i wzorach jakie zobaczycie na wybiegach. No i obsługa butiku na wysokim poziomie.

Gość gość
Ja najchętniej kupuję w Carry, bo pasują mi do pracy. Także ten sklep mogę polecić.

Gość gość
Unikalne sukienki dla swoich druhen zamawiałam w lejdi.pl z idealnym dopasowaniem aplikacji. Akurat miałam motyw pereł na weselu i sukienki też były w tym stylu. Bardzo dobra współpraca i szkoda, że wcześniej nie słyszałam o tym sklepie.

Gość gość
Ja kupuję sukienki codzienne w sklepie internetowym https://rozmiar32.pl/ Polecam:) Mają sukienki fajne, uniwersalne, nietuzinkowe, świetnie leżą na figurze, na czasie, dobre ceny, jakość super, szybka realizacja:):)

Gość gość
Kupowałam w Laurelli, Lecollet, a tydzien temu kupiłam dwie zielone <3 z Poppy Bee, na www.poppybee.pl Jakość tak samo fajna jak w Laurelli, materiał nawet lepszy <3 grubszy, taki konkretny no i ta zieleń <3 kocham zieleń - jestem brunetką, wiec dla mnie idealny kolor :)

Gość Denika

Jak dla mnie, to lepiej kupić stacjonarnie. Tym bardziej, jeśli chodzi o sukienkę na tzw. 'wielkie wyjście'. Ja od jakiegoś czasu większość tego typu ubrań kupuję w Warszawie, w CH Land (Galeria Milano). Mają włoskie ubrania, świetnej jakości. Nie zdarzyło się jeszcze, żebym wyszła stamtąd z pustymi rękami:)

Gość martaa78

W butelkowej zieleni poszukaj lejdi.pl/index.php?szukaj=amelia&d=szukaj&szukaj_opis=1, jak jesteś ruda 🙂 U mnie się fajnie sprawdziła rozkloszowana ...enka. Moja ulubiona opcja na ważniejsze imprezy, gdzie jest sporo tańca i latania od stolika do stolika 😄 Ten sklep mnie nigdy nie zawiódł, jeżeli chodzi o dopasowanie rozmiaru.

Gość Stacjonarne

Ja ...enki tylko w stacjonarnych. Nie ma opcji, ze nie przymierzę, bo mam wrażenie, że rozmiar ...enek nie dotyczy i mam całą gamę rozmiarów w szafie. Co do sklepu, to kocham ...enki Violi Piekut na specjalne okazje, a na co dzień różne sieciówki albo nawet lumpeksy.

Gość Truskawkowesny

Ja odkryłam ostatnio świetną stronę z ...enkami na różne okazje.
http://da-italia.com/
Jakość super, szybka wysyłka. Polecam!

Gość martaa78

Bordowy ma podobno zdominować rok 2019, więc już sobie kupiłam na wieczory ważniejsze lejdi.pl/p9516,bordowa-dluga-suknia-wieczorowa-z-kwiatami-3d-bordowe-dlugie-...enki-wieczorowe.html. Kwiaty stanowią w tej sukni motyw przewodni, a mam w sumie dziecięcą urodę, więc tym bardziej do mnie pasują. Jak masz podobny typ urody to jeden z lepszych wyborów.

Gość www.m3gustapl.com

Polecam stronę www.m3gustapl.com

Gość Vistka

Często mam problem z zakupami i dobraniem odpowiedniego rozmiaru – ze względu na spory wybór i rożna rozmiarówkę. Także ja tam lubię kupować ze względu na to że zawsze coś znajdę! Jest bardzo ok

Gość Bika

ja zdecydowanie wolę sklepy stacjonarne i to nie sieciówki ale małe sklepiki. I moim odkryciem ostatnio jest Butik Modna we Wrocławiu. Mają różną rozmiarówkę, duzy wybór - warto tam zaglądnąć bo zqawsze można coś fajnego znaleźć!

Gość Marta

Polecę sklep Isel Onir – bardzo przyjazna atmosfera, można się tutaj dogadać odnośnie projektu sukni jej wymiarów czy wykończeń. Szyją na wymiar, szybko, bo generalnie trzymają się dwutygodniowych terminów ale są w stanie suknię przygotować nawet w parę dni.

Gość Julia

Na duże okazje wypożyczam! Nie kupuję 🙂 Uwielbiam te opcję która daje E-Garderobe.com, bo dzięki temu mogę nosić za każdym razem inną kreację ❤️ 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.