Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strawberrrrry

Listopad >>2010

Polecane posty

Gość blackly
yyy? to ja nie wiedzialam... masakra tak duzo.. ja zobacze co mi w przychodni powiedza...co doradza..jak na razie nic nie planuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytam na drugim forum listopadówek to kilka już urodziło , a Wy jak się trzymacie? Czujecie już coś, że to niedługo? Mnie ostatnio w nocy budzi taki dziwny skurcz strasznie boli a potem zasypiam i nie wiem czy jest ich więcej czy nie. Trochę się boję że to niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z trzy tyg temu też budziły mnie skurcze, ból jak na miesiączke i ogólnie mało przyjemny, teraz odpukać nic nie czuje. Tydzień temu byłam u lekarza, szyjka zamknięta, więc chyba jeszcze troszke pochodzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to troche się uspokoiłam :) noo właśnie ból jak na okres tylko trochę mocniejszy, ja lekarza mam dopiero za tydzień :( A jutro na ktg idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listopadówka5454
A czy odszedł wam już czop? Mi odszedł w środe.. taki krwisty.. i od tamtej pory bóle jak na okres:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
mi tez nie;/ szczerze mówiac nawet nie wiem jak to wyglada :P tzn ze jak ten czop wychodzi to jest krew? :/ jak to wgl wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie bardzo wiem jak to wygląda. Mam nadzieję że nie rozpakuję się przed czasem.Mam jeszcze dużo przygotowań i niedokończony remont.Śmieję się że jeżeli zacznę rodzic przed terminem to zacisnę nogi i małego nie wypuszczę ;-) Niech siedzi grzecznie w brzuszku i się nie wydurnia :-) Ma jeszcze przed sobą kilka tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Ja nie mialam internetu teraz siedze na kaffe... Czop wyglada mniej wiecej jak zelatyna zabarwiona krwia lub jest rozowawa. Ja mam termin 1.listopad tyg ale jeszcze jestem 2in1. Ostatnio bylam w szpitalu bo mialam ostre zatrucie pokarmowe ale lekarze sie bali ze to cos gorszego wiec dni kilka lezalam pod kroplowka bo wszystko co zjadlam odrazu zwracalam. Brzuch mam juz prawie na kolanach. Ciezko sie juz zrobilo... Jak sie czujecie? Bo mnie kzyrze napie... (bola) strasznie i skurcze mam juz czesto ale pojedyncze. Tak pozatym to czuje sie OK i mam nadzieje ze dzieciatko poczeka do terminu. A wlasdnie wiecie co to jest wirus australiano? Na necie nie moge nigdzie wyczytac. A robili mi taki test w szpitalu. Wyszedl negatywnie ale jestem ciekawa co to jest. A jak mi tlumaczyly to nie zabardzo zrozumialam co mowia... Pozdrawaiam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Malvka współczucia z powodu zatrucia:-((namęczyłaś się. Nie mam pojęcia co to za wirus. Co do czopu to u mnie jeszcze siedzi na swoim miejscu. Ale jestem strasznie wkurzona, moja "super" koleżanka, która pożyczyła mi ciuszki dla dzidziusia nagle każe mi wszystkie oddać, bo stwierdziła, że stać mnie , żeby sobie kupić. No cóż dla mnie logiczne, że coś bym kupiła za to w dowód wdzięczności dla jej synka. Strasznie dziecinne i prostackie zachowanie, ona sama mi zaproponowała, że da mi wszystko bo bezsensu na początek kupować bo dzidzia bardzo szybko rośnie. poprostu brak mi słów, jestem tak zagotowana, że nawet nie ppotrafie dokładnie opisać tej sytuacji wam, ale musiałam się troszkę pożalić":-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _maly_geniusz_
http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-polskie-litery-i1272108722.html Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Mam do zaoferowania zestaw edukacyjny składający się z 32 liter o wysokości 10,5 cm., w pięciu żywych kolorach: czerwony wpływa stymulująco i energetycznie, niebieski działa kojąco i wyciszająco pomarańczowy pobudza, motywuje do działania, zielony działa uspakajająco, odstresowująco żółty ma działanie antydepresyjne, stymuluje na układ nerwowy, rozwesela. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. W zestawie znajdują się polskie litery!!!!!!! Do sprzedania posiadam również cyferki oraz zestawy o wysokości 19,5 pytania na maila maly.geniusz@wp.pl http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1272108956.