Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co za czasy

W dzisiejszych czasach jest moda prostytucka

Polecane posty

Gość Co za czasy

Kobiety ubierają sie tak z pewnością po to by przyciągnąć uwagę mężczyzn ale wyglądają jak prostytutki. Mężczyźni, czy Wam sie to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Czy ktoś odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugk57ihl6
przejrzyj sie w lustrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Codziennie się w nim przeglądam i nie mam sobie nic do zarzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
I co, mam wyglądać jak prostytutka? Nie chodzę ubrana jak zakonnica ale prostytutki też nie przypominam. Moje koleżanki tak wyszły ubrane i facet wziął je za prostytutki. Chciał je przelecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to jest moda prostytucka? Bo wg mnie dekolt do pasa, mini do połowy dupy i bardzo widoczny pas do pończoch lub koronka od nich. Takich kobiet ja na ulicach nie widuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
"A co to jest moda prostytucka? Bo wg mnie dekolt do pasa, mini do połowy d**y i bardzo widoczny pas do pończoch lub koronka od nich." Przecież nawet takich ubrań nie ma. Za to bardzo krótka spódniczka i dekold taki że odkrywa nie małą część piersi to już należą do mody prostytuckiej. Widziałam jak wyglądają prostytutki, właśnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Ciekawe, że nie ma ubiorów prowokujących dla mężczyzn. He he, nie dałoby to żadnego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Należą wobec Ciebie Jak kobieta jest zgrabna, szczupła, ma fajne nogi to jak najbardziej pasuje jej krótka spódniczka. Jak ma fajne piersi to czemu nie miałaby ich eksponować. Nie rozumiem Twoich problemów. Może zazdrośc ze kolezanki zaczepił facet a nie Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Taaa, zazdrościsz. Ja jestem piękna i nie muszę się ubierać wyzywająco. I tak mam powodzenie. I czego miałabym zazdrościć? Tego że facet wziął je za prostytutki? Ja im raczej współczuję. I nie tylko według mnie taki ubiór należy do mody prostytuckiej bo według tego faceta też i nie tylko. Poza tym jak już napisałam prostytutki tak właśnie chodzą ubrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
I to, że kobieta jest zgrabna, szczupła to nie znaczy że ma wyglądać jak prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Oczywiście, że tak. No i w dzisiejszych czasach nie tylko prostytutka, bo jak juz napisałam teraz tak ubiera się nie jedna kobieta która nie jest prostytutką. Taka moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Wyjdż na ulicę tam gdzie stoją prostytutki i zobacz jak są ubrane. Właśnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiiaaaa piękna
jak jeszcze sprobujesz nas przekonac, jaka to piękna nie jestes ? Oj jednak cos mi sie wydaje, że kompleksy przemawiaja hehe Dlaczego młoda, zgrabna dziewczyna ma ukrywać wszystko ? Oczywiście bez przesady, nie mowie zeby nosic cyce na wierzchu i mini z gola dupa prawie. Ale uważam, ze swoje atuty nalezy eksponowac i nie ma nic w tym złego. A jak kobieta jest piekna, to tak czy tak zainteresowanie facetow wzbudza. I ciekawa jestem jak te Twoje koleżanki byly ubrane i w jakich miejscach się obracacie, skoro faceci prostytutek szukaja to musza byc nicekawe miejsca. A tak jak Ty ględzą zazwyczaj niezbyt urodziwe panienki, ktore po prostu zazdroszczą i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodze w miejsca gdzie sa prostytutki. Ale widze że Ty tak, skoro taka obeznana jestes. Po 2 zdjęcie które wkleiłam przedstawia normalna sukienke, nawet nie za bardzo krótka. Załóz habit, przy Tobie kazda bedzie wygladala jak prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Nie mam żadnych kompleksów. Po prostu jestem porządniejsza. Podobam się facetom, mam wielu kandydatów a to znaczy że nie jestem mało urodziwa. Moje koleżanki były na mieście i to usłyszały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
No czasem widywałam prostytutki bo mieszkam nie daleko miejsca gdzie one bywają. Współczuję im. A to że dziewczyna nie przypomina prostytutki to nie znaczy że ma od razu zakładać habit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaa piękna
To powiedz może jak wg Ciebie powinna się ubierać młoda, zgrabna kobieta by nie wyglądać jak prostytutka ? Spódnica z ciemnego dżinsu do kolana i T-Shirt oczywiście bez dekoltu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam wygląd nie świadczy o tym czy jestes porzadna czy nie. Ja czasami chodze w mini i z dekoltem i nie wygladam jak prostytutka - chociaz pewnie wg Ciebie tak. Czasami chodze w spodniach, czasami w zwykłym, dresie. Czego bym nie ubrała jestem tak samo porzadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
No na przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
To co jest na zewnątrz jest i wewnątrz człowieka. Jego pomysł jak ma się ubrać zrodził się w głowie i potem ma to odzwierciedlenie w ubiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaa piękna
Ja chodzę w mini bo mam długie zgrabne nogi i nie widze powodu żebym miała je ukrywać :) Jeszcze nikt mnie za prostytutkę nie wziął, nie zachowuję się prowokacyjnie w stosunku do mężczyzn. I z prostytutką nie mam nic wspolnego. Mam zasadę, jak odsłaniam nogi, to nie eksponuję góry , i na odwrot. Chociaż teraz latem, jak jest gorąco , to pewnie wg Ciebie tak jak 90 % dziewczyn o tej porze roku ubieram się prostytucko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile ktos ma ladne cialo, to niech i chodzi nago. Przynajmniej milo popatrzec :D Ale jak komus sie boczki wylewaja spod przykrotkiej i przyciasnej bluzki, to mnie to odrzuca. Ale mam to gdzies, niech kazdy sie ubiera jak mu sie podoba. A najbardzije krytykuja i tak zakompleksione panny. Ale pisz w sieci jaka piekna i wspaniala jestes, moze kiedys uda Ci s ie oklamac sama siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
Nie koniecznie osoba która nosi mini musi być prostytutką. Nastały takie czasy że dużo dziewczyn tak się ubiera a nie są prostytutkami. Ale napewno jeśli chodzi o przestrzeganie zasad religijnych to albo nie są wierzące albo są wierzące powierzchownie. W przeciwnym, razie nie chodziłyby tak ubrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za czasy
"moze kiedys uda Ci s ie oklamac sama siebie" Ja nie muszę sobie wmawiać że jestem piekna żeby w to uwierzyć. Ludzie tak o mnie sądzą. A z resztą, nie będę udowadniać coś co jest prawdą. I tak nie koniecznie sądzą zakompleksione panny. Sądzą tak też porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa piękna
A co Cię to obchodzi jakie ktos ma przekonania religijne ? Ja jestem akurat niewierząca, ale czy wierzące dziewczyny nie mogą pokazać trochę ciała ??? Moim zdaniem przesadzasz. Podaj przyklad, jak powinna sie ubierać dziewczyna, żeby nie wyglądać prostytucko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyrażniej mamy inna definicję "porzadnosci". Ja porzadna nigdy nie nazwalalbym osoby, ktora obcych ludzi a co gorsza swoje kolezanki wyzywa od dziwek a obcych ocenia po ubiorze. To raczej ograniczenie umyslowe i brak otwartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×