Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość allejaja

w jakich sklepach internetowych kupujecie sukienki?

Polecane posty

Gość kupuję w necie
super jestwww.facebook.com/mimistreetfashion sprzedają też na allegro i jest teraz konkurs w którym można wygrać ich ciuchy na facebooku

ja kupiłam tutaj czarną : allegro.pl/sukienka-lux-kobieca-rozkloszowana-skora-max-mod-i4048429159.html świetnie się układa.

Gość gość
ja zakupiłam ostatnio przepiękną sukienkę na wesele w sklepie internetowym yulla.pl. To bodajże Polski producent więc wykonanie SUPER i oczywiście w modnym fasonie i kolorze. Nie kupuje zazwyczaj w necie ale ostatni zakup zmienił moje przekonania. Wyglądałam w niej bosko :)

Gość gość
Ja w różnych sklepach internetowych,nie potrafię wyróżnić chyba jednego w którym kupuje sukienki,jest kilak godnych uwagi,ale zawsze warto skorzystać z porady specjalisty www.Wizaz.waw.pl

Gość gość
Hej Polecam sukienki polskich firm takich jak figl i nife (już ktoś o nich wspominał wyżej), np. ze strony www.farita.pl duży wybór kolorów i fasonów i korzystne ceny. Ja mam Figl 162 i Figl 122 i jestem mega zadowolona.

Gość aniaWawa
W sieci znajduje się również sklep http://www.vintageladies.pl/ W ofercie różne sukienki, ale takie w stylu vintage, więc takie trochę inne niż te z sieciówek.

Gość gość
ebay, dostawcy z Chin i Esprit

Gość Majka9887
Piękne sukienki ale nie tylko zawsze są na ChicOutlet. Są te same modele jak na Zalando tylko o 1/3 taniej ! Polecam wszystkim :)

Gość gość
Czy ktos z was kupowal na sukalu.pl?? Nigdzie nic nie ma na ich temat....suknie maja cudne ale ani adresu ani telefonu ani bloga i nikt nic nie wie...a moze wiecie gdzie zamowic suknie na specjalne okazje...wesele.. studniowka ...slub...

Gość gość
Ja kupuję sukienki w sklepie Desperado London www.desperadolondon.com. Co ważne, sukienki są szyte w Polsce! Naprawdę warto.

Gość gość
Ja sukienki i bieliznę kupuję w sklepie http://elcanto.pl/ fajne ceny jak na markową odzież. Pozdrawiam

Gość maturzystka z klasą
ja kupuje online na www.ChicOutlet.pl mają praktycznie non stop coś w wyprzedaży

Gość Ania mark
Zalando i Dorotka Butik na face :)

super sukienki w cenie 30-50 zł są na factoryprice.pl Polecam !

Gość gość
Ja często odwiedzam secondo handy ,ale jednak z jakością bywa tam róznie. Jeśli ktoś lubi ciekawe , kobiece a czasem ekstrawaganckie i nietypowe kreacje to polecam ubrania z http://evita.com.pl/ ładne szycie , dobra jakość ubrań, a także szeroki wybór MODNYCH sukienek, garsonek . :) - niekonieczne znane marki,ale jakość dobra :)

Gość gość
Ogólnie na Allegro a ostatnio przymierzam się do zakupu sukienki z wycięciami na www.squarestore.pl

Gość Olllllllla
Uwielbiam chodzić w sukienkach. W mojej szafie znajdą się może 3 pary spodni?! Sukienki są tak kobiece, kocham po prostu :) Kupuje w sklepach internetowych bo moim zdaniem tylko tam znajdę coś wyjątkowego, coś w czym nie chodzi pół miasta i za nieduże pieniądze. Nie lubię zlewać się z tłumem, ostatnio kupiłam zupełnie inne sukienki na mywishlist.pl i oczywiście na Allegro, ale muszę mieć dużo wolnego czasu na szukanie. To wszystko co mogę dodać od siebie :)

Gość gość
Cześć dziewczyny. Mamy przyjemność zaproszenia was do naszego sklepu na facebooku - "Puendi Moda". U nas kupicie ubrania tylko Polskich producentów, wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Odwiedź nas i przekonaj się. KONKURS Do wygrania rozkloszowana spódniczka,dołącz do nas i wygraj!!! Konkurs ważny do 13.06.2013 do godziny 22.30. Kupujcie i wygrywajcie fantastyczne spódniczki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na facebooku. Puendi

Gość domigosia
Różnie i przyznam się że jestem bardzo zadowolona, ostatnio moim ulubionym sklepem i marką jest sugarfree, być może dlatego że ten sezon mam zapełniony wszelkimi uroczystościami i musiałam kupić kilka eleganckich sukienek.

Gość rozowatruskawka
Ja ostatnio kupiłam sukienke na wesele tu: www.e-moho.pl Jestem zadowolona z jakości, teraz się czaje,żeby kupić sobie jakąś do śmigania na codzień

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się