Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość różyczka301

Rozowe platformy

Polecane posty

Gość gupeek
o kurwa jakie to brzydkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkfghj
lubie platformy ale te są obrzydliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie podobają :) w koncu lato mamy :P a przyszły już do Ciebie? ciekawa jestem czy tak wysokie buty w tak niskiej cenie mogą być dobrze wyprofilowane i nadawać się do chodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka301
Jeszcze ich nie mam, ale chodzenie na takiej szpilce nie sprawia mi zadnego problemu. Lubie takie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nosze bardzo wysokie szpilki ale niestety musze wydac na nie zawsze troche grosza i dopiero wtedy są naprawdę wygodne. Raz pokusiłam się na takie "cudeńka" z allegro za 100 zł i leżą w szafie ubrane może z raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szoku nie doznalam. Fason jest generalnie ok, no moze paskiem w kostce, ktory jest zbedny, ale generalnie zalatuja tandeta. Nie wiem czy to przez ten polysk polaczony z rozem (ktory nawiasem mowiac bardzo lubie). Juz w Primarku mozna dostac lepsze za 10f ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moze to tylko wina zdjec, nie twierdze, ze w realu nie beda wygladac dobrze :) A i zgadzam sie z dziewczyna powyzej, takie buty allegrowe moga byc cholernie niewygodne i doswiadczenie nie ma tutaj nic do rzeczy, jesli but jest fatalnie wyprofilowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkowosc
dla mnie bomba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynkowosc
ale bardziej na zasadzie 'mieć dyżurne' w szafie :D na co dzień preferuję empire, baby doll i casual ale też mam srebrne platformy i lateksowy kombinezon ;) a tak dla lepszego samopoczucia i efektu w .... sypialni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze sobie patrze na te butki jeszcze raz i myśle co z nimi nie tak ... i ha! mam! Otóż platforma, obcas wszystko ok tak jak lubie ale mają tą podeszwę taką dziwną przez całą długość stopy - tak jakby na wysokości podbicia ale 180 stopni w dół (ten fragment podeszwy który nie opiera się o podłoże - zawsze jest cieniutki jak wkładka do buta i wtedy jest ładnie) - w tym wypadku sprawia to wrażenie buta dla kogoś chorego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka301
Widze ze niektorym paniom moje butki sie naprawde podobaja. Dla mnie roz jest bardzo sexi i zawsze maluje paznokietki w tym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edrftgyhujik
i pazury tez masz w tym kolorze??? O boze to od razu widac kto kupuje takie paskudztwa,tak jak napisała anxipanxi w Primarku platformy są przepiękne(pomimo,ze sklep niszowy.A ten pasek..:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka301
Mam juz swoje rozowiaste buciki sa dobrze wyprofilowane i stabilne i caly wieczor w nich smigam po domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umcy umcy
jakie straszne te buty!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różyczka301
Wcale nie sa straszne i fajnie prezentuja sie na nozce i ten obcas 15 cm mmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×