Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Odtracona

Moj maz nie ma ochot na sex

Polecane posty

Gość Odtracona

Jestesmy malzenstwem od roku mamy 6 miesieczna coreczke. kochalismy sie prawie codziennie a przynajmniej kilka razy w tygodniu.wszystko bylo ok. Sielanka! gdyby nie to ze moj maz teraz nie chce sie ze mna kochac. Wogole niema na to ochty. to ja zawsze wychodze z inicjatywa a i pomimo tego nie zawsze dochodzi do zblizenia. Moj dotyk go drazni (za szorstka reka itd) i caly czas jest zmeczony i boli go glowa albo chce mu sie spac... Dawniej kochalismy sie w weekendy bo w ciagu tygodnia jest zapracowany - teraz nawet w weekendy sie wymiguje - rozmawialam z nim wielokrotnie...nie pomogly prosby, grozby etc. On ma tylko 30 lat a w lozku jest kompletnie bezuzyteczny...a ja potrzebuje sexu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj sobie kochanka bo
on najwidoczniej juz kogos znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
tak uwazasz? twierdzi ze nie? no ale tak ktory facet sie przyzna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
Ostatnio faktycznie utrzymywal kontakt z "kolezanka" - nawet do niego dzwonila kilkakrotnie. Napisalam do niej smsa z innego numeru - zeby zostawila mojego meza w spokoju a t zadzwonila do mojego meza i sie poskarzyla - przeslala mu ten numer a moj maz wstrzal sledztwo - podejrzewal ze to ja ale do konca sie nie odwazyl mi o tym powiedziec - nic nie mogl przeciez mi udowodnic... co mam robic? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek6428
wezcie sobie usiadzcie i powaznie porozmawiajcie ze soba powiedz mu co ci lezy na duszy a zobaczysz co ci na to odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
Rozmawialismy o jego braku ochoty na sex. Niestety nic konkretnego sie nie dowiedzialam: a bo to zmaeczony, przepracowany, glowa go boli, wypil piwo i chce mu sie spac...nie chce isc do lekarza (o tym tez rozmawialismy - staralam sie go usprawiedliwic ze moze faktycznie spadlo mu libido)... jest wiecznie znudzony i nie dostrzega moich potrzeb... na Boga on ma tylko 30 lat i jest jeszcze mlodym facetem!!! Dawniej potrafilismy spontanicznie budzic sie w nocy i sie kochac a teraz sex raz na miesiac??? a jeszcze jedno chyba z jego zdrowiem sexualny jest wszystko ok bo przedwczoraj zauwazylam na jego boxrkach mookra plame jak wstawal rano do pracy to znaczy ze ma sny erotyczne + wytrysk nocny ... wiec o co chodzi??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaaaaa252525
MYSLI O INNEJ? MUSISZ I TY GO OLAC, ZAJMIJ SIE SOBA WYCHODZ GDZIES MOZE SIE OPAMIETA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
jak go zapytalam co mu sie snilo odpowiedzial ze ja ? jasne... nie wierze!!! nie chce go zdradzac...ale potrzebuje sexu ale tez milosci i czulosci - chyba jak kazda kobieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,.ksnjf
a ja ci powiem ze przed slubem kochalas sie z mezem ciagle a teraz po urodzeniu dziecka raz na miesiac czasami na dwa miesiace nie mam ochoty a pozatym jestem zmeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
Swietnie...jestem zdradzana...i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też często odtrącana
Dobra! Więc powiedzcie czy mój mąż mnie zdradza? Ma 28 lat. Małżeństwem jestemy 5 lat. W sumie razem 9 lat. Mamy dwójkę dzieci. On pracuje na cały etat w jednej firmie i pół etatu w drugiej. Też jest wiecznie zmęczony. Po pracy nigdzie nie wychodzi (nawet do kolegi czy do knajpy) tylko siedzi przed TV albo kompem. Sex jest raz na 3-4 dni. Czasem nawet co 5 dni. :O Ja chciałabym cześciej ale On mówi, że jest zmęczony. Mówi, że jak wraca z pracy to wskakują na niego dzieci i jak już je spacyfikujemy (połozymy spać) to On ma siłę tylko wypić piwo przed TV . A czasem zasypia przy otwartej puszce. Bardzo mu spadło libido. A kiedyś kochaliśmy się po KILKA razy DZIENNIE! Myślicie, że mnie zdradza? Nie chowa telefonu. Zawsze leży na wierzchu i w każdej chwili mogę go przejrzeć. Sama nie wiem co myśleć. Aż boję się myśleć co będzie za kilka lat. :( Sex raz na miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy wszyscy z tym zdradzaniem ? Może on ma problemy z erekcją, wstydzi się i dlatego unika seksu. Każdy facet ma koleżanki z którymi lubi poflirtować - zarówno przed ślubem jak i po ślubie, ale to jeszcze nie znaczy że zdradza swoją partnerkę. Dotychczas nie przedstawiono żadnej poszlaki która by wskazywała że autorka tematu jest zdradzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga odtrącona, twój facet jest przemęczony. Jak chcesz więcej seksu, to nakłoń go żeby mniej pracował. Tylko że wtedy będzie mniej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
Nie sadze ze moj maz ma problemy z erecja ... gdy dochodzi juz ( raz na 100 lat :-) ) do wspolzycia wszystko wydaje sie ok... wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Seks co 4-5 dni i to mało??? Cholera, z moim niestety mężusiem miałam w najlepszych latach seks 1-2 razy na miesiąc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
