Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mazda81

Tanie zamienniki

Polecane posty

Gdzie kupić tanio zamienniki tuszy do drukarki? Jak zobaczyłam cenę oryginału, to zwątpiłam. Kogo stać żeby przy prężnej eksploatacji kupować oryginały. I po co? Znacie jakieś zaufane miejsce w sieci gdzie można kupić zamienniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samemu też można napełniać
Kup zestaw do napełniania, tylko nie każdy certridge można napełnić. Jeśli drukarka na gwarancji to zamieników sięnie stosuje, jakby co to nie uznają gwarancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy "prężnej eksploatacji" to lepiej było kupić laserówkę, wyjdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można napełnić samemu, ale trochę roboty przy tym jest i można sobie zapaskudzić wszystko dookoła jak się ma pecha :D :D A dobre zamienniki mają na przykład na sklep.doktortusz.pl - są o połowę tańsze od oryginałów, a jakoś nie zauważyłam, żeby jakościowo się różniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też ich używam. Są tanie i niezawodne. Różnica w cenie między oryginałem do mojej drukarki a zamiennikiem wynosi ponad sto złotych. Jeszcze nie upadłam na głowę. A ten sklep ma w dodatku usługę regeneracji i skup. Sprzedają też drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malataka
wiesz co ale gdybys podala nazwe drukarki to moze byloby latwiej pomoc... bo nie zawsze jest tak ze zamienniki sa lepsze chociaz tam tansze o pare groszy... wiadomo ze trafia sie takie oryginaly ktore sa bardzo drogie ale jednak chyba sie nie oplaca inwestowac w zamienniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zestawy do napełnienia to zbędne papranie się jak dla mnie. Wolę zamówić przez internet i mieć święty spokój. A ile się czeka na przesyłkę w tym dr tuszu? Bo mój rekord w zakupach on-line to było ponad dwa tygodnie, ale dlatego, że ktoś późno wysłał po prostu. Jak z obsługą klienta tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazekaspjan
zamienniki to zło, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego piszesz, że zamienniki to zło ??? Wiem, że nie jest to na pewno to samo co oryginalny tusz, ale ja przynajmniej ani w jednym ani w drugim nie widzę jakieś specjalnej różnicy. Tzn, w jakości wydruku. Ale widzę, za to różnicę w cenie. Zamienniki są zdecydowanie tańsze. Tylko ważne jest jeśli decydujemy się na ich zakup, wybrać takie najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Zamienniki to żadne zło - jak firma nie jest w stanie ustalić cen, które zadowolą konsumenta a sa na tyle mądre inne firmy, które stworzą zamienniki to nie jest "zło". To już oni miedzy sobą niech sobie ustalają, ale jak dla mnie zamienniki to idealne rozwiązanie (bez nich ceny oryginalnego tuszu całkiem by powalały) - i tak czasami przy oryginale bardziej się opłaca wymienić cała drukarkę niż kupować tusz - i tu nas ratują zamienniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzajcie z takimi określeniami wielkimi. Szczerze powiedziawszy, to jeśli miałabym do wyboru oryginał w takiej cenie jak zamiennik, to kupiłabym oryginał. maya dobrze napisałaś, to jest absurdalne, że czasami ceny drukarek zbliżają się do cen tuszów..nadal czekam na opinie o tym sklepie, dr tusz, wkrótce mi się kończy toner! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazekaspjan
ano chociażby dlatego że wiem ile mniej wydajny jest taki zamiennik nie mówiąc o częstotliwości psucia się drukarek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella89
A ile mozna zaoszczedzić na tych tańszych zamiennikach ,czy to rzeczywiscie sa jakieś koszty na których mozna cos zyskac ? czy to tylko taka praktyczna nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazekaspjan
obawiam się że to kwestia nazwy i ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyelement
Zamienniki - jak sama nazwa wskazuje, mają ZAMIENIAĆ, ZASTĘPOWAĆ coś ORYGINALNEGO, dlatego trudno byłoby, żeby coś zastępujące było równie dobre, jak coś pierwotnego. Szkoda tylko że niektórzy chcą udowodnić że jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę chyba przesadzacie pisząc, że zamienniki to zło itd. Pewnie mieliście złe doświadczenia (też mi się zdarzyło kupić słabej jakości zamiennik i się obraziłam na pewien czas), ale jeśli mam do wyboru tusz do mojego hp za 117 złotych i za 50 http://sklep.doktortusz.pl/hewlett-packard-c-43_76_240.html to zdecydowanie biorę ten za 50 i wcale nie widzę dużej różnicy. Szczególnie, że zamiennik ma większą pojemność i co za tym idzie wydajność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya123
Dokładnie! Nie ma co się rozwodzić nad tym czy to jest złe czy nie do póki ktoś nie potrafi podać naprawdę konkretnego przykładu, który się powiela to nie ma o czym dyskutować. Ja tez kupuje na tej stronie i bardzo jestem zadowolona i z zamienników i z ich obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyelement
No ale jak zdarza się kupić złej jakości zamiennik, połowę tańszy od oryginału i zaraz potem trzeba kupować drugi to chyba opłacalnośc takiego procederu stoi pod znakiem zapytania, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella89
Ale z czego sie bierze to ze jednak te zamienniki powoduja ze drukarki staja sie bardziej awaryjne? Czy tomoze byc wina zamienników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyelement
w 99%przypadków to będzie wina zamienników, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabella89
o , jak dobrze to uslyszec tak wprost. No tak ,a ludzie sie jednak dopatruja tego ze moze drukarka jest kiepskiej marki i stąd jej czeste awarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widać i tu sprzedawcy
oryginałów sieją propagandę!kupując drukarkę najpierw pytamy o tanie tusze-wiele sklepów komputerowych takowe posiada,ja od kilku lat kupuję tusze za 10 zł,a mojej drukarki canon już dawno nie produkuje-bo nic by nie zarobili!awarii nigdy nie było,a drukarkę mam od 5 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie polecam zamienników, ale może po prostu źle trafiłam kiedyś ;/ W każdym razie po jakimś czasie moja drukarka zaczęła drukować fatalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie polecam zamienników. Ale może nie miałam szczęścia po prostu ;/ W każdym razie bardzo szybko się zużywały, a do tego po jakimś czasie moja drukarka zaczęła bardzo kiepsko drukować... Może warto pomyśleć o laserowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekowa
No a ja wrecz odradzam zamienniki.Oprócz niskiej ceny nie otrzymujemy nic w zamian niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyelement
kupując drukarkę zwraca się uwagę na wiele rzeczy :D zaczynając od tego czy wybiera się atramentową czy laserową, bo zależy ile drukujemy, jak dużo to laserówka, która drukuje więcej i szybciej na jednym tonerze niż atramentowa, a jak ktoś chce się bawić w zamienniki i napełniacze to może i próbować ale jakie to ma konsekwencje to każdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratekowa
Mnie zastanawia tez to czy prawda jest ze te wszystkie zamienniki przyczyniaja sie do czestszego psucia sie drukarek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carbonarra
Ja stosuję od dłuższego czasu tylko i wyłącznie zamienniki i wszystko gra. To zależy od tego gdzie je kupujesz, ja je zamawiam przez internet, najczęściej na e-atramenty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×