Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakupoholiczka Karolina

Czy są tu jakieś zakupoholiczki?

Polecane posty

Gość fsdfsd
jedyne na co nie mam wkręty to kosmetyki tez. mam jeden tusz o rzęs. Dwie palety cieni, kilka lakierów do paznokc****odkład do twarzy, jeden puder, jedna szminka i tyle. Do ciała jeden balsam najtańszy z rossmana, szampon kupuje na promocji jakiś tani i tyle. Płyn do kąpieli jakiś z bierdonki no ale ciuchy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buty... kocham buty, mogłabym codziennie kupować pięc par. Dobrze, ze nie mam pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli czujesz, że Twoje zamiłowanie do zakupów staje się problem, z którym sobie nie radzisz. Zauważasz, że jest to podstawowy sposób na poprawę nastroju, popadasz z tego powodu w tarapaty finansowe, chcesz przestać, ale nie potrafisz, nasz program terapeutyczny jest dla Ciebie. Ośrodek Psychoterapii i Promocji Zdrowia Instytutu Psychologii Zdrowia PTP „OGRÓD” ur******* Poradnię Uzależnień dla osób cierpiących z powodu uzależnienia od hazardu, Internetu, seksu, zakupów, pracy, jedzenia czy innych destrukcyjnych zachowań. W ramach programu prowadzona jest bezpłatna terapia indywidualna oraz grupowa dla uzależnionych, ich bliskich i rodzin. W celu skorzystania z oferty terapeutycznej, zadzwoń i umów się na konsultację: tel. 22 665 77 17, 22 665 77 49. Dzwoniąc należy powołać się na „program behawioralny” Więcej informacji na www.psychoterapiawarszawa.pl/behawioralne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym mieszkała w mieście już dawno puściłabym siebie i moją rodzinę z torbami na bruk z powodu zakupu różnego rodzaju fatałaszków. Na szczęście mieszkam na wsi najbliższe sklepy z fatałaszkami mam 8km od domu a poza tym nie mam prawa jazdy i nigdzie nie pracuję żeby móc codziennie jeździć do najbliższego miasta a autobusem... się nie chce. I właśnie tylko to ratuje mnie przed zakupoholizmem. Do miasta jeżdżę raz w tygodniu z mężem samochodem na 1-2 godziny i nie mam za bardzo kiedy łazić po sklepach ale mimo to jakoś za każdym takim wyjazdem udaje mi się(po prostu muszę) coś wyłowić taniego bo inaczej po powrocie do domu nie mam spokoju gdy nic nie kupię. Muszę kupić choćby jedną drobną rzecz,np. tanią biżuterię czy ciuch za 1 zł bo inaczej czuję głód zakupowy i z niecierpliwością czekam następnego wyjazdu. Cieszę się że nie mam możliwości codziennego chodzenia po ciucholandach czy innych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PB
Cześć. Jestem Piotrek. Pracuję dla Dzień Dobry TVN. Piszę do Pani, ponieważ nasza redakcja ma w planach realizację materiału na temat zakupoholizmu, stąd poszukujemy do niego bohaterki, która o tym opowie. Miejsce nagrania: Kraków. Czy byłaby może Pani chętna na współpracę z nami? Więcej szczegółów może udzielić koleżanka reporterka. Pozdrawiam, Piotr Błachut, DD TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam z tym straszny problem :( kupuje nawet wtedy, kiedy nie potrzebuje absolutnie niczego, dla zwykłej przyjemności albo żeby się odstresować :D musze się wam pochwalić, że kupiłam sobie ostatnio ,śliczną bieliznę Allesa. super się w niej czuje, ale musze trochę pocwiczyć pzred wiosną, zeby super na mnie leżała ;) a jak nie, to kupie sobie jeszcze jeden komplet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby są durne jak kilo gwoździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w stu procentach zakupoholiczką! :) I jestem też dobra w wyszukiwaniu okazji. Ostatnio np znalazłam super okazje w POLOmarkecie, aż się sama zdziwiłam - dosyć, że mozna kupić w fajnej cenie torebki Batycki to i ceny samej spożywki są mega korzystne. Np. możliwość kupowania kilku produktów w niższej cenie, taka multilogika. Opłaca się? Opłaca, i to jak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezakupoholiczka
Ja to należę do nowej grupy zakupoholików, tak zwanej: e-zakupoholicy :P Cały czas coś kupuje w sieci - po prostu wszystko! Od kosmetyków aż po wykończenie wnętrz. Ostatnio kupowałam co nieco na www.fmprodukty.pl i cenowo też wyszło dobrze. Nawet remont jak robiłam to też wszystko z sieci na www.mozaikistyle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2016 o 11:18, Gość PB napisał:

Cześć. Jestem Piotrek. Pracuję dla Dzień Dobry TVN. Piszę do Pani, ponieważ nasza redakcja ma w planach realizację materiału na temat zakupoholizmu, stąd poszukujemy do niego bohaterki, która o tym opowie. Miejsce nagrania: Kraków. Czy byłaby może Pani chętna na współpracę z nami? Więcej szczegółów może udzielić koleżanka reporterka. Pozdrawiam, Piotr Błachut, DD TVN.

https://fireaff.pl/link/1039/45838383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×