Master jak wiec wytlumaczysz fakt ze moj maz naewt na urlopie tak sie zachowuje???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
I zgadzam się, ze facet tej drugiej po prostu pada na mordę. Musi mniej pracowac, niestety organizmu nie oszukasz. jak padasz fizycznie z przemęczenia to i na seks ochoty nie ma, bo wyro kojarzy się z upragnionym snem. to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
Master napisał o tej drugiej, ja tez. U ciebie to on chyba kogoś ma niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
Pozatym sex to nie wszystko ... nie musi byc codziennie ... bardziej niz sexu potrzebuje ciepla, przytulenia, zdozumienia, szacunku...nie ma tego niestety w moim zwiazku od dluzszego czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
Co mam zrobic? :-( nie chce takiego zwiazku !!! POTRZEBUJE MilOSCI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
Jak sie upewnic ze mnie zdradza? jesli mnie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCOO
a propo autorki i kilku wypowiedzi innych osobniczek. jak facet pracuje cięzko i nie ma ochoty na sex jest wyjście. niech zona bierze się do roboty , mąż bedzie miał więcej czasu/siły na sex albo nie mniej pracuje , bedzie sex ale mniej kasy. kobiety kurwa tego czasami nie łapią. ja uwielbiam sex ale gdy sie pracuje jako jedyna osoba w rodzinie, zapieprzam na zone, dizeci, kredyt, samochód, zycie...jak wracam do domu często jedyne o czym marze to relax i bierność bo nie mam siły. autorko-nie wiem, niby kobieca intuicja a jednak szwankuje...jeżeli przed ciazą było ok a po juz nie to widać coś sie zmieniło? cos mu nie pasuje w sexie z Tobą. kobiety mówią: porozmawiajmy szczerze, otwarta rozmowa tylko niestey to tylko słowa...bo jak sie powie szczerze, czasem cięzkie słowa, że cos sie np nie podoba to obraza, wyrzut, płacz, już mnie nie kochasz, jak możesz itp. ja nauczyłem zone od poczatku-jak pytasz bądz gotowa na szcera być może NIEFAJNĄ odpowiedz. ćwiczyłas miesnie kegla? może zrobiłas sie luzna? jak forma po ciazy, waga, ogólna atrakcyjność fizyczna? oczywiście to nie zmienia fakltyu że jestes jego zoną io jezeli coś mu nie psauje to powinien to powiedzieć chocby bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
Drogi MARRCO, w naszej rodzinie nie tylko maz pracuje - ja rowniez na pol etatu. Mamy owszem kredyt ale dajemy rade...oprocz tego rodzice nam pomagaja. Po ciazy nie zrobilam sie luzna - mialam cesarke wiec to nie wchodzi w gre! Po 6 miesiacach wygladam calkiem niezle wrocilam prawie do wagi sprzed ciazy wiec o co chodzi? nie chodze w dresie nieumalowana - wrecz przeciwnie dbam wiecej o siebie! On zrobil sie poprostu dziwny... nie zalezy mu. Jak ja nie zadzwonie w ciagu dnia to nawet nie mam sie czego spodziewac ze on zadzwoni ze zwyklym pytaniem co slychac? Dziecko tez go irytuje gdy placze...wszystko go irytuje!!!! Nie wychodzimy nigdzie, nie rozmawiamy naglebsze tematy... O szczerej rozmowie moge rowniez zapomniec - widze kiedy łga! Zawsze sie wykreca zmaeczeniem ale nie jest zmeczony sleczeniem calymi weekendami przed telewizorem i wogole...gdy mowie szczerze co mi lezy na sercu mam mu dac spokoj i wogole zadreczam...a ja poprostu chce wiedziec na czym stoje! Nie ma mowy o wspolnym spacerze z dzieckiem - nie angazuje sie w nic! dawniej lubilismy razem cos ugotowac czy pojsc do kina - teraz? czuje jakbysmy byli 50 lat po slubie - przeszlismy w stan beznadziejmosci i rutyny...a ja mam juz dosc bycia sprzataczka, kucharka i pania domu!!! Pragne byc adorowana, kochana i doceniana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona32
jak chcesz byc adorowana , to proste... znajdz sobie kochanka!bo małżeństo to nie wiecznie trwajaca sielanka tylko zycie , samo zycie.. a moze nie poswiecasz mu tyle czsu jak kiedys , tylko całą uwage skupiasz na dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgsdf
drogie panie zrozumcie że jak facet nie ma ochoty to ozbacza tyko trzy rzeczy. 1. ma kogoś 2. nie staje mu 3. utyłuście i przestałyście pociagać fo fizycznie podejrzewam ze w 80% wasze problemy spowodwane sa przez pkt. 3 proszę się nei obrażać, po prosty po rozmowach z kumplami doszliśmy do takiego wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczterolatka
co wy kobiety takie potrzebujące ??? !!!! Ja bym sie cieszyła gdyby mój mąż miał mniejszą ochotę a on najchętniej chciałby 2 razy dziennie albo i częściej przy kazdej okazji. Codziennie musze sie z nim kochać i mam tego serdecznie dość!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczterolatka
rozumiem natomist twoją potrzebę rozmowy, przytulenia itp. Jesli tego nie ma a kiedys było to faktycznie wygląda na to że on kogoś ma. Nie tak powinien wyglądac związek więc powinnaś go zmusić do szczerej rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odtracona
Przykro slyszec ze to koniec mojej pieknej wizji malzenstwa... mam taki plan, nie bede sie upominac o sex ale bede udawac ze kogos mam... zaczzne wiecej wychodzic zobaczymy co zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×