Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carolline3562

Czy warto mówić facetowi ,ze jest sie dziewca?

Polecane posty

Gość carolline3562

mam 18 lat i jestem dziewica-kolezanki na kazdym kroku wysmiewaja mnie czy jesli kiedykolwiek bede miała jakiegos partnera to mówić mu ,ze nie miałam nikogo przedtem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś niewinna
i czysta, niech to doceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtertwertqe
Jeśli będziesz z nim tylko po to aby przeżyć ten pierwszy raz to nie jest to koniczne,ale może się też okazać dla niego twoim atutem. A jeśli będziesz z kimś i go pokochasz to chyba nie warto tego ukrywać,jeśli on też cię pokocha to twoje dziewictwo może okazać się czymś wspaniałym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że mówić..jak będzie Tobą zainteresowany i normalny ; D to zrozumie z pewnością. Jak się wyśmiewają ich sprawa. Mam 16 lat...znam osoby w moim wieku już współżyjące...ale większość moich znajomych są starsi...ok 18 lat większość z nich jest czysta i trzyma ten skarb dla wyjątkowej osoby ; ) nikt nie ma prawa wygadywać Ci tego że jesteś dziewicą ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto mówić!! Ja nie wiedziałem i cóż, "skrzywdziłem" dziewczynę. Po pijanemu mi się oddała a była dziewicą. Napewno nie chciała takiego pierwszego razu, a ja nie tknąłbym jej w takich okolicznościach jak wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
mówić! i tak po fakcie zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misja niemozliwa
po mojemu to by bylo tak, jesli po fakcie powiedzialbys ze jestes dziewicą to by był nasz ostatni raz, a dlaczego? bo dopiero zaczelismy sie kochać a ty mnie juz oszukujesz, a tego bardzo nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko nie sugeruj się koleżankami, to nie one będą spały z chłopem tylko Ty. Wybierz sobie odpowiedzialnego nie śpij z byle kim. ps. Zołza co robisz dziś wieczorem że siedzisz na kaffe ja oglądam 12 małp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×