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawnooooooo tutaj nie zaglądałam... Z tego co czytam nie tylko ja mam bóle podbrzusza i skurcze takie, że brzuchem mogłabym orzechy trzaskać (strasznie twardy)- trochę mnie to pocieszyło ;) Niestety doszedł do tego ból spojenia łonowego przy wstawaniu/siadaniu/staniu/chodzeniu. Czasem boli tak, że mam problemy żeby wstać i dlatego lekarz zastanawia się nad wcześniejszym rozwiązaniem przez cc 😭. Co do czopu- mój też nie odszedł, ale mam jeszcze czas. Aczkolwiek cały czas zastanawiam się czy napewno zauważę go wtedy kiedy to będzie to, czy go nie "przegapię" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo okazało się, że urodzę geniusza :P mały ma trochę duży łepek jak na swój tydzień, ale wszystko jest w normie więc chyba nie ma się czym denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ból spojenia łonowego też miałam straszny, ledwie chodziłam, wstawałam dosłownie ze łzami w oczach. Na szczęście od pewnego czasu się zmniejszył, jest do wytrzymania, a mój lekarz powiedział, że to normalne i należy się poprostu oszczędzać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kazał mi się oszczędzać i jak najmniej chodzić, nie nosić nic cięższego itd. Mówił, że będzie to cały czas kontrolował bo nie chciałby żeby doszło do rozejścia się spojenia łonowego... Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ej dziewczyny....a ma któreas z WAs ze tak powiem...nawał pokarmu ?XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawał pokarmu hehe ja się boję czy wogóle będe miała :D bo powinna już jakaś siara lecieć a u mnie nic a nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
zazdroszcze...bo ja sie juz z tym mecze 2-3 miesiace...ciagle leci;/ ciekawe od czego to zalezy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi siara podcieka ale nawałem bym tego nie nazwała. Takie pojedyńcze kropelki. Kurcze straszycie mnie tym bólem spojenia łonowego.Ja miałam je kilka lat temu pęknięte.Do tego połamana miednica...Jutro mam konsultację z ortopedą.Ciekawe co powie i czy pozwoli mi rodzic sn. W sumie jak na razie w żaden sposób nie odczuwam że miałam jakikolwiek uraz,ale nie chciałabym żeby mi coś przy porodzie trzasnęło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
bu jak miałas połaamana miednice to moze byc problem... a myslicie ze przy porodzie sn..bardzo rozejdzie sie miednica? bo zastanawiam sie czy po porodzie jest mozliwe wejsc w spodnie przed porodu XD nie chce miec tylka jak słoń:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blackly- spokojnie ;) wejdziesz w te sprzed porodu a jak się bardzo postarasz to i w jeszcze mniejsze. Miednica podczas porodu "luzuje" się nieznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ciezko mi w to teraz uwierzyc;p zwłaszcza jak patrze na wage;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam już z 17 kg, najgorsze jest to, że teraz ciągle mi sie chce jesc, oczyiscie staram sie nie przesadzac ale 20 kg na plusie murowane do konca ciązy. Jednak jestem dobrej mysli, kolezanka przy obydwu ciązach przytyla 27 kg i bez iekszego odchudzania wrocila do wagi sprzed i nawet jeszcze lepszej figury. Antena nie martw sie, najważniejsze ze narazie nic cie nie boli:-)daj znac co powie ortopeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ja mam narazie +10 ... ale bogu dzieki ciagnie mnie tylko do owoców XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ortopeda stwierdził że mogę rodzic sn. Ciekawe, bo nawet do mojej karty nie zajrzał. Ogólnie wizyta trwała może 5min...Zero badania, nic. Trochę dziwne... Ja mam 16kg do przodu-właśnie się zważyłam.Na razie nie panikuję bo przy moim wzroście to się gubi (1,76) tym bardziej że wcześniej byłam trochę za szczupła. Zobaczymy jak będę wyglądac po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam + 11kg... mam nadzieję na maksymalnie 1 kg więcej. Co do czopu... widziałam, że pisałyście coś na jego temat, ale nie widziałam (może przeoczyłam) jego opisu. Jak to ma wyglądać? Czym to się różni od upławów?? Dzisiaj w nocy miałam okropny (tzn przypuszczam że to było to) skurcz :o obudził mnie silny ból podbrzusza, na szczęście minął i już sie nie powtórzył. Jeszcze jedno pytanie- macie wynajętą położną? Ja planowałam wynająć, ale niestety w szpitalu w którym planuję rodzić, "usługa" ta jest dostępna dopiero od niedawna i póki co nie ma chętnych położnych... :( Miało być tak kolorowo a okazało się, że zzo też będzie raczej niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
no dziewczyny pisały ze to cos zelowe xD i zakrawawione.... hmm tez mam mocne skórcze podbrzusza T_T a jeszcze mały dokłada kopniaki i masakra xD niemoge sie juz doczekac zeby poczuc sie tak lekkoXD i zeby nikt nie kopał . xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antena to niezły ten ortopeda;/;/;/ale myśle, że wie co mówi, choć rzeczywiście mógł by zbadać czy choć zajrzeć do karty, eeh szkoda słów;/Co do położnej to ja mam wynajętą, koszt 600zł, ale podobno warto, zwłaszcza, że nie będę ciągnąć na porodówkę męża. Co do ZZO to mogę tylko sobie pomarzyć, standardowy tekst:brak anestezjologów. Także trzeba zacisnąć zęby:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×