Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

cześć wszystkim zaparaszam na nowy wątek "starania na kwiecień 2011". Jeśli któraś z was działa aby zafasolkować i mieć dzidzie w kwietniu 2011. Jeśli tak to zapraszam :) W tym cyklu nie udało nam się więc niedłygo zacznie sie kolejny cykl starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina318
hej, ja też zacznę się starać na kwiecień. Mam już jedno dziecko, chcę jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ewelina a jak długo się staracie. Ja jużmiałam nadzieje że coś bedzię bo przez dwa dni na teście wychdziła druga blada kreska. Poczkeałam kilka dni zrobiłam ponownie test niby już jedna kreska i po kilku dniach a mianowciei wczoraj dostałam @. Dziewczyny na forum namaiwały mnie na bete, ale spękałam bałam się że ywjdzie ciąża póżniej dostanę @ i okazę się że to było poronienie. wtedy załamałabym się. Także czekam teraz az sie skończy @ i zaczynqmy nowy cykl starań. A bierzesz coś na poprawę płodności albo twój mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina318
dopiero teraz zacznę, ale przy pierwszym dziecku udało się w drugim m-cu, więc mam nadzieję, że teraz też długo to nie potrwa. Nic nie biorę oprócz kwasu foliowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem, chociaż jeszcze nic nie wiem na pewno :) Ale wątek znalazłam i w razie czego zadomowię się tu u Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny fajnie że jest na tu coraz więcej będziemy się razem wspierać podczas oczekiwania na testowanko i w te cięzkie chwile. Piszcie jak długo się staracie i czy znacie jakieś wpomagacze zafasolkowania hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! i ja napewno tez dołącze do was w przyszłym tygodniu:)tym razem nam sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my staramy sie 1,5 roku od wczoraj zaczełam brac dodatkowo olejek z wiesiołka i pije siemie lniane podobno poprawia jakosc sluzu :p zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
to moze i ja sie dolacze. mam 27 lat (no prawie 28. jedno poronienie za mna. to moj 2 cykl staran po poronieniu. dzis 20 dc, ale dopisze sie do was, bo to nowy watek i poki co sie dopiero poznajecie :-). ja z wspomagaczy to biore tylko wiesiolek, chcociaz nie wiem czy potrzebny, ale gin. powiedzial, ze jak chce to moge brac, bo nie zaszkodzi. bylam w 15 dc na wizycie, zrobil mi usg i widzial jajeczka 3 w prawym jajniku i 3 w lewym, ale nie wiem czy pekly czy jak. Poza tym kazal sie starac :-) no to sie staralismy, no i poza tym to powiedzial, ze sie staramy za czesto (pokazalam mu wykres z dniami kiedy doszlo do zblizenia, bo notuje, bo wlasnie jak poronilam. to ciezko bylo cokolwiek stwierdzic). Powiedzial, ze jak mam cykle 27 dni, to do 10-12 dnia NIC nie robic i jak to okreslil, "nie dopuszczac chlopa" :-) latwo powiedziec, w koncu to tez przyjemnosc dnia mnie. No ale moze w przyszlym cyklu sie zastosuje do rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malieczkaa
witam ja tez sie dołacze do was 2,5 roku nie umiem zajsc w ciaze biore od paru dni olej z wiesiołka i castagnus zazywam zobaczymy moze to mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
malineczkaa, ale jakies badania juz robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja nie wiem czy sie uda na kwiecien ale dolaczyc moge. Ja podobnie mam 28 lat i juz jestem po jednym poronieniu w grudniu i do tej pory nic a tak bardzo bym chciala. Od zabiegu po poronieniu mam bardzo skape miesiaczki. Od tamtego miesiaca zaczelam sie wspomagac wiesiolkiem, no ale zobaczymy.A tak w ogole to nie mieszkam w Polsce, wiec tez troche inaczej to tu dziala. W przyszlym miesiacu jade do Polski zrobic troche badan, bo nic nie mialam robione od poronienia, z wyjatkiem hormonow i usg, a to troche malo dla mnie jednak. Jakby nie bylo, to juz praktycznie pol roku sie staramy i nic, tylko ten okres taki skapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
anitia to mamy podobna sytuacje :-) i ja tez nie mieszkam w Polsce. mi sie co prawda po poronieniu (bylo samoistne) wszystko ladnie uregulowalo i to jest 2 cykl staran (21 dc, om. 31.05). ja poki co to nic nie robie, lekarz mi powiedzial, zebym sie wyluzowala i do dziela, takze nie rzucam sie na badania poki co. A ty po poronieniu zaczelas sie starac od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina318
Ja w pierwszą ciążę zaszłam bardzo szybko. W pierwszym miesiącu tankowaliśmy-że tak powiem:-)- dzień w dzień i w połowie miesiącu już nam się nie chciało, więc następnego miesiąca robiliśmy to co drugi dzień i od razu zaskoczyło. Teraz mam śliczną 1,5 roczną córeczkę. Mam nadzieję, że teraz też nie będę musiała długo czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
ewelina 318 :-) dobre z tym tankowaniem. wlasnie ponoc trzeba zaczac tak 10-12 dnia, wtedy ponoc lepiej zaskakuje. ja w tym miesiacu przytulalam sie juz 9 razy z czego 4 przed dniami plodnymi, gin. powiedzial mi, ze szanse sa, ale male, bo jak juz doszlo do dni plodnych to plemnikow nie bylo :-) hehehe. z tymze przytulalam sie jak mialam ochote, wiec w przyszlym miesiacu bedzie male powstrzymywanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zaczelismy sie starac od razu po pierwszym okresie, lekarz powiedzial ze nie mozemy od razu jesli czuje sie psychicznie ze chce, no wiec nie czekalismy. Czulam sie chyba tak troche ze moze druga ciaza zalagodzi troche bol bo stracie. My glownie probojemy w dni plodne, chodz zdarza nam sie i w nieplode, no bo przeciez probowanie w tym wszystkim jest najfajniejsze :). Ja sie teraz wspomagam i czerwonym winkiem, na poprawe endometrium i to tez nie ukrywam jest fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
no ja tez sie wspomagam czerwonym winem, moj ulubiony napoj obok wody, ktora dobrze wplywa na sluz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Mu też hodujemy na dni płodne. Narazie muszę czekać aż skończy się @. Ogólnie staramy sie od listopada. ale to było na chybił trafił. Teraz był pierwszy cykl konkretnych starań tzn z testami owulacyjnymi. Od teraz biore wiesiołek, będą też testy no i pomiar tempki. A jak u was wypada testowanko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 dzien cyklu
hej dziewczyny :) cos czuje ze sie do Was nieslugo przylacze, mam nadzieje ze mnie przyjmiecie :) testuje w natepny weekend, podejrzewam ze wynik bedzie negatywny, wiec przeskocze tutaj z watku marcowego ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmarwionaMadzia
Hej dziewczyny jestem w pierwszym cyklu staran....wiec dołączam do was!!!!TRZYMAM ROWNIEZ ZA WAS KCIUKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
24 dc spoko mozesz sie dolaczyc, witamy wszystkich, u mnie co prawda 21 dc dzis, ale jakos tak naturalnie sie tu wpisalam, chociaz poki co nic nie wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmarwionaMadzia
Ja bede wiedziala za 1,5 tyg bo wtedy ma przyjsc @ ale mam nadzieje ze zobacze go dopiero za rok!!!;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
moj 2 cykl staran, poki co tez nie wiem co i jak :-) nadzieja jak mowia umiera ostatnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmarwionaMadzia
Dzeiwczyny to moze Wy mi odp na moje pytanie bo z mojego topiku sie nie dowiedzialam....jaki jest najlepszy test?bo kupilam testy na allegro sa po 1zl i bardzo duzo osob je kupilo czy one sa dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie ma znaczenia gdzie kupiony test i za ile. Im wieksza czulosc testu tym wieksza szansa ze wykryje ciaze wczesniej, ale i tak wiekszosc testow pokazuje ciaze albo jej brak w dzien spodziewanego okresu. Wiec naprawde czesto cene wyzsza sie placi tylko za nazwe firmy, a nie dlatego ze test jest lepszy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmarwionaMadzia
Aha no moze i tak te testy z allegro maja dobre komentarze i bardzo duzo osob je kupuje wiec pewnie pokaza ciaze jezeli nadejdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, my również zmoim M zaczynamy starania od tego cyklu. Właśnie mam @ wiec jak tylko się skończy to do dzieła. Mamy już 1 dziecko. W marcu straciłam synka w 23 tc. Minęly 3 cykle i wiem, że jesteśmy gotowi na kolejne starania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
witam Susi, to straszne :-( wspolczuje! ja poronilam w 6tc i bylo mi tez zle, ale w 22 to musi byc na prawde okropne. Dobrze, ze sie podnioslas i masz chcec do dzialania! u mnie dopiero 22 dc, ale tak skrupulatnie zapisalam sie juz na kwiecien, chociaz dzialalam i w tym cyklu :-). Fajnie, ze masz juz jedna pocieche